Бебо неиска попара!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 4 029
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Голяма работа!!! Аз мразя това нещо и никога не съм го правила на дъщеря ми.

Аз също поради тази причина не съм давала.
Майка ми се опита да и дава попара, но тя отказа.
Другите са ти дали съвет с какво да заместиш закуската.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 219
Не е страшно, че не иска попара.
Момичетата са ти дали идеи. Ако все пак искаш да продължиш с опитите-направи я с някакъв чай-дава малко аромат и променя вкуса. Аз винаги съм я правила с чай. С тая преварена вода...... сигурно е доста гадничка.

# 17
  • Мнения: 4 358
А ти би ли я яла така? То бебе, ама и то вкус има.
Бих, разбира се  Mr. Green Аз обожавам попара   Yum

# 18
  • Мнения: 118
Направи попарата с детски чай - ябълков или детски на HIPP детски/ ако БЕБЧО ги харесва/,вместо с шипки, защото и аз не бих яла такава попара кисела ,а пък има в тях и захар- Това за чая доктора ми каза по принцип кака да приготвя попарата
Ако пак не иска , настържи и смачкай един плод / сега има избор/ аз го направих с каисийка или праскова още по добре  и го смеси с попарката - може и не целият плод...
След тези две процедури го  изядихме със скорост попарката , желая ти успех , дано сме били от полза , можеш да пишеш после:)

# 19
  • Мнения: 118
Забравих да кажа , че за нас попарата беше от съществено значение, защото от маслото ли от що ли на беба и се отрегулира стомахчето , така че не е за пренебрегване
Аз също мразя попара , но от тази която и приготвям по този начин ,ако остане нещо го дояждам с вкус , така че струва си да бъдеш малко по упорит и избретателен Да ви е сладко

# 20
  • Мнения: 416
Давай каша вместо попара. По-полезно и вкусно. Вътре пак можеш да сложи масълце и сиренце малко.

# 21
  • Мнения: 4 668
Голяма работа . Като се замислиш нищо не губи от неяденето на попара , а и се чудя защо толкова се държи да се дава на бебетата попара  Close  давай , каша , грис , плод с бисквита , варианти има много !

# 22
  • Мнения: 46 517
Забравих да кажа , че за нас попарата беше от съществено значение, защото от маслото ли от що ли на беба и се отрегулира стомахчето , така че не е за пренебрегване  ...

Ако приема маслото с овесени ядки или грис каква е разликата  Thinking

# 23
  • Мнения: 1 448
Явчо досега не е ял попара, но като гледам нищо не му е станало още пу пу  Laughing

# 24
  • Мнения: 4 629
Не е задължително да се чде попара и, ако детето не я иска няма нищо притеснително в това

# 25
  • Мнения: 6 390
Бебо е вече на 8,5 месеца и неиска да яде попара. CryТрябва ли да се притеснявам?Само първите 2 дни яде и сега я плюе постоянно.Опитах да сложа плодово пюре и само така я изяде.Давайте съвети!Забравих да кажа, че я приготвям с 2 сухарчета и изтопено дирене, без захар и масло, с преварена вода. 
беба никога не ми е яла попара
има къде къде по хубави закуски  Wink Grinning

# 26
  • Мнения: 514
Е,голяма работа Laughing не е голям пропуск Peace

# 27
  • Мнения: 108
Благодаря за съветите, мами!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 28
  • Мнения: 99
Моят син никога не е искал попара, то важното в попарата е сиренето, той яде по цяла голяма плочка всеки ден, а в попара никога.

# 29
  • Мнения: 4 155
Синът ми е на почти 5 год. и все още ме кара да му правя попара. Харесва си я. Аз хич не я обичам, но той явно си е свикнал. На 2-та сухара слагам малко захар, масло, сирене и я поливам с чай. Става ароматна и вкусна. А и е разнообразна закуска между сандвичите и макароните в различните им форми.

Общи условия

Активация на акаунт