Мания ли са ви душгеловете?

  • 3 091
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да, признавам си, но съм и доволен, че има толкоз непостоянни в къпещия се аромат, млади дами. Аз обичам при всяко къпане, според настроението, да си подбирам ароматния гел и затова имам към момента 3, а понякога получавам и сапунени вдъхновения, та затуй не страдам от липса на измиващи средства. Хубаво нещо е банята, вода да има само!
А пък от Авон бех взел половин или един литър някакъв промоционален.. Блатна лилия. Нещо бяло или лилия беше, а може сапунада за вана да е било - все тая. Беше адски неприятно, миришеше на ароматизатор за фтомобиль. Пфу! Даже за ръце не стана, та го връчих на чужди потребители.
Фа и Даф сме ползували, скоро ще изберем нещо ново и различно.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 798
Не, имам 1 или два в банята, според зависи. Ама са ми мания продуктите за коса, в момнта имам само за мене два шампоана, 2 маски и 2 балсама, кристали за връхчетата, хининова вода и ампули за корените. А за преди къпане бъркам една маска с няколко вида етерични масла... Crazy

# 17
  • Мнения: 1 190

Напоследък купувам ей-тези:

в различните им разновидности, много са хубави.

Тези ги гледах в Бонжур и мислех а взема,но не се реших.Щом толкова ги хвалиш,другия път ще пробвам,обичам да сменям марките.
Хм....аз днес току-що оттам се връшам, ама не си ги спомням??? newsm78
Ще требе пак да попрескоча, явно.
За мен този е най-добрият, както и белият на същата марка Peace

А цената му каква е?

# 18
  • Мнения: 811
само душ-гел купувам за себе си,в момента имам на ейвън с аромата на лимон и на каролина херера,не  повтарям ароматите.
не обичам кокос и ванилия Sick

# 19
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
7 и нещо беше този розовият на Laura Vandini последния път като купувах Rolling Eyes
Мога да похваля и мазилата им за тяло.
Основно от аптеки гледам да си ги купувам, най-често от Ремедиумите.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Винаги разполагам поне с 3-4 гела, различни като аромат. В момента имам дамски и мъжки на Адидас и White musk на The body shop.

# 21
  • Мнения: 2 849
Имам няколко и ги редувам .Леокрема ,Нивея ,Фа и Видал . Peace

# 22
  • Мнения: 27 524
Не, аз съм фен на сапунчетата  Grinning

Като мания мога да кажа, че са ми мазилата за тяло  Flutter

# 23
  • Варна
  • Мнения: 472
Какво е предимството на душ-гела пред сапуна? /ако има такова де  Embarassed/

# 24
  • Мнения: 569
  Май, да. Имам 5 в момента и ги ползвам в зависимост от настроението си. Значи на Palmolive, Avon, Dove, на Lancome и Cacharel

# 25
  • Мнения: 5 140
Е, чак пък мания не, но обичам душ геловете и ги сменям постоянно.
Имам предвид всеки път си купувам различни, защото любим нямам.

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Мания ми е да си мия тялото с душ гел,не помня кога за последно съм се търкала със сапун. newsm78
Иначе имам малко особен подход.Дори и да имам различни  видове,в банята седи само един душ гел,а другите чинно си чакат реда в гардероба.Навици! Crazy

# 27
  • Мнения: 35 968
Стигала съм до момент, в който съм имала едновременно 3-4 различни марки. Crazy

без да са ми мания, моите в момента са пове4е  Mr. Green

в момента най-любим ми е Душ-гел "Минерал" от тези


другите ми са от обичайните - Фа, Ейвън, Видал /гнъс, от месеци не мога да го свърша  Twisted Evil/ и един детски Corine de Farme /делкаме ме го със щерката  Mr. Green/ с аромат на ягода

# 28
  • Мнения: 5 370
Стигала съм до момент, в който съм имала едновременно 3-4 различни марки. Crazy

без да са ми мания, моите в момента са пове4е  Mr. Green

в момента най-любим ми е Душ-гел "Минерал" от тези


другите ми са от обичайните - Фа, Ейвън, Видал /гнъс, от месеци не мога да го свърша  Twisted Evil/ и един детски Corine de Farme /делкаме ме го със щерката  Mr. Green/ с аромат на ягода


ФиднагЪ сЪ кУригирам.
обожавам детски душгелчета, дето миришат на ягодки, на кайсия или нещо подобно. Hug

# 29
  • Мнения: 3 248
Козметиката по принцип ми е мания.
Що се отнася до душ-геловете...
- Палмолив
- Котидж
- Фа
- Видал

Май са това! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт