С коя ръка пишете,режете с ножица,рисувате......?

  • 2 542
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 254
защото пишеше, че сме много умни, майстори в секса, силни индивдуалности бла, бла бла..
и аз така съм забелязала:)
А друго да ви попитам,как сте левичарите с краката?А и винаги ми е било интересно като карате коли,как е положението със скоростния лост?или това няма нищо общо newsm78

# 16
  • Мнения: 7 837
Доста от звездите са левичари, но при повечето не е вродено, а тренинг, защото се приема за стил, индивидуалност и  мода, ако пишеш с лявата ръка. Чела съм, че минават курсове, за да станат левичари  Crazy

# 17
  • Мнения: 27 524
Доста от звездите са левичари, но при повечето не е вродено, а тренинг, защото се приема за стил, индивидуалност и  мода, ако пишеш с лявата ръка. Чела съм, че минават курсове, за да станат левичари  Crazy

И аз така предполагах  Grinning

Добре дошла  Hug

# 18
  • Мнения: 2 254
Доста от звездите са левичари, но при повечето не е вродено, а тренинг, защото се приема за стил, индивидуалност и  мода, ако пишеш с лявата ръка. Чела съм, че минават курсове, за да станат левичари  Crazy
Ееее и  това било измама.Егати матрицата smile3516Пфу да му се не види #Cussing out
аз пък си питам за тези от форума дето си го могат от малки Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 39 775
С дясната пиша, защото като малка са ме превъзпитавали. С лявата - останалото. Справям се добре и с двете ръце, но лявата ми е по-силна и ми е по-удобна.

# 20
  • Мнения: 5 370
Даже дамската си чанта като нося-подсъзнателно я слагам отдясно.
Торбите от Пикадили-само с дясна ръка.
С лявата съм като ...саката.

# 21
  • Мнения: 7 474
С дясната пиша. С лявата държа волата на колата.  newsm01

# 22
# 23
  • Мнения: 2 849
С дясната правя повечето неща .С лявата ми е по-удобно да нося Викторчо . Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 465
С дясната  Peace

# 25
  • Мнения: 165
S dqsnata a sin mi e levi4ar Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 723
Всичко правя с дясната.

# 27
  • Мнения: 5 713
С лявата май ве4е само броя пари и нося Маги. Като малка с лявата и за други неща си служех, но майка ми все ми се караше. Но пък винаги съм писала с дясната.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Само едно нещо правя с лявата  Mr. Green
Всичко друго с дясна  Peace

# 29
  • Мнения: 948
Всичко правя с дясната. Party

Общи условия

Активация на акаунт