Нахална зълва

  • 8 563
  • 236
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 308
То зависи и от жилищната площ. Едно е двустаен апартамент, друго апартамент 160 кв.м. или къща на 2-3 етажа.
Е, ако някой предпочита да се съобразява със свекъри или тъстове в 3-етажна къща, вместо да си е господар в собствена гарсониера, никой не го спира. Само после да не се жалва, че медът върви с жило.
Случаи има всякакви. Има хиляди примери на живеещи в голям блок с всякакви ненормални съседи. Не мисля, че голямата драма с тъстове и свекъри в 3-етажната къща може да засенчи всички други неприятни ситуации. Ако си в апартамент под наем как да е - като стане зле се местиш. А ако си купиш апартамент и установиш, че 1-2 от съседите са отвратителни какво правиш? Ще се успокояваш, че поне свекървата е далече.

# 211
  • Мнения: 54
Нямате право да ми държите сметки, кой за какво може да ме моли. И не не ми е приятелка, използвах думата приятелка като пример. А и дори да имам такава приятелка, вас какво ви бърка само не можах да разбера?

# 212
  • Мнения: 2 305
Колко шоколада зави мармота докато ме нямаше?

# 213
  • Мнения: 6 622
Нямате право да ми държите сметки, кой за какво може да ме моли. И не не ми е приятелка, използвах думата приятелка като пример. А и дори да имам такава приятелка, вас какво ви бърка само не можах да разбера?
Много се оплете вече, успокой се.

# 214
  • Мнения: 54
Не не съм се уплела. Много съм спокойна, благодаря.
А някой може ли да ми каже как да поискам ключ? Мисля, че темата е изчерпана и вече се пише едно и също.

# 215
  • Мнения: 6 622
Хич, не звучиш спокойно...
Самият факт, че искаш ключ говори, че са те хванали в лъжа.

# 216
  • Мнения: 21 648
Е, Лилия, хубава работа. Много добре ни изпързаля Simple Smile

# 217
  • Мнения: 3 041
Има време за губене и богато въображение явно.
Нищо, де, отговорите по темата може да се окажат полезни и за някой друг.

# 218
  • Мнения: 11 573
О, пределно ясно беше какво ще отговориш.
Четем, четем стари постове.
Ти дори и не искаш дете да имаш.
Хубаво си си намерила къщичка за отглеждане.

# 219
  • Мнения: 9 853
Има време за губене и богато въображение явно.
Нищо, де, отговорите по темата може да се окажат полезни и за някой друг.
Ако имаше богато въображение (като една даскалка например) щяхме да си се пързаляме с дни. А то, нищо и никакви 15-Тина страници.
Язък!

# 220
  • Мнения: 21 648
Ама то и на даскалка напомня, как спокойно ни отговаря и добавя...

Всъщност аз се усъмних като прочетох как ще се напикае заради чуждото дете, ама викам си всякакви ги има деликатни... Една приятелка така веднъж преди години за малко да свърши същото, защото и било неудобно да прекъсне свекър си, който разправял спомени от соца.

# 221
  • Мнения: 7 435
Тя хубаво ни пързаля авторката, ама краят много бездарен. Можеше нещо по- интересно да извърти.

# 222
  • Мнения: 3 041
Дали е истина или лъжа мисля, че темата е изчерпана вече.
Авторката не може добре да се аргументира, пише неграматно.

# 223
  • Мнения: X
2,20 Simple Smile инфлация...

# 224
  • Мнения: X
То отвъд Ламанша отива с тоя курс Joy

Общи условия

Активация на акаунт