Това не ми харесва а на вас?

  • 7 544
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Не го приемам и не ми харесва - от както съм родила той става наравно с мен, докато аз я гушкам той тича да прави млякото.
Заспива тогава когато и ние с бебка.
Работата му е много опасна и изисква внимание и концентрация, но за сега се справя, когато видя, че му идва в повече ще го изпратя в кухнята да спи. Wink

# 16
  • Мнения: 5 370
Впрочем аз май недоразбрах-тук за ИЗОБЩО РАЗДЕЛЕНО СПАНЕ ли става въпрос?
Щото по принцип спим на едно место-но се е случвало да отиде в другата стая-при особено тежки случаи, които, слава Богу, са били редки.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 862
Аз мога да кажа за себе си-за другите не зная Wink.За мен е неприемливо със съпруга ми да спим в отделни легла,дори и за една нощ.имам две деца и досега не се е случвало.Ние разсъждаваме така-той работи през деня извън дома ни,аз в дома ни.Той е военен,аз майка и домакиня,все отговорна работа.Като се прибере си делим грижите за децата Wink.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 561
За моето семейство не мога да го приема, ако някога стане, ще го определя като сериозен проблем.
П.П. От раждането на София, когато тя се събуди нощем, става само той.
нямам какво да добавя и при нас е така с изключене на месеците, когато кърмех, но тогава ставахме и двамата - едната на гърда от мама, а другата с шише от тати  Mr. Green .На работа ходели, уморени били, бла, бла, бла - брех, а ние с децата по цял ден си бъркаме в носа.
Аз откакто съм майка доста се чудя на акъла на някои жени, ама тяхна си работа. имаше една приказка , който на каквото си постеле ...  Peace

# 19
  • Мнения: 2 792
И на ме не ми харесва, така че не ми се случва, защото съм средностатистическа форумка и  имам идеално семейство Laughing

 Освен тази очевадна причина, добрите гласови даденост в необходимите моменти са ми погали,   защото не бих казала, че от мъжът ми струеше желание и жертвоготовност за помагане, спящ като пън в 3 часа през нощта, изискват се и мотивационни усилия Mr. Green

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 353
При нас никога не се е случвало  Stop. Доста пъти съм го карала да се изнесе в другата стая, за да може да поспи, но той никога не го е правил. В един доста дълъг период от време работеше с по 2-3 часа сън на денононщие  #Crazy... Но детето никога не му е пречело.
Ако все пак се изнесе някоя вечер оттатък- не е проблем. Струват ми се прекалено силни някои изказвания  Peace

# 21
  • Мнения: 693
И аз съм на мнение че детето е и на двамата и трябва да делят грижите и радостите за жалост в България все още има доста "задръстени" мъже които са с разбиранята от времето на турското робство но хубавото е че стават все по-малко поне според мен ако бебето много плаче а бащата ходи на работа може би няма нищо лошо временно да спи отделно - бащата, но не и това да е за дълго

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
1. Основно нощем ставам аз покрай малкия,таткото по-рядко,когато малкия не заспива и аз съм станала2-3 пъти вече,тогава той ме сменя.По принцип той работи,пътува,изморен е,а и на сутринта пак трябва да стане рано.Все пак аз цял ден съм си вкъщи и дет се вика мога да си наваксам със спането,пък и ние сме жени-майки и основната грижа е на наш гръб.
2. Аз не спя с детето,а с мъжа си.Малкия от 6 месечен спи отделно от нас,когато се е налагало съм го взимала посред нощ при нас.
3. Мъжът ми не остава без внимание,напротив когато се прибере му се обръща огромно внимание,по скоро той обръща повече на детето отколкото на мен,но като си легнем идва и моя час. Laughing

Немога да искам повече помощ от него,при положение че е наработа,вечер ми помага с каквото може и съм доволна.

# 23
  • Мнения: 2 309
Когато детето ни беше новородено,двамата се редувахме в бодуването покрай храненето и успокояването,да не казвам,че дори го правихме заедно.Но дойде един момент,в който се измести в другата стая и не след дьлго я превьрнах в детска.Не сьм сьгласна родителите да спят в различни помещения или с оттделни завивки.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами не ми харесва и на мене, но е имало нощи, когато просто съм го пожалвала, горкият...Примерно - върне се от командировка, знам, че не е спал над 48 часа #Puppy dogЕ, няма да го оставя да дундурка бебе в 3 през нощта, та ако ще чудо да е Naughty
За спането  - ми спим си тримката Mr. GreenВ първата половина на нощта обслужвам таткото, във втората - малкия/нали съм мама ции hahaha/.Това дава отговор на въпроса, който често ми задават други мами "аууу, ама как я поддържаш тази фигура Thinking".Ето как - не спя Joy

# 25
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Възпитание му е майката!!! Това е видял в къщи и това повтаря!!! newsm78

# 26
  • Мнения: 1 858
До момента никога не сме спали на отделни легла камо ли в отделни стаи, заради детето. Когато спрях да кърмя спрях и да ставам нощем! Нощните хранения ги поемаше мъжа ми, независимо от това, че работата му е моооого тежка. Разбира се аз съм  му много благодарна, защото можеше и да се прави на ударен и да си нанка.

п.п. Естествено, когато ние с детето пътуваме с мъжа ми спим отделно защото сме в различни градове не за друго. На мнение съм, че всеки сам решава как да живее и хич не ми пука дали комшиите спят отделно заради детето.

# 27
  • Мнения: 2 768
И на мен ми се е случвало да го жаля нашия тати, точно заради причините, които е дала Шаркчицата! Все пак човека е на работа, а аз мога да си почина и през деня. Не ни се е отразило на семейните отношения, женени сме от 12 безпроблемни години !
Все пак говорим за изключения, а не за практика!

# 28
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Когато детето е едно е оправдано таткото да спи отделно,тогава когато детето се буди често, и всяка нощ, и плаче дълго. Човека е на работа все пак, а майката може и да полегне през деня.
Когато децата са две най-лекия вариант и за таткото и най-вече за децата е, когато той спи с по-голямото дете в едната стая, а майката с бебето в другата. Така децата не се будят едно-друго. Това докато спрат ревливите бебешки нощи.

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 01:18 от ljuboznatelna

# 29
  • Мнения: 214
Ами на мен пък ми харесва.
Особено, като пусне в 3 ч. банцига на високи обороти и с Иван се чудим дали не сме на летището. За съжаление, нямаме възможност да осигурим на детето самостоятелна стая и се налага понякога да командироваме тати в хола, просто за да се наспим.
Всяко семейство ИМА право на собствен избор как да прекарва времето си през деня и през нощта, нали? Peace

P.S. Абе защо трябва изобщо да се оправдавам!?

Общи условия

Активация на акаунт