Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 396

  • 35 261
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 120


Марта, така е - страхотни анализи прави Навид.
Това е и част от професията й. Енгин а и ние сме късметлии, че толкова ерудирана жена е оценила таланта и труда му на актьор.

# 691
  • Мнения: 23 272


Аз нали джиткам из няколко руски групи, та да кажа нещо което ми направи впечатление и то не само отсега. Има една група, която е за някак по-обща /Турски сериали - всички новости/ и в същото време е за двама актьори. Та там какво видях днес - класацията на Сомера за най-обсъждани екранни двойки. Интересното е друго, че с едни и същи дати има различни двойки /при еднакви цифри/. Да се смееш ли с тази нагласация на според предпочитанията на някои  или да ги съжаляваш за това което правят...

И още нещо четох, но вече не помня къде - нашата партньорка си била сменила агентството. В коментарите към тази "новина" /ако е наистина естествено/ -  толкова  много предположения, кое от кое по-нелепо. Ама може пък и да има някое вярно - знам ли.
 

# 692
  • Мнения: 20 905


Гледам, гледам и нищо съществено за мен.Wink

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 34 120


Марта, писахме за тази агенция назад в темата.
В тази корона криза, дето няма кой да те н.....а - такива цифри са смешни - милиони....
Даже пуснаха и роботизираната програма, която се ползва.

https://twitter.com/startv/status/1263481791471632384

Стар тв ни приканва да гледаме епизодите отново.
Написали са: "Менекше е бременна!" Кликнете, за да гледате всички епизоди.

# 694
  • Мнения: 23 272


https://twitter.com/startv/status/1263481791471632384

Стар тв ни приканва да гледаме епизодите отново.
Написали са: "Менекше е бременна!" Кликнете, за да гледате всички епизоди.


Не зная защо, но ако върху нещо ти се акцентира и то  при положение, че едва ли има някой който да му се зарадва  ми се струва не твърде подходящо да интригуват зрителите.
"Менекше е бременна".
Помните ли имаше преди време един скеч на "НЛО" по повод безкрайно дългите латино сериали.
"Изабела е бременна" след 100 серии - "Ама, Изабела наистина ли е бременна?" и след още 100 серии - "А, Изабела била в Бремен!"...
Та, да не стане и при нас така в 15 серия "Менекше е хамиле!" - в 19 серия "Ама наистина ли е хамиле?" и финал сезони. После още  10 серии и повече ще чакаме да роди и т.н. Твърде банално.
Ще е интересно въобще да не е "хамиле", а някой да ѝ е помогнал да е такава само на видеозон .
Обаче кой да е този някой? Е, тука би могло да има интрига...
 

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 34 120


Марта, предролагам, писах го вече, че ние ще научим кое и какво е, има ли бременност и т.н.
Но героите няма да знаят, е някои може би да... Така би трябвало да завърши 1 сезон - да има интрига и да чакаме с нетърпение новия сезон. Както КПА.

# 696
  • Варна
  • Мнения: 1 382


Добра вечер, момичета Smile

Много хубаво пише тази Шахзад , страхотен анализ е направила  Heart Decoration
Благодаря за превода на Свети и Марианка Two Hearts

Ками Yellow Heart дано всичко да бъде добре при теб  Heart Decoration

Трудно се гледат сериали онлайн, не е като да изгледаш всичко едно след друго и даже да знаеш края далеч преди да дойде Smile  Но пък  като се гледа така бавно и славно и чакаш с нетърпение следващия ход и го мислиш и премисляш, сериала придобива вече друга стойност, поне за мен е така Thinking

Лека вечер, бъдете здрави!

# 697
  • Мнения: 20 905


Малко щастие от щастливи хора. Heart

# 698
  • Мнения: 23 272


Марта, предролагам, писах го вече, че ние ще научим кое и какво е, има ли бременност и т.н.
Но героите няма да знаят, е някои може би да... Така би трябвало да завърши 1 сезон - да има интрига и да чакаме с нетърпение новия сезон. Както КПА.


Съгласна съм, но мен друго ми "боде" очите непрекъснато.
Защо Менекшето, още от  сутринта след ******* веднага предложи да ходят на меден месец /демек затвърждаване на *********/ и непрекъсното все искаше да става майка - демек пак същото *********  и в крайна сметка 3 месеца да не е разбрала, че е бременна?
Да, някои предположиха, че е карала цветна бременност, но дори и да е така - тялото  реагира по някакъв начин. Това бебе което видяхме всички на видеозона си беше бая голямо, на фона на хлътналия ѝ корем...
Защо тя не обяви "това си положение" преди изгонването си от конака?
Помоли Яхя за помощ - ама каква точно?  Явно за нещо което да "прекърши" Халисе и Санджар - безпрекословно и твърдо.

Значи вече започнаха  "завъртането" на историята.  Наре беше наранена първо от така наречения си брат - Акън.
Санджар не ѝ повярва и я изгони.

Дали сега Санджар няма да получи удар в гърба от член на семейството? Имам предвид Яхя.

Има логика - поне за мен. Всъщност не зная - само предполагам и си тракам на клавиатурата. 

# 699
  • Мнения: 9 311
Добър вечер, момичета!

  

  В очакване съм за новини около сериала, ще снимат ли, кое, що. А пък кой бременен, защо и от кого си е важен фактор във всеки сериал, не може без това 😜
  

В тази корона криза, дето няма кой да те н.....а - такива цифри са смешни - милиони....
Даже пуснаха и роботизираната програма, която се ползва.


  Точно така е и лично го видях покрай тазгодишната Евровизия, особено рускините нямат равни в манипулациите и мръсните номера, така се мобилизират като за война, нямат никакви скрупули. Целта оправдава средствата.
  Така че социалните мрежи трябва да се взимат под внимание с едно наум, класациите също.
  И аз благодаря за превода на анализа, удоволствие е да се чете.
  Ками ❤️🙏

  Бъдете здрави!

  Пп. По сред нощите се разчуруликаха, че на 30 май се събирали в Мугла и на 1юни подновяват снимките.

  

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 06:20 от araselia

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 34 120


Здравейте и добро утро момичета.
Тази нощ в туитър вървя новината, че екипът се събира на 30 май и от 1 юни започват снимките.
Да видим, вярна ли е??? То почти не остана.
Успешен петък на всички.

# 701
  • Мнения: 2 293
Добро утро момичета.
Навън вали, вали и създава едно такова мрачно и подтискащо настроение. Но нека в темичката ни е светло и усмихнато.
Бъдете здрави и се пазете.
Прочетох и аз новината за подготовката на снимките на сериала ни и тъкмо си мислех, как ще я напиша и видях, че Араселия и Марианка са я пуснали.

 Един чаровник за начало на деня.



                             хубав ден на всички.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 34 120


Липсва ни Санджар.

# 703
  • Мнения: 23 272

Да кажа и аз едно здравейте момичета 💕
Подхвана ме работата и сега намирам 5 минутки време.
Следобяд повече. При мен е студено и дъждовно, така че никакво ходене никъде - прибирам се и кафенцето и компа...

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 120




https://www.instagram.com/p/CAaanyOJEUB/

Берен/Мелек ни е пуснала две нови снимки.

Общи условия

Активация на акаунт