Приятелят ми не ми обръща внимание и заглежда други момичета

  • 2 829
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Проблемът е в теб.
Имаш ниско самоуважение, като компенсираш чувството си за малоценност като обгрижваш хората, и си намираш лошо момче, което да "гледаш". Той понеже е лошо момче, очевидно не го оценява.

Момчето е някакъв тъпак без капка уважение, ами не е нормално да си пише постоянно с други и да се изкарва сам, знаеш го, нали? Не е нормално и да не е благодарен.

Но и твоето обсебване и то не е нормално. Замисли се, за какво ти е този човек, който не те оценява? Какви липси запълваш, като се опитваш насила да спечелиш любовта на някой, който очевидно не изпитва нито любов, нито уважение? Какво ти носи това да обгрижваш, само така ли се чувстваш ценна?


Замисли се... Не желая да съм груба, просто тези връзки, като твоята, следват един обикновен тертип. Момиче с проблеми (явно неосъзнати, а може и отречени) си хваща лошо момче, я моторист, я наркоман, я адреналинов наркоман. Затваря си очите за очевидни червени сигнали (пише с други, лъже, неблагодарен, неуважителен, изневерява и т.н.), после се обсебва. Нездрава връзка на зависимост. А оня го боли к*ра, с извинение, и му е удобно да си намира момичета с дефицити, дето ще го търпят.


Не те съдя, припознавам се в тази история, просто ти казвам, че е време да спреш и да обичаш себе си повече. Постави ясни граници. Не търпи неща, които са неприемливи!

# 16
  • Мнения: 14
Бяхме се скарали за 2 дена защото му бях разбрала паролата за Facebook и бях видяла как вечерта пише на едно момиче от сайта gepi.me и как трие чата им, и му казах и той дойде и почна да ми крещи да му сменям паролата за Facebook и му казах че няма да го направя и той си блъсна телефона и го направи на сол, не ми говореше 2 дена и накрая дойде и почна да ми говори.... не знам дали ме обича изобщо или не според вас?

# 17
  • София
  • Мнения: 8 000
Приключили сте, но той е мижитурка и не ти го казва, а ти си го хванала като удавник - сламка и отказваш да приемеш реалността.
Писнала си му, пускай го да пасе, неспасяемо е.

# 18
  • Мнения: 13 082
Смятам, че на 19 години е време на научиш какво значи самоуважение.

# 19
  • Мнения: 3 025
Аз не мога без него... много го обичам😞 Много неща съм правила за него.... беше паднал с Мотор и го гледах като бебе 6 месеца но той не го оценявя... До ден днешен правя какво ли не за него а той намира най-малкото нещо, за което да ми се разкрещи

А той за теб прави ли нещо, освен да ти показва, че нито те обича, нито те уважава?

# 20
  • Мнения: 14
В началото на връзката ни той нямаше мотор, искам да кажа че не си падам по ,, лоши момчета с мотори и т.н.''  след време той си взе мотора. Забелязала съм че все заглежда момичета с 20 тона грим, който се обличат по привлекателно и разголено.

# 21
  • Мнения: 3 025
Да ама ми писна да страдам и да плача всеки ден... много се мъча, искам всичко това да спре и да се промени.. Всичко това му го казах и той ми каза ,, Няма да ми казваш какво да прявя,на коя да пиша и коя да гледам като не ти отърва си земай нещата и пътя’’

Ами послушай го.
Няма умрял от любов. Не си губи времето.

# 22
  • Мнения: 29 751
И защо точно си го причиняваш?

Животът е прекалено кратък и ценен, за да го изживееш с човек, който не те обича и уважава.

# 23
  • Мнения: 363
.. Всичко това му го казах и той ми каза ,, Няма да ми казваш какво да прявя,на коя да пиша и коя да гледам като не ти отърва си земай нещата и пътя’’

Приключили сте! Просто той не иска да е лошия и да те зареже, а прави всичко възможно ти да го оставиш. Повярвай ми по-добре ще ти е без него! Да, в началото ще ти е много болно, но ще мине с времето.. Та ти си само на 19!! Казвам ти го от личен опит ще видиш, че не е единственият на планетата.

# 24
  • Мнения: X
Имате голяма възрастова разлика, което е показателно също колко е ненормален тоя. Гони трийсетака и ходи с момиче, дето наскоро е завършило гимназията.
Грозна работа.

Почти на 100% съм убедена, че момчето има личностово разстройство и Е "лошо момче", фатално момче.


Ти продължаваш да си скубиш косите и да си задаваш неправилните въпроси - обича ли те? Ми не те обича. Мъж, който обича, ще показва навсякъде любимата си, няма да си пише скрито с мацки в gepime, нито ще те отблъсква като "парцал", когато се опитваш да го целунеш Wink

Задай си правилните въпроси, защо си обсебена, защо си контролираща и не можеш да приемеш, че не те обича, и че не можеш да го промениш?

Такива нарцистични връзки удрят най-силно именно в чувството на контрол и безпомощност. Изглежда за типичната жертва е по-страшно да признае пред себе си, че няма контрол върху всичко (насила хубост не става), отколкото да бъде системно тъпкана и унижавана.

Какви са отношенията с вашите?

Това е разковничето да излезеш от тоя модел Simple Smile Не е от младостта и наивността, убедена съм почти на 100%
Просто искаш нещо да си докажеш, вътрешно на теб самата, затова избираш такива отношения и стоиш в тях. Пък за момъка е добре дошло, нали знае, че нормална жена няма да му търпи простотиите, добре че си ти Simple Smile Пък и ти се чувстваш ценна и велика, че се жертваш, че се съсипваш, сякаш в това има нещо хубаво

# 25
  • Мнения: X
Приличаш ми доста на мен. Това не е толкова любов, колкото не искаш да приемеш реалността, че си отхвърлена, че не си достатъчна за някой. Проблемът е в теб личностно. Бих те посъветвала да посетиш психолог, може би следваш погрешен семеен модел, иди докато е рано, преди да се хвърлиш в други зависимости. Често хора като нас, бидейки отхвърлени посягат към някаква зависимост (алкохол, наркотици, хранителни зависимости, безразборен секс), за да потушат временно болката, за да си докажат нещо на самите себе си. Не те познавам, може твоята психика да е по-здрава, говоря ти от личен опит, но е очевидно, че нямаш самочувствие. Сега четеш в темата, но едва ли ще вземеш пример от коментарите, не чакай да стигнеш дъното, за да осъзнаеш проблемите си.

# 26
  • Мнения: 36 043
Аз не мога без него... много го обичам😞 Много неща съм правила за него.... беше паднал с Мотор и го гледах като бебе 6 месеца но той не го оценявя... До ден днешен правя какво ли не за него а той намира най-малкото нещо, за което да ми се разкрещи

това, че се грижиш за някого, не го задължава да те обича
даваш грижата, защото така искаш, не като част от бартерна сделка или?
събери се и го напусни, защото ще става все по-зле
следващия път може не телефонът ти да бъде на сол

# 27
  • Германия
  • Мнения: 865
Да ама ми писна да страдам и да плача всеки ден... много се мъча, искам всичко това да спре и да се промени.. Всичко това му го казах и той ми каза ,, Няма да ми казваш какво да прявя,на коя да пиша и коя да гледам като не ти отърва си земай нещата и пътя’’
Въййй... Та той ти е казал какво трябва да правиш.

# 28
  • Мнения: 14
Със нашите се има много, когато беше паднал единствено аз и родителите ми бяхме до него, защото неговите родители нямаха как да му дадът това което му дадохме ние. С родителите ми се държи все едно никакви проблеми няма във връзката ни, а с мен се държи като парцал и вижда че страдам и продължава.Понякога имам чувството че е с мен, защото ме използва за с*кс и защото използва нашите за пари. Когато сме в леглото идва и ме прегръща само когато иска с*кс а иначе не идва изобщо.

# 29
  • София
  • Мнения: 8 000
Едно от най-важните умения в този живот е да се научиш кога да слезеш от умрял кон. Ще ти спести много ядове и унижения занапред.

Общи условия

Активация на акаунт