Кой ще успее да сгъне така тениската? (аз не успях)

  • 5 639
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Сгънах я от втория опит но забелязах че с по-голям номер /ползвах една тениска на мъжа ми/ не става толкова добре - част от ръкава остана да се подава.

# 16
  • София
  • Мнения: 131
И аз като го гледах за първи път ми се стори много сложно, но след като се пробвах се оказа че е супер лесно.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 214
Помня, че Силвия от Big Brother 1 показваше тоя номер. Направо ми се скри шапката тогава.
Мерси, за линка ще си го сваля и почвам тренировките.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 770
Бях го пускала този линк отдавна. Тогаз пак се сгъваха тениски Simple Smile И работи, метода на китайката де Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 860
 И аз успях от трети опит, но нещо ми се криви после тениската. newsm78

# 20
  • Мнения: 671
Ех, че яко
момичета направих го от първия път  Party , но преди това това дълго го гледах
Вече да сгъвам дрехи ми е любимо Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 35 952
Успях! От първият път...
  Thinking Но преди това го гледах бавно как се прави

# 22
  • Мнения: 1 081
Абсурд! Аз каквато съм вързана в ръцете, иначе не мога да я сгъна... Но се амбицирах да пробвам и докато не успея няма да се дам!

# 23
  • Popovo
  • Мнения: 571
И двамата с мъжа ми опитахме, неговата тениска се получи добре от първия път.

# 24
Oтдавна ползвам това сгъване на тениските и всички се подреждат идеално когато са  един номер

# 25
  • Мнения: 8 505
Не мисля,че ще успея.Няма да пробвам-и без това сгъвам тениските по друх начин.

# 26
  • Мнения: 1 353
При мен се получи от вторият път, но не мисля да ползвам техниката. С досега ползваната нямам проблем

# 27
  • Мнения: 8 917
В долния линк една китайка ли, корейка ли показва как с едно движение на ръката се сгъва тениска. Изглежда лесно, пробвах - нъцки, чак се ядосах.  Crossing Arms

Я да видим коя ще е по-сръчната от нас !  Mr. Green Тъй като смятам утре да продължа....  Laughing

http://video.google.com/videoplay?docid=1418893690959049342

Линкът го "откраднах" от темата за забавните клипчета, пуснат е от Гейминг, който в момента псувам.  Mr. Green

Става, става - пробвала съм преди. Гледай точно ръцете и ще стане - няма начин Peace

# 28
  • Мнения: 1 858
Ей, аз си мислех, че работата е факирска, но като го гледах няколко пъти и се пробвах успях от първи опит!

# 29
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Никакъв шанс нямам!

Общи условия

Активация на акаунт