Възглавница за кърмене

  • 1 181
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Имам такава, купих си я от ТСМ-направо и взех здравето, много я ползвах ....като по отрасна я ползвах за заграждане около детето та де не падне когато спи на спалнята.

И аз така  Peace

Да не говорим, че я ползвах още докато бях бременна- слагах я на леглото, оформях си нещо като гнездо, пъхах си вътре корема и лягах така. Защото другият ми вариант да легна по корем беше на плажа, с изкопана за тумбака дупка в пясъка  Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 1 326

Да не говорим, че я ползвах още докато бях бременна- слагах я на леглото, оформях си нещо като гнездо, пъхах си вътре корема и лягах така. Защото другият ми вариант да легна по корем беше на плажа, с изкопана за тумбака дупка в пясъка  Joy

Дааа, това го бях забравила...и аз също така си я ползвах  Grinning  Grinning  Grinning Наистина си заслужава....
и още един съвет от мене- научете се да кърмите легнали-това е незаменимо! Аз се научих доста по-късно.... А и друго- набавете си много удобен стол за кърмене, моят беше фотьойл и в съчетание с възглавницата беше екстра....то темата стана вече за кърмаческия май  Confused

Общи условия

Активация на акаунт