Как реагирате, когато странични хора ви пипат корема?

  • 4 434
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
Аз мразя някой да ми пипа корема без предупреждение бременна или не-бременна! Това е въпрос на възпитание! А и не само корема, ако съм 4естна  Laughing
И аз така .Понякога изпадах в неловка ситуация ,директно ти скачат на корема и нямаш време да реагираш . Stop

# 16
  • Мнения: 8 505
Само приятели са искали да ми пипат котема-да,позволявах им и не ми е било неприятно.Обикновено ме предупреждаваха да им кажа,когато дребната започне да шава,за да усетят.

# 17
  • Мнения: 858
не ми се е случвало непознати да посегнат към корема ми ,наи-вероятно ще реагирам много остро!Познати и приятели винаги ме питат дали може да пипнат и не ми е било неприятно ,разрешавам им,защото знам че се вълнуват и им е любопитно.Когато усетя,че бебо е по-активен им казвам ето сега шава и бързичко ги викам ,за да могат да усетят  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз хич не обичам някой който не искам АЗ да ми пипа корема, веднага се отдръпвам и така и не стигат до него ако не искам. Може и да е грубо, но и тяхната постъпка е груба. Аз не бих пипнала чужд корем, това очаквам и от околните  Naughty

# 19
  • Мнения: 242
Напълно непознати не са ме пипали по корема и незная как бих реагирала. Засега съм допускала до го правят само близки и добронамерени хора, за които съм сигурна че искренно се радват. Но много се дразня когато почнат да ме гледат в корема разни познати и коментират, че раста, рита ли и т.н.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз много се радвам на шкембета и когато получа порив да пипна питам дали може.  Embarassed
Ами порив, липса, котешко любопитство.  Blush
Признавам, че заглеждам бременни и много приятно ми става на душата.
Афродит, щом ти е неприятно, не се давай на пипане. Това си е твое право, който ще да се обижда и да задава въпроси, това си е твоя работа. Верно е досадно, ама като не могат да ти пипат горнището, че поне долнището, пък ти пък!!   Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 6 798
Не обичам да ми го пипат, ама не мога да отказвам. Това за познати де, а непознати не са ме пипали.

# 22
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Мразя!  Naughty
Ако ми е близък / таткото / и реши да се порадва на бебката с удоволствие, но чужди хора -  Naughty суеверна съм!

# 23
  • Мнения: 216
Слава богу непознати не са ми пипали корема Praynig. Просто ме зяпат  #Crazy като вървя по центъра, което също не винаги е приятно.
Но иначе ако някой познат иска да ми пипне корема позволявам, като го виждам как се радва и естествено ми става приятно и на мен  Sunglasses Wink.

# 24
  • Мнения: 1 165
Беше ми изключително неприятно.Само на съпругът ми давах!

# 25
  • Мнения: 366
 И аз никога не съм се замисляла  дали ми е приятно или не, просто го смятам за нещо нармално хората около мен  (винаги познати разбира се ) да ми докоснат корема, даже наистина като се размърда и покрай мен има някай който би искал да сподели радостта с мен с удоволствие го викам. За мен това , че в корема ми се образува живот  е толкова феноменално и удивително , че ако има с кой да споделям това чувство е супер. Подчертавам , че при всички положения трябва да е близък човек!

# 26
  • Мнения: 603
Когато е таткото или близък роднина може. Но някакви далечни познати като почнат да ме пипат без да са ми искали разрешение направо избеснявам. Хората нямат елементарно възпитание значи...
Да те попитат дали искаш, дали ти е приятно - не! Директно пипат. #Crazy

# 27
  • Мнения: 241
Непознати не са ми посягали. На близките давах, но в момента, в който корема порасна и пъпа изхвръкна спрях да давам. Имах чувството че ще ми бръкнат в червата  Mr. Green

# 28
 На мен не всички ми пипат корема, но ми е приятно защото са предимно хора от родата  Laughing

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз такива скрънзи като вас не съм срещала. Не давали. Сакън! Пу! И аз къде да ходя да пипам корем тогава?! Безобразност, както винаги.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт