Парфюмни размисли и страсти - 240

  • 41 218
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 31 399
Момичета , днес помирисах на една позната Santal Blanc и се побърках , направо исках да се полея с него.. тъкмо си бях решила да не поръчвам парфюми , но...
Абсолютен разкош е. Утре ще се полея с него.

# 676
  • Мнения: 7 816
Страшен е , сега ще се разтърся из сайтовете. Представих си се с него как пия коктейли в лятна вечер.😎

# 677
  • Мнения: 4 429
Ех , лятна красота е Жадор ин Джой.. Чакам още да се стопли и да му се радвам.А днес ми е едно нежно
Gardenia Petale..за съжаление но кожа не ми се задържа много...Ще трябва да го разнасял и подновяван.А сега като се изкъпах се напръсках  с Ириса от Сиракуза - ирис , луксозно червило и скъпа пудра...Блаженство.

# 678
  • Мнения: X
А сега като се изкъпах се напръсках  с Ириса от Сиракуза - ирис , луксозно червило и скъпа пудра...Блаженство.
Получих като подарък за Великден проба от този така спорен за мен Ирис от една страхотна парфюмна дама (заедно с още пет интересни неща за проба, които тепърва ще разучавам), но... аз не го усещам на себе си. Rolling Eyes Като пръсна на ръка, в началото откривам землист сладък ирисов корен, а малко по-нататък землистото се оттегля и остава сладък и хубав ирисов мирис, но това го усещам само, когато ръката ми е опряна в носа и вдишвам от кожата, и в рамките на по-малко от 1 час. Напръскан на врата... го няма просто! Нищо не усещам. Толкова жалко, но и чист късмет, че не можах да го получа когато го поръчах.

# 679
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Благодаря, момичета. Hug Flowers Hibiscus

Кенди, взимай го, наистина е прекрасен. Аз постоянно си го душкам като лепиларче.😁😁🌼

# 680
  • Мнения: 2 628
Толкова ли е голяма разлика има между Mon edt и Mon edp, не можах да купя от Нотино. Такова дебнене падна....Освен да поръчам от парфимо едт? Какво ще кажете, дайте съвет Simple Smile

# 681
  • Мнения: 31 399
Едп е по- хубав.

# 682
  • Мнения: 625
Все любимци хвалите .Аз вчера получих моя Santal Blanc.Невероятен просто.При мен никакъв  таратор няма-кокос,смокиня,мляко.Толкова ми е   секси и топъл.Голям красавец е и се радвам,че се взехме:).Трайността е доста добра също -след7 часа при мен със 4-5 пръскания леко го усещам все още .
Гледам in joy Dior има и други  фенове сред нас,което ме радва.Случайно го открих миналата година.Взех 50 мл ,ползвах го няколко пъти и при пътувания по летищата изгубих него и Мон .Поднових и двата,разбира се😏.

# 683
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 171
Честити ви Ж'адори момичета, и аз много му се канех на този Ин Джой но имам други два Диора, стигат засега.

..Искам парфюм със подобен аромат, а именно:

- Връхни нотки: Кора от Бергамот, Лайм, Кедър
- Средни нотки: Босилек, Роза и цвят на Бергамот
- Базови нотки: Ветивер, Мускус, Зърна от Тонка

https://www.fragrantica.com/notes/

Тук можеш да потърсиш по ноти.

# 684
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Шоколадена, откъде поръча Santal blanc?

# 685
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Момичета чудя се между Figment Amouage и Blossom love Amouage.  Ако ги познавате, кой според вас е подходящ за топлите дни, които идват? Кой е по цветен и да не ме души ако прекаля. Магазинчето до НДК дали работи?

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Figment изобщо не ми харесва на мен, задължително тест и предвид цената още повече.Винаги на 100% съм за любовта ми Blossom love Amouage, обаче ако прекаля с пръските ми идва обсебващ, но аз не прекалявам, така чее.MaskИ все пак винаги бих избрала Blossom love.Мда, силно съм пристрастна.Bowtie

# 687
  • Мнения: 4 429
Figment изобщо не ми харесва на мен, задължително тест и предвид цената още повече.Винаги на 100% съм за любовта ми Blossom love Amouage, обаче ако прекаля с пръските ми идва обсебващ, но аз не прекалявам така чее.MaskИ все пак винаги бих избрала него.Мда, силно съм пристрастна.Bowtie
+1

# 688
  • Deutschland
  • Мнения: 319
100% вярно! Figment е един от най- несполучливите Amouage.

# 689
  • Мнения: 2 457
Маг. на " П. Евтимий" работи, преди няколко дни минах и беше отворен.

Общи условия

Активация на акаунт