Отговори
# 90
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Сима, браво на теб, чудесно се справяш. Само така и сле две седмици още по хубава новинаааа Grinning
 Дарилка, много вкусна почерпка, дано и животът ти да е така сладък.

# 91
  • Мнения: 1 419
Аууу, Симмааа, супер новина - много се радвам, че е станало  newsm51 Айде сега, след 2 седмици да се похвалиш като мен  Hug Видя ли, че всичко е наред - така ще е и занапред   bouquet

Джази, аз лично съм ПРОТИВ Щерев - пробвах там миналата година, но ми се стори ненадеждно всичко, което ми каза лекарката и реших дад не продължавам щом от самото начало се съмнявам. Послушах я само за лечението на едни гъби и резултата беше повече от плачевен - станаха двойно повече  Shocked. И други неща имаше, които ме накараха да се замисля, но не искам да се връщам назад - не обичам. И до сега не съжелявам за избора си. Но в крайна сметка ти сама най-добре можеш да прецениш за себе си. Нищо не пречи с цната на малко повече разходи да обходиш няколко различни места за консултация и да си избереш сама  Peace Подчертавам думата КОНСУЛТАЦИЯ и ти им гог наблегни, защото всички тръгват направо да лекуват  #Cussing out

Голди, никакви книжки - тук само бебета, да сме наясно  Crossing Arms

Дари-Кари, нищо няма да ти пожелавам денс  Naughty - в понеделник ще си четеш пожеланията ми   bouquet

Леа, а ти замисляла ли си се да идеш на лекар за това неидване?  newsm78 Иначе и аз съм ЗА предложението на Дарето  Peace   bouquet

Аз нямам за хвалене - ям, ям, и пак ям  Crazy

# 92
  • Мнения: 415
Браво Симма  smile3501 smile3501 smile3501 Следващите две седмици ще стискам палци още по-силно  fingerscrossed
Ая, кажи ми моля те при коя докторка си била там?

# 93
  • Мнения: 1 419
Май Ганева се казваше  newsm78 много съм зле с имената  Blush

# 94
  • Мнения: 1 329
Ееех, че си нетърпеливка, Дарилка! Много вкусни тортички, ама защо черпиш в аванс?

Щото утре няма да мога и нямам нет в къщи. Иначе че съм нетърпеливка - това е вярно Mr. Green.Шило в торба не стои Blush

Ая, ти си хапвай - все пак сте трима Grinning

# 95
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Здравейте момичета!
Сега си идвам от доктора и имам нужда да споделя. Каза, че днес и утре е момента да бебеправим Simple Smile Направо си ме изгони от кабинета, като ми каза да се прибирам и да правим с мъжлето секс  newsm44 . Обадих се на мажа и като му казах, направо само дето не заподскача от радост, щото от началото на месеца сам на разни вагинални хапове, дето не се препоръчват такива неща и той направо вече беше  Sick . Това хубаво, ама каза и друго - имал съмнения за ендометриоза!!! Той още миналия месец видя нещо, ама не ми каза какво е, само си ми даде снимката и каза да му я нося. Този път обаче се виждаше по-ясно, а и при хормоналните имах повишен estradiol Sad, което според него може да се дължи на киста... Накря ми каза да пия Дуфастон 14 дни по 3 на ден.
Абе в общи линии хем ме зарадва, хем ми стана гадно и имах нужда да споделя...
Sorry ако съм ви отегчила, но имах нужда да споделя, а не мисля сега да развалям настроението на моето момче. Сега ми е време за друго   Blush

# 96
  • Мнения: 415
Белослава,
отдайте се на любов и ако успееш се концентрирай върху добрите новини. За ендометриозата мога да ти кажа, че не е толкова лесна за диагностициране и се надявам съмненията на доктора ти да не се оправдаят. Пък и ако дай боже сега спретнете бебчо, няма от какво да се притесняваш  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 547
Симма,аз не разбрах кога направихте инсето.На спукани фоликули или предварително.След моята трета неуспешна инсеминация като разбера че на някоя от вас предстои инсеминация се чувствам така сякаш аз съм я правила и положителния резултат го чакам заедно с вас,така както чаках след всяка от моите инсеминации.Нещо като лична битка за успех при тази процедура.Ей на,толкова съм щастлива за бебчовците на Ая,сякаш аз съм забременяла.Затова сега както ти казах-считаш себе си за бременна и две седмици яко пазене.Остави тези приказки че то ако трябва да стане ще стане въпреки всичко.Това го разправят хората дето не са имали никакви проблеми.Ние обаче знаем през какво сме минали и през какво сме готови да минем за това дете или деца.Пазиш си се сякаш вече си видяла двете черти.Няма да се друскаш по пътищата,няма да вдигаш тежко,ще си хапваш каквото ти се прииска и ще вярваш,така както вярвам аз че след две седмици ти ще ни се похвалиш със своето тестче с две чертички  newsm10.УСПЕХ!
Белослава,преди всичко трябва да знаеш че ендометриозата не се диагностицира с ехографски преглед.Ако имаш киста лекарят може да предположи,че е ендометриозна,но истинска диагноза може да се постави само след лапароскопия или в по-лошия случай ако се наложи операция.А ако забременееш,дори и да има ендометриоза бременността е най-ефикасното,приятно безвредно лечение на това заболяване  Wink.Успех на бебешкия фронт!

# 98
  • Мнения: 740
Джи- джо, ти си прекрасен човек и се моля и при теб да изгрее слънчице скоро! newsm10
Направихме една на още неспукани и една на два спукани /аз бях изненадана, че успяха да се спукат - честно!/ Но при нас е мъжки фактор и спермата не беше никак добра след обработките... Но, нека си вярвам и надявам  newsm17

Белослава, остави всичко настрана и се радвай на любовта си - само тя ни дава сили да вървим напред - и изненадите пак от нея идват. Любовта е тази, която ражда чудеса, наслаждавайте се един на друг - а за другото ние тук всички стискаме палци  love001

Последна редакция: сб, 19 авг 2006, 00:14 от Simma

# 99
  • Мнения: 1 419
Симма, Аз вярвах, че ако се спукат фоликулите ще стане, и то стана  Flutter Вярвай и ти и всичко ще е наред. Peace Положителните мисли никому не вредят. Джи-Джо за пореден път е казала страхотни и много верни неща - послушай я и се пази  Hug А за оплождането трябват само 2 (в твоя случай) нормални спремчовци, така че след като са им помогнали да стигнат чак до там и яйчицата са се отделили, шанса ти е страхотен  smile3521 Късмет и ще чакаме да кажеш, пък дай боже да станеш една от пъвите майски мами   bouquet

Белослава, с предварително извинение, твоя лекар се е иза..л на хубавите неща, които ти е казал. Но нищо, нека ти помогне пък ще му простим  Crossing Arms Ти се погрижи за сеха тия дни и си пий Дуфастона, пък ние сме с палците  Grinning А защо ти каза 14 дни? Обикновено знам за 10. С по-дълга ЛФ ли си по принцип?

Отивам в Календара на събитията, но и тук:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на скъпата ни Дари-Кари   newsm51. Пожелаваме ти много и все хубави неща - първото да бъде виждането на заветните две чертички в най-скоро време (ако може веднага  Wink) и след това да се роди едно-две-колкото дойдат хубави сладки бебета и да ви радват-радват цял живот   bouquet

# 100
  • Мнения: 2 120
Честит Рожден Ден на милата Дари-Кари.
Нека мечтите ти станат реалност и си много, много щастлива. Hug

Розичке, я се стегни душко, нали виждаш - всяко зло за добро. Сега изчаквате  и се радвате на живота, така неусетно ще започнете пак бебеправенето.

А колкото до Морена  и аз я засичам в Готварския форум.

Хубав уикенд, момичета. Hug

# 101
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Дарилка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си много здрава, както и най- близките ти хора и нека най-съкровените ти мечти се сбъднат!!!

Ая, определено ще оставя доктора да си върши работата, защото му имам доверие Simple Smile и определено не му се сърдя  Wink. А защо ми го е дал Дуфастона за 14 дни, нямам идея. И аз четох, че го дават за по 10 дни, но... Всъщност ЛФ явно ми е по-къса, защото вчера ми беше 18-ти ден, но нямам идея какво е имам предвид... За сега обаче мисля да му се доверя Wink и ще спазвам указанията Simple Smile.
Искрено се надявам, че ти и малките бобчовци в теб сте добре и че татето се грижи много за вас  Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 1 419
Искрено се надявам, че ти и малките бобчовци в теб сте добре и че татето се грижи много за вас  Heart Eyes

Като нашия тати няма много Heart Eyes Гледа ни и още как. Не ми дава да направя нищо и както коремчето почна и да ми расте мине покрай мен и се зарадва на коремчето  Grinning Почнал е да мисли за страшно много неща - чак не мога да повярвам  Crazy. Но все още всичко му е на теория - какво ли ще е като ги види (само малките плодни сакчета е виждал до момента на живо  Joy)

# 103
  • Мнения: 7 716
Zdraveite. Az sam oste na more i ste ostana oste edna sedmitsa. Niamam dostap do internet, niamam i vreme da vi iz4eta vsi4ki. Kirilitsa niama, KREDOR sa6to. Na vsi4ki veseli iznenadi. Lipsvate mi. Tseluvki. Laughing

# 104
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Лалинкееееееееееееееееееее, хайде почивай си още малко и се връщай, че ми е домъчняло за теб Hug
Дарилка, честит рожден ден!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт