Свекървите и интернет

  • 1 865
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
Всичко,което мисля за нея ,й го казах преди седмица в очите.Дори не съм я обсъждала в форума.Беше грандиозен скандал,след това се втурна да ми се извинява и прегръща. Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 1 311
Не се притеснявам от свеки. Изобщо. По-притеснено ми е понякога, че сина и може да попрочете нещо...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Има вероятност да чете, минимална но я има,  това не ме притеснява особенно, току виж се е познала и може да реши да спре с опитите да ми се меси

# 18
  • Мнения: 3 537
Нищо лошо не съм писала нито за нея,нито за етърва ми.Няма от какво да ме е страх. Grinning

# 19
  • Мнения: 5 103
Хич не ме е страх,щото моята е толкоз проста (сори,ама е така) че даже не знае що е това компютър и има ли почва у нас Sunglasses
За интернет не е и чувала.А всичко ,което съм писала тук за нея,и е казано право в очите от моя милост  Grinning

И мойта така и аз така!  Laughing

И мойта Peace

# 20
  • 1st floor
  • Мнения: 9 114
мойта още си разучава телефона - как да вдига и да затваря Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
пък и не би доближила комп. , защото излъчва някакви вълни и е мноооооооооооооого опасен за здравето

# 21
  • Мнения: 535
Моята играе само карти и не може да направи нищо  на компютъра, така, че опасности нЕма Rolling Eyes Но пък и аз не съм говорила нищо лошо, а трябва... Twisted Evil Close

# 22
  • Мнения: 2 849
Тя с гсм едвам се оправя ,едва ли ще седне пред компа да ми търси мнението за нея . Whistling

# 23
  • Мнения: 6 390
Само моята ли редовно чете тук  newsm78
главно в готварския де... за другите форуми не си признава  Mr. Green

# 24
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Нищо лошо не съм писала нито за нея,нито за етърва ми.Няма от какво да ме е страх. Grinning
И аз така.

# 25
  • Мнения: 352
Моята ме разби като и показах внучето на компютъра"ААААААА те пък Тони го дават на малкия телевизор.Виж бабинка кой е там."Ама се хили и е опулила едни очи. hahaha

# 26
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моята не разбира бг, спасена съм, но и аз не плюя ,казвам истината! Mr. Green

# 27
  • Мнения: 14 654
аз в момента пускам на моята линк към тази тема. като види какви сте проклетници, ще ме заобича още повече

# 28
  • София
  • Мнения: 472
От ника ми личи, че съм евентуално вече свекърва. Та в този ред на мисли "Когато бях млада -бяха лоши свекървите, когато станах свекърва -станаха лоши снахите. Важното е никога да не забравяме какво сме мислили като млади. И аз и снаха ми се ровиме в този сайт -ако знаете колко ви завиждам за този форум - за нула време от къщи научавате толкова много неща. Дори сигурно не можете и да разберете колко много имате с тези онлайн връзки. А за отношенията снаха свекърва - нищо ново под слънцето.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 787
Абе,мойта надзърва в нета,и във форума даже Close Човек не може да се оплаче на спокойствие.Затова се въздържам Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт