Майчета, помагат ли вашите татковци в домакинството?

  • 12 536
  • 207
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 546
брей, егати свекървата  Confused секс съгласна ли е да правите  #Crazy

# 166
# 167
  • Мнения: 450
 ooooh! Опитвала се е и на такава тема да ме подхване,но аз съм срамежлива Wink и не  обсъждам такива въпроси с нея Crazy

Надявам се със смяната на сезоните след няколко месеца пак да му дойде музата за малко,ако може пак за месец поне Joy  Joy

# 168
  • Мнения: 1 035
Страх ме е да го похваля пу да не го урочасам без него съм за никъде с тези три деца мие чисти готви децата разхожда и на работа ходи Естествено си поделяме домакинската работа но от нищо не го е срам Мене ме е срам че децата го търсят да ги слага да спят

# 169
  • Мнения: 2 084
Бърка тенджера с тиган. Веднъж се пробва с тенджерата под налягане и ... беше успял да почисти прилично преди да се прибера. Кофата за боклук му е хоби, простирането също и толкова. При миенето на чинии се включва, когато планира изнудване. А и те едни чупливи чинии се случиха...
Колкото - толкова. Не бих си го сменила, стига да ме търпи.

# 170
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Определено е на периоди  Grinning Ако се е вихрил да показва кулинарно "майсторство", после известно време не стъпва в кухнята Laughing С дребосъка се забавляват да чистят с прахосмукачка, а голям кеф му е по половин час да бърше телевизора. Чак ме нервира. Мие чинии, ако не е пълна мивката,защото в противен случай не може да се организира кое къде. По едно време имаше опити да не помага, ама аз почнах най-демонстративно да чистя и да домакинствам, докато е вкъщи. Нали все пак трябва да се види колко съм работна Joy А и той няма избор- става и помага, иначе го карам да се мести по сто пъти Grinning Няма проблем със сменянето  на пампи, къпането, обличането малко му куца  Grinning
Летно време има опреснителни курсове Simple Smile - сам по цял месец. Предварително глади, припомня си как се пуска пералня и т.н. Миналата година беше прал една седмица с Калгон, щото мислел, че прах за пране; пържил някакви мазни наденици в плитък тиган, пък те пръскали , после цял час бил чистил Joy  При такива забавни моменти само ме е яд, че не съм видяла Joy Тази година ще видим какви ще ги свърши Mr. Green

# 171
  • Мнения: 274
Помага ми страшно много! Даже понякога ме е срам, че все едно съм на гости вкъщи. Пералня пуска, чинии мие, мете, бърше, върши си мъжката работа, ходи на работа, а за помощ за детето не можеш да го отделиш! Памперси сменя, наакано дупе бърше, къпе, мие ...  newsm43 и никога не ми е казал "ама това що не си го направила?!" Има ли нещо за вършене, което не съм свършила го прави без да пита.

# 172
  • Мнения: 184
Слава богу,нееееее.Всичко ще потроши. newsm75

# 173
  • Мнения: 3 456
Понякога

# 174
  • София
  • Мнения: 431
Моят мъж страшно много ми помага. Без него съм за никъде. Още докато бях бременна, а и сега с детето, започна предимно той да чисти, освен това и готви, понякога даже глади, за да мога аз да си почивам. Обаче май в последно време много му куца романтиката, ама то няма пълно щастие.

# 175
  • Мнения: 338
моят съпруг много ми помага - за всичко, за което го помоля. предимно мие чинии и готви, защото аз съм много зле в кухнята. но пък всичко друго домакинско сама си го върша - чистя, пера. с детето се занимаваме заедно, разпределяме си задълженията, заедно излизаме, редуваме се да си играем.
преди не миеше чинии, но нещата станаха от само себе си - той иска да му е чисто и подредено, а пък аз от всичко най-мразя чинии да мия. и просто ги оставях да си седят, докато на него му писне да гледа тая печална оклепана гледка и вземе та ги измие. сега мие чинии редовно - не че му харесва. все се надява, че на мен ще ми дойде акъла и ще почна аз да ги мия. hahaha но иначе не мога да се оплача. помощ за друго не искам. а и да се случи да поискам - почти винаги е насреща.

# 176
  • Бургас
  • Мнения: 3 084
не, за съжаление! Не пипва нищо!  #Cussing out

# 177
  • София
  • Мнения: 197
хм...той ако не помагаше - аз с моите 2 леви ръчички съм за никъде  Laughing най-малкото щях да си умра от глад  Laughing Вкъщи готви само той, аз съм помощен персонал само, чистим заедно също...Иначе аз предимно мия чиниите и пускам пералня....и това е. Абе...Колежките ми са го кръстили "Принца"  Laughing, но според мен патриархата си е отживелица и двама човека се събират да си делят и хубавото и лошото. Най-добрия вариант е да му идва отвътре, защото насила хубост не става.

# 178
  • Мнения: 1 811
Помага ми, когато си е вкъщи, почти с всичко. Особено с чистенето.
Прахосмукачката е почти изцяло негово дело.
Обича да се върти в кухнята. Аз също. Добър екип сме.

# 179
  • Мнения: 49
Най-много обича да готви.
Помага и за други неща, но виж пералня не пипва(само ако
остане без дрехи)
Но аз съм доволна!!!

Общи условия

Активация на акаунт