Майчета, помагат ли вашите татковци в домакинството?

  • 12 527
  • 207
  •   1
Отговори
# 90
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
И моя помага като му кажа. Но ако е седнал на компа даже няма да забележи , че ми трябва помощ Twisted Evil

# 91
  • Мнения: 41
Не помага. Унизително му било да върши "женската" работа.  Shocked
А да виси на компа по цял ден явно е "мъжката" Twisted Evil

# 92
  • Мнения: 2 161
Оффф,по-добре да не ми помага.След като сготви,влизам в кухнята и се чудя-вечеря ли е приготвяна или атомната бомба тоз път в нашата кухня е гръмнала.Ако пък реши да си измие евентуално чиниите,тенджерите,тигани и прочие,които са много на брой,после навсякъде е напръскано с вода,пръсти по печката,пръсти по хладилника,всичко разместено...Едно признание ще направя само,по-добре от мен пазарува.

# 93
  • Мнения: 118
Не помага. Унизително му било да върши "женската" работа.  Shocked
А да виси на компа по цял ден явно е "мъжката" Twisted Evil
хич не ти завиждам щото и ние сме на тоя хал!

# 94
  • Мнения: 98
О ,да ,много ми помага , за което съм му много благодарна. Heart Eyes  remybussi

# 95
Ще помага, какво ще прави, ако иска гуш вечерта Rolling Eyes
А пък и аз детето не съм си го довела от в къщи Grinning

# 96
  • Мнения: 205
  Здравейте...без да се хваля излишно искам да кажа, че моя мъж ми помага...аз не "позволявам"/ех как само прозвуча:)/ да се ограничават понятията "женска" или "мъжка" работа...винаги единия трябва да помага на другия, когато му е възможно...много често се случва след поредната нощна смяна аз да трябва да изляза по работа или просто искам да свърша нещо вкъщи, и събуждам мъжа ми да играе с малкия, докато свърша работата си...а следобяд, ако е останало нещо за правене или по принцип има нещо много да се чисти, той винаги се включва...пожелавам повечето мами да могат да се похвалят така...

# 97
  • Мнения: 62
Моя понякога проявява инициатива. Ако абсолютно точно му кажа какво искам да направи - няма проблем. Абе -средна хубост.   Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 98
  • София
  • Мнения: 5 289
Не,мноооого рядко да се включи в нещо.

# 99
  • Мнения: 185
хи4 не ми помага,понякога се 4удя как елементарни неща не го дразнят #Cussing out

# 100
  • Мнения: 1 021
Зависи как му се казва на човека  newsm78  моите  думи са винаги: 'Би ли направил това..., ' Много те моля..., 'Ходили ти се до магазина ....и т.н...
И аз мисля, че това е начина, не само към татковците, а към всички хора като цяло.
А по темата: Да! Помага ми кога повече, кога по-малко.

# 101
  • Мнения: 1 737
Не ми помага, но е загрижен и за това плаща за жена, която да ми помага.  Peace Преди това много се карахме за домакинската работа.

# 102
  • Мнения: 1 289
Сега чакаме гости и повечето работа той я свърши-тоя път не се оплаквам   bouquet

# 103
  • Мнения: 87
"мимкааааа"...аре стиа си съ четкала на мъжа си - и аз щъ опрая Simple Smile

# 104
ОООО миличак ако те чакам тебе щте хвана паяжинка newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт