L-karnitine

  • 6 998
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Аз пък си купих антицелулитен гел Л-Карнитин, френски.От 2 дни го ползвам -вкарват ми го на масажите с ултразвук.Още нямам мнение за продукта

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 12:55 от monda

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327

Пиеш 2 гр. Л-Карнитин и след 30 мин започваш да караш велоергометъра. Скоростта трябва да е постоянна и средно интензивна /напр. 30-35 км/ч. -зависи от марката на уреда/. Караш най-малко 20 мин. Мазнините/най-просто казано/ започват да се разграждат след 15-та минута.

А 2 грама не са ли малко множко?!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 105
Моят опит сочи, че с L-Karnitin   се отслабва успешно и без физически натоварвания. Това, което е важно, е да си купиш качествен карнитин (например този на UNIVERSAL, американски е, намерих го в магазин за хранителни добавки на Пиротска в София).  Аз пиех по 2 капсули  на ден, на гладно, съчетано с умерено хранене без много мазнини. Ефектът беше бърз и доста добър.
Не споря, че вариантът със спорт е по-добрия, но ако нямаш тази възможност, пробвай и така - при мен се получи.  Успех!   Simple Smile


Къде е този магазин и колко струва една опаковка? Мерси

# 18
  • Мнения: 1 425
А дали Л-Карнитина е съвместен с кърменето? Аз бягам 30 мин. или карам велоергометъра и ми се иска да си стопя по-бързо сланинките на корема.

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Моят опит сочи, че с L-Karnitin   се отслабва успешно и без физически натоварвания. Това, което е важно, е да си купиш качествен карнитин (например този на UNIVERSAL, американски е, намерих го в магазин за хранителни добавки на Пиротска в София).  Аз пиех по 2 капсули  на ден, на гладно, съчетано с умерено хранене без много мазнини. Ефектът беше бърз и доста добър.
Не споря, че вариантът със спорт е по-добрия, но ако нямаш тази възможност, пробвай и така - при мен се получи.  Успех!   Simple Smile

Подкрепям  newsm10  Пиех преди да забременея и отслабвах много видимо. А единственото физическо натоварване ми беше почистването на огромна къща всекидневно  Mr. Green
В началото на лятото сега също го вземах и познатите ми наблюдаваха резултати  Peace

# 20
искам да попитам отслабналите мами дали са вкарали и диетка или само на спорт,4е спорта го докарвам но с ограни4еното хранене ми е трудни4ко  Sad
сире4 6те има ли ефект без диета ?

# 21
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Кажете колко струва, че сега съм на вълна спорт и диета.

# 22
  • Мнения: 413
Моят опит сочи, че с L-Karnitin   се отслабва успешно и без физически натоварвания. Това, което е важно, е да си купиш качествен карнитин (например този на UNIVERSAL, американски е, намерих го в магазин за хранителни добавки на Пиротска в София).  Аз пиех по 2 капсули  на ден, на гладно, съчетано с умерено хранене без много мазнини. Ефектът беше бърз и доста добър.
Не споря, че вариантът със спорт е по-добрия, но ако нямаш тази възможност, пробвай и така - при мен се получи.  Успех!   Simple Smile


Къде е този магазин и колко струва една опаковка? Мерси


Магазинът се намира на ул. Пиротска, в началото откъм ЦУМ - отивайки към Ботев се пада вдясно. Няма как да го пропуснеш. Опаковката струва 30 лв. и стига за месец Simple Smile

А храненето се свежда до това да не се консумират твърде мазни храни, твърде много захар и газирани напитки със захар, т.е. обичайното. Аз например съм заклета почитателка на бирата, но спрях да пия кока кола и подобните и.

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 12:37 от AnnaLee

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
искам да попитам отслабналите мами дали са вкарали и диетка или само на спорт,4е спорта го докарвам но с ограни4еното хранене ми е трудни4ко  Sad
сире4 6те има ли ефект без диета ?
Аз вкарах,но бих го анрекла ханителн режим не диета-спрях сладко,газирано и тестено.Намалих пърженото.

# 24
  • Мнения: 4 176
Добре де. Аз си купих Л-карнитин на Адифарм . Български е . 17.лв. от аптеката. Не е ли хубав този?
Пия само вечер 1ч. преди лягане на гладно. Така пише в упътването, че ако не спортуваш, вечер може по една таблетка.
някой пие ли този л-карнитин?

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Добре де. Аз си купих Л-карнитин на Адифарм . Български е . 17.лв. от аптеката. Не е ли хубав този?
Пия само вечер 1ч. преди лягане на гладно. Така пише в упътването, че ако не спортуваш, вечер може по една таблетка.
някой пие ли този л-карнитин?

Мале, вечер ли го пиеш?! Аз като го изпия и ме хващат бесните след малко  Crazy Не ме свърта на едно място, все гледам да се движа... А ако го изтряскам вечерта, сигурно цяла нощ няма да мигна  Thinking На теб не ти ли действа освежаващо един вид, да ти бяга сънят?

Моят не е на тази фирма. Колко мг са таблетките?

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Добре де. Аз си купих Л-карнитин на Адифарм . Български е . 17.лв. от аптеката. Не е ли хубав този?
Пия само вечер 1ч. преди лягане на гладно. Така пише в упътването, че ако не спортуваш, вечер може по една таблетка.
някой пие ли този л-карнитин?
Аз също си пиех българския.При мен той имаше ефект,американски не съм пробвала.
Но инструктора ми каза да не гледам какво пише на упътването.По добре сутрин го пий.

# 27
  • Мнения: 4 176
Спя си бре хора. Пия го час преди сън. Изрично така пише на опаковката. даже ме успива. Не вярвам да препоръчват така, ако е противопоказно. Спя дори по-добре и сутрин едва отлепвам. 1 капсула е 500 мг.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
Е ест.,че не е противопоказно.
Просто през деня с изгарят повече калории/енргия и затова евентуално.Но щом не спортуваш.Дано се похвалиш с ефекта Peace

# 29
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
И аз започнах да го пия от три дни. Само че, при мен нещата са малко обърнати -
карам кростренажора вечер (по-скоро през нощта - след 12), котаго домашните си легнат.
Пия го заедно с едно Вита Голд Coffee, и след 15 минути се качвам и карам 40 минути.  newsm39
После сутринта пак една дозичка, и така.
Моят  Л-Карнитин мъжът ми го купува от фитнеса, в който ходи той, и е насипен.
На вкус е кисел, малко като лимонтузу. Казаха ми, че ефектът си проличавал след
около месец. Ще видим, дано.
А още по-добре ще е, ако успея и да си приспособя към разделното хранене, както съм си наумила.

Общи условия

Активация на акаунт