Милен Цветков

  • 158 913
  • 2 901
  •   1
Отговори
# 2 205
  • Мнения: 2 359
Разбираемо е отменена гаранцията на Симона. Не разбирам как може намазан адвокат, при подобни обстоятел6тва, да просрочи подаване на жалба.

# 2 206
  • Варна
  • Мнения: 18 050
"Отмениха гаранцията на един от обвинените за катастрофата с Милен Цветков, друг имал тумор в мозъка", Нова, 17:35

https://nova.bg/news/view/2020/05/08/287373/%D0%BE%D1%82%D0%BC%D … 1%8A%D0%BA%D0%B0/
Не  знам за тумор, но сигурно е в абстиненция. Симона едва ли ще може да се укрие, няма тези възможности.

# 2 207
  • Мнения: 5 317
"Отмениха гаранцията на един от обвинените за катастрофата с Милен Цветков, друг имал тумор в мозъка", Нова, 17:35

https://nova.bg/news/view/2020/05/08/287373/%D0%BE%D1%82%D0%BC%D … 1%8A%D0%BA%D0%B0/
Аз лично съм съгласен всички да бъдат освободени от ареста, освен шофьора. Те няма къде да се крият, а и няма смисъл. Можеше да е друго положението, ако и на тях им бяха взели проба за наркотици.
Говореше се, че нямало свидетели, които с категоричност да потвърдят, че Кристиан е карал колата, но в тази статия пише следното:
„На 21 април тя и още един спътник в автомобила - Георги Иванов, бяха обвинени от Софийската районна прокуратура, че не са съдействали на разследването на инцидента. Впоследствие и двамата са дали показания. Те потвърдили, че Кристиан е бил зад волана на джипа, ударил колата на журналиста.“
Вече няма как да мине номера, че не той е карал колата.

# 2 208
  • Мнения: 24 697
Те могат да се откажат от показанията си в съда.
Не разбрах има ли кадри, които показват как шофьорът слиза от колата, кой от коя врата излиза, какво прави, с какво тръгва.....

# 2 209
  • Мнения: 10 214
И аз с оптимистични мисли. Мисля, че ще има присъда. Не толкова строга, колкото ни се иска, обаче, но все пак ефективна. Колкото до липса на трезва мисъл в дрогираните - значи не им била трезва мисълта, но достатъчно трезва, за да търсят наркотиците в колата и да бягат с тях. От страх. Затова присъдите трябва да са сурови. За да имат страх. А сега са като на увеселителен парк - да се натресем в някой на пътя, ехааа, колко яко, какъв адреналин, к'во толкова. Ако не бяха пешеходците, дори бих допуснала, че нарочно са се натресли в колата на Милен, като изобщо не са очаквали, че това ще доведе до смъртта му. И аз покрай този случай разбрах, че така се умира със сигурност, независимо, че в първия момент уж нищо ти няма.

За тумора в мозъка..или аденома на хипофизата..звучи зле, но на пръв прочит. Аз знам за случай на млад човек с тази диагноза и след няколко години образуванието се беше разнесло от самосебе си, не е смъртна присъда. Често срещано е и ето пореден опит за увъртане, но така или иначе би трябвало да се вземе медицинска експертиза, ако ще се решава нещо на тази база.
https://www.puls.bg/aktualno-c-6/adenomi-na-khipofizata-sreshcha … t-khorata-n-33779

Последна редакция: сб, 09 май 2020, 01:13 от soul81

# 2 210
  • Мнения: X
Това момче след като е болно, лекува ли се, как, къде, защо е в подобна компания, а не се грижи за здравето си?

# 2 211
  • Мнения: 10 214
Не му знам конкретното състояние, но за който не му се чете статията, "Пролактиномите, дори и големите, могат да се излекуват и медикаментозно." Не е задължително да е толкова ужасно, колкото звучи.

# 2 212
  • Мнения: 14 790
Изобщо не се учудвам от сервилното поведение на Тенекеджиева.Майката на Криситян била с трето висше-педагогика.Видяхме я как се справя като родител,пък не ме интересува на колко деца плаща образованието.Те са и роднини.Да не го е направила за деца от някоя циганска махала?Ей,така от добро сърце.
Скрит текст:
Нямам добри впечатления от Тенекеджиева.На един турнир по тенис за аматьори само по стойката,преди ударите ми стана ясно,че е тренирала сериозно.Не в зряла възраст.Отричаше.Не,само така от време на време почуквала.Да,бе.Спечели,би любителите.По-късно разбрах,че е тренирала като дете и дори е играла срещу Маги Малеева.По-късно се отказва,когато е приета в езикова гимназия.Вече не знам на кого да вярвам,защото един път е английска,друт път френска тази гимназия.Един път тя се отказва,друг път пак според нея,баща и настоява.Мисълта ми беше,че не е редно и честно,а и правилата са такива,че хора,които са тренирали,не е редно да участват в любителски турнири.Имам впечатления от ''дамата'' в годините,когато закъсняваше с часове и не идваше да прибере сина си от тренировки.Първоначално други родители и тренери го наглеждахме,но на всички им писна.Никой не е длъжен да чака,вместо да си тръгне,защото някоя системно си оставя детето и разчита на чуждата съвест.Беше единственото дете без мобилен телефон.Винаги някой се отзоваваше,когато той искаше да се обади на майка си и му услужваше с телефона си.Накрая и това писна не,защото разговорите тогава бяха скъпи,а защото беше много грозно и използваческо от страна на родителката.Каквото и да е говорила през годините,тя винаги поставя себе си и кариерата си на първо място.Много ни беше смешно,когато в някоя тв изява разказваше колко грижовна майка е.Йосиф вечно някой друг го гледаше.

# 2 213
  • Мнения: 2 502
Поставена в такава светлина, Тенекеджиева излиза евтина интересчийка...
Милен гние в земята, а някои си правят пиар 🙄

# 2 214
  • Мнения: 1 092
Снощи в Бургас. Човекът е без книжка, колата е с откраднат номер, кара с над 100 по Богориди и Александровска, докато полицаите го гонят. Катастрофира в подиумът на Тройката, където децата играят, точно над фонтаните. За късмет това се случва около полунощ. Клипчетата са уникални.
https://www.flagman.bg/article/214061
https://www.flagman.bg/article/214050

Че въпросът е - такъв ко го праиш?
Снощи, пак Бургас, пак в центъра, но май сме пили и сме мачкали коли наред.
https://www.flagman.bg/article/214053

Последна редакция: сб, 09 май 2020, 12:38 от mi6ka.p

# 2 215
  • Мнения: 2 015
Не знам това мутренско самосъзнание по южното черноморие кога ще изчезне.. Неизтребими са тия напомпани момчета там. И като физика и като държание.

# 2 216
  • Мнения: 1 092
В Бургас никога няма да изчезне. Имаше проблясъци, но за кратко. Тук, през лятото, се концентрират някои основни бизнеси като наркотици и проституция. Нищо не е мръднало за последните двайсет години. Излизаш в Слънчака, сядаш да обядваш с децата, на съседните маси Д. Желязков с антуража, чужденците снимат. Мила родна картинка.

# 2 217
  • Мнения: 21
И аз с оптимистични мисли. Мисля, че ще има присъда. Не толкова строга, колкото ни се иска, обаче, но все пак ефективна. Колкото до липса на трезва мисъл в дрогираните - значи не им била трезва мисълта, но достатъчно трезва, за да търсят наркотиците в колата и да бягат с тях. От страх. Затова присъдите трябва да са сурови. За да имат страх. А сега са като на увеселителен парк - да се натресем в някой на пътя, ехааа, колко яко, какъв адреналин, к'во толкова. Ако не бяха пешеходците, дори бих допуснала, че нарочно са се натресли в колата на Милен, като изобщо не са очаквали, че това ще доведе до смъртта му. И аз покрай този случай разбрах, че така се умира със сигурност, независимо, че в първия момент уж нищо ти няма.

За тумора в мозъка..или аденома на хипофизата..звучи зле, но на пръв прочит. Аз знам за случай на млад човек с тази диагноза и след няколко години образуванието се беше разнесло от самосебе си, не е смъртна присъда. Често срещано е и ето пореден опит за увъртане, но така или иначе би трябвало да се вземе медицинска експертиза, ако ще се решава нещо на тази база.
https://www.puls.bg/aktualno-c-6/adenomi-na-khipofizata-sreshcha … t-khorata-n-33779

Като тийнеджърка получих такава диагноза микроаденом в хипофизата и нищо ми няма вече 10 години по-късно. Изобщо не е толкова страшно, дори не съм ходила на ЯМР да видя дали има нещо, но всяка година си правя изследвания на хормони и всичко ми е наред.
Измъкват се в момента.

# 2 218
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Кой е с тумор в мозъка?

# 2 219
  • Мнения: 10 214
Никой. Приятелят на Кристиян е с аденом на хипофизата.

Общи условия

Активация на акаунт