Хайде покажете как ходите на сватба

  • 19 341
  • 193
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601

Там е проблемът - не съм ходила от години..... А сега съм канена на 2 поредни, все приятелско младежки и  newsm78 не мога да измисля как да се облека!

Разчитам на вас момичета   bouquet

# 16
# 17
  • Мнения: 5 622
Според мен въобще не е задължително да си официално облечен на сватба, ако не си булката, или кумата  Peace

# 18
Извинявай, Буба , но как тогава? С дънки и потник ли- примерно Смятам, че трябва да се облечеш по официално в знак на уважение  към младоженците, а и  семействата им Това е техния празник  на любовта Повечето хора вече сключват църковен брак и в църква не се допуска какво да е облекло  Според мен облеклото трябва да е нещо от стила на Alinka

# 19
  • Мнения: 4 668
Според мен въобще не е задължително да си официално облечен на сватба, ако не си булката, или кумата  Peace
Абе , зависи каква е сватбата . Има ситуации в които можеш да се почустваш доста неловко с облеклото си сред останалите елегантни гости ...
Специално за нашата сватба и в поканите беше отбелязано - официално облекло ! И на мен ми се струва неуважение да се появи някой на сватбата ми , за която толкова сме се старали , така както си ходи по улиците .

# 20
# 21
  • Мнения: 5 622
Извинявай, Буба , но как тогава? С дънки и потник ли- примерно Смятам, че трябва да се облечеш по официално в знак на уважение  към младоженците, а и  семействата им Това е техния празник  на любовта Повечето хора вече сключват църковен брак и в църква не се допуска какво да е облекло  Според мен облеклото трябва да е нещо от стила на Alinka

Това са празни приказки  Peace

Аз лично не бих се обидила на някого, само защото бил дошъл с дънки примерно. Това сметнал за нужно, това облякъл. Всеки се облича така, както се чувства най-удобно и ен смятам, че има нещо, което да го задължи в обратното (изключвам ако работата му налага друго, но това е задължително, не препоръчително)

Според мен въобще не е задължително да си официално облечен на сватба, ако не си булката, или кумата  Peace
Абе , зависи каква е сватбата . Има ситуации в които можеш да се почустваш доста неловко с облеклото си сред останалите елегантни гости ...



Тук съм абсолютно съгласна  Peace Но всеки може предварително да съобрази с какво облекло ще се чувства на място,според събитието и мястото на провеждане, нали така?  Wink

# 22
  • Мнения: 1 381
.....
Там е проблемът - не съм ходила от години..... А сега съм канена на 2 поредни, все приятелско младежки и  newsm78 не мога да измисля как да се облека!

Разчитам на вас момичета   bouquet

Нямам снимки да ти покажа, но ще се опитам да ти опиша. Винаго гледам да е тип вчерно облекло. Ходила съм с рокля (черна дантелена и бяла с ламе - тип 50 години) сътоветната прическа кок или пусната с извити крайща и вдигната отзад - пак стил 50-те. ..много ми е любим този стил.
Също така си имам един панталон черен, много широк чарлстон, който комбинирам с подходяши потници ( с гол гръб, или ламе - абе нешо да светака) или елегантан риза... така ми е било най-удобно, особено ако е имало луди танци....
Определено трябва да избереш нещо по елегантно- роклята винаги върши чудесна работа или панталон с ефектан риза/потник/блуза според сезона и настроението ти.....
Не си падам по кюстюмите- въпреки че има много елегантни такива от тафта и подобни материи, но на мен винаги ми изглеждат прекалено дамски .

# 23
  • Мнения: 2 596
За снимки ще се разтърся, но винаги ходя официално, стилно облечена. Това е в знак на уважение към хората, които са ме поканили. Също и винаги ходя на прическа преди това. Много държа на това.

# 24
  • Мнения: 1 417
Малко офф, ама кажете спешно откъде мога да си купя нещо по официално за сватба? Аз се обличам спортно и въобще не знам къде да търся, а на сватба не съм ходила през последните ...7-8 год. Vadjara да не сме на една и съща сватба, аз съм на 20/08 Wink
http://community.webshots.com/user/mi6iss

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
прическа не си правя и все съм чума в главата, но пък винаги съм с рокля /обикновено купена за случая и обличана в последствие още 2-3 пъти Embarassed/. Ако имах апарат бих ви снимала роклите, но няма как да стане поне до края на тази седмица  Sad. Не са нищо необикновено, но пък това че са ми нови и за случая ме кара да се чувствам празнично.

# 26
  • Мнения: 311
Задължително елегантно! Като видя на сватба някой по дънки и с пуловер, ми идва да го цапардосам с нещо тежко. Човек не се жени всеки ден и за всяка двойка този ден е много специален  Hug и заслужава подобаващо отношение. Не можеш да се изсипеш на сватба както ходиш на пикник. В никакъв случай не казвам, че ако човек не може да си позволи нещо супер официално, трябва да се чувства зле и не на място, но да се тупнеш все едно излязъл от пожар... newsm78

# 27
  • Мнения: 27 524
Абе , зависи каква е сватбата . Има ситуации в които можеш да се почустваш доста неловко с облеклото си сред останалите елегантни гости ...

Тук съм абсолютно съгласна  Peace Но всеки може предварително да съобрази с какво облекло ще се чувства на място,според събитието и мястото на провеждане, нали така?  Wink
[/quote]

И как ще знаеш предварително останалите гости с какво облекло ще бъдат?  Thinking А събитието е сватба, вече разбрахме. И аз съм за официалното облекло. Като нямам предвид непременно черна рокля с гол гръб и без предница, диаманти и екстравагантни прически, но за мъжете костюм и за жените нещо официално. Все пак въпрос на възпитание според мен.

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз също съм съгласна, че е въпрос на уважение да си облечен по-официално, но все пак може би малко по-разчупено.

mi6i, аз съм на 26.08 и на 02.09

В този ред на мисли Eva благодаря ти за информацията. Май ще се спра на варианта -официален панталон с две различни блузи за двете сватби. Макар че наистина за мен роклята е официалното облекло. Но ми се вижда мисия невъзможна при почти изпразнени магазини  Confused

# 29

Общи условия

Активация на акаунт