Да питам омъжените с по-голям стаж....

  • 2 688
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 370
Бяхме на ресторант с кумовете.Не беше нищо особенно, но си изкарахме една приятна вечер със спомени от сватбата, които не са малко

# 16
  • Мнения: 1 202
Женени сме вече 12 години . Peace Първата годишнина бяхме на ресторант с кумовете.  WinkПожелавам ви още 101 годишнини да пазнувате!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Да, всяка година отиваме някъде по случая.
Може да не е нищо кой знае колко по-специално, но отбелязваме датата Simple Smile

А конкретно първата годишнина празнувахме в ресторанта, в който беше и сватбата

# 18
Празнувайте всяка година, когато имате възможност. Преди няколко дена направихме 20 г., а бяхме на различни континенти.

# 19
  • Мнения: 1 517
Аз съм твърдо ЗА празнуването на всички годишнини!!! Това е рожденият ден на Вашата сватба. Не е нужно всеки път да е грандиозно, стига да се отбележи по някакъв начин. Ние на първата год. излязохме на ресторант с кръсниците...и се изпокарахме  hahaha Той моя все ги дрънка едни, за всякакъв вид празници: ден като ден, какво ще му празнувам  ooooh! И адски ме вбесява  #Cussing out ; но си мисля, че го казва по-скоро по навик, отколкото по убеждение.
Тъй че: фащай го за ушите и всяка година!!! Да свиква. Ние може с едни бонбони да се почерпим, ама се отбелязва.

# 20
  • Мнения: 657
 Ами и на нас ни предстой първа годишнина от сватбата и сме решили да я празнуваме.Няма да е нещо супер луксозно,ще си спретнем хубава вечеря,просто ще отбележим случая

# 21
  • Мнения: 17
Ние сме женени почти четиринадесет години и всяка година отбелязваме годишнината по някакъв начин.Било с близки приятели,или с роднини или само ние двамата.Тази година съм намислила да го изненадам с екскурзийка,но не съм решила до къде все още.
Много щастие и незалязваща любов. Heart Eyes

# 22
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
По този повод ние празнуваме всяка година по три пъти Mr. Green - обикновено събираме приятелите си в нас (така ми е най-добре - на своя територия).
Днес ни е 7-та годишнина от венчавката и смятаме да я отбележим по същия начин. Иначе празнуваме още датата, на която се запознахме и заживяхме заедно и датата на подписването.

Важното е да се празнува, макар и скромно и не по заведения Sunglasses

# 23
  • Мнения: 3 091
Празнуваме всяка година. Излизаме само двамата и отиваме в някой нов и хубав ресторант... С кумовете си не празнуваме, макар че сме много близки

# 24
  • Мнения: 1 492
Първата година излизахме с кумовете.
 Като се прибрахме му подарих една малка тортичка с формата на сърце, на която пишеше Обичам те. Много се трогна и любооов до сутринта Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 339
Виждам, че  е неделя, така че-романтичен уикенд-изненада някъде из България-взимаш го мъжа ти петък вечер или събота и го отвеждаш в неизвестна за него посока /организирай добре всичко преди това, за да се насладиш и ти на преживяването, а не да си като някой гид.../
Ние тази година ще празнуваме 2 год-но около годишнината ще раждам, миналата година той беше командировка до същия ден и като гледам няма да мога поне до другата година да я осъществя тази идейка, а ми се струва, че ще бъде тръпка Flutter

# 26
  • София
  • Мнения: 6 798
Празнувахме, отидохме на един ресторант, който си бяхме набелязали отдавна. Тази година нямам идея как ще отбележим и къде... newsm78

# 27
  • Мнения: 959
Абсолютно всяка година си празнувахме годишнините.Било семейно или с приятели,в къщи или навън.Но за съжаление датата на сватбата ни е 11 септември и от 2001,когато беше атентата в САЩ спряхме да празнуваме.Надявам се пак да започнем.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 798
И нашата е 11.09  Laughing

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1. Никакви дългосрочни планове.
2. Празнува се тук и сега.
3. 1-вата година от бракуването празнувахме в същия р-нт, където се веселихме и след самата венчавка.
Имах намерение всяка г. да ни е традиция да сме там, но уви - там сега е виден столичен найтклуб  Confused Та сега празнуваме в което си заведение решим. С кумовете или сами...както дойде.

Общи условия

Активация на акаунт