Как се чувствате на форумски срещи?

  • 4 772
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
А ако някой настъпи чаршафа на другия ?Crazy  hahaha

# 106
  • Мнения: 6 243
Не, бе Додко!  Flutter Hug ако ще има мъжове под сатенени чаршафи! лично на мен хиляди тонове лиги биха ми потекли! за теб не знам, само предполагам!
Моля, моля  Naughty
Чаршафите са кожени. От ламска кожа  Mr. Green

# 107
  • Мнения: 3 447
Този пеньоарец ти е мечта още от предходната страница. Ще ме амбицираш да търся...Ама къде ли newsm78
Нека пантофите бъдат от мен тогаз

# 108
  • Мнения: 4 473
Леле к`ви сте спамъри всички  Joy Joy Joy
Ще ме извинявате, че побутвам темички от задните страници, но носталгията от последните 3 седмици е виновна  Blush

По темата: Чувствам се превъзходно  Heart Eyes Hug, като изключим факта, че почти не се среща присъстващ форумец, който да не ме разпознае  Shocked, а аз не мога да се похваля със същото, което малко ме смущава.

# 109
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Малей, къв спам се е развихрил...

Сега чета темата и я побутвам, разписвайки се.
Била съм само на една голяма форумска среща, където се чувствах леко спечена и аутсайдерски - другите бяха се виждали вече на не една среща, аз сефте ги виждах на живо и не знаех много-много какво да правя или да кажа... прекарах вечерта в гонене на детето да не открадне всичките бонбони (дето ги дават със сметката) и в спорадични приказки с няколко момичета (благодаря им, че ме спасиха да не си стоя в мълчание цяла вечер!).

На следващата, ако успея да дойда, живот и здраве, мисля, че ще се чувствам по-добре - вече съм била на една среща Mr. Green и съм виждала доста форумци очи в очи.

# 110
  • Мнения: 295
и аз съм от тези, които никога не са идвали на форумски срещи и мислят, че ще се чувстват некомфортно  Embarassed на миналата среща планирах да дойда, но не успях; на тази сигурно ще успея, остава и смелост да събера. аз по принцип съм общителна, но съм сигурна, че ще се чувствам като в небрано лозе като почна да се запознавам с хората, защото съм много зле с имената Blush....

момичета които би им било за първи път на такава среща - предлагам да сформираме среща в срещата и да си "пазим страх"  Hug

а иначе имам страхотно желание да се запозная с всички  bouquet и съм сигурна, че ще си изкараме страхотно  bowuu

# 111
  • гр. София
  • Мнения: 1 887


.
Била съм само на една голяма форумска среща, където се чувствах леко спечена и аутсайдерски - другите бяха се виждали вече на не една среща, аз сефте ги виждах на живо и не знаех много-много какво да правя или да кажа... прекарах вечерта в гонене на детето да не открадне всичките бонбони (дето ги дават със сметката) и в спорадични приказки с няколко момичета (благодаря им, че ме спасиха да не си стоя в мълчание цяла вечер!).

На следващата, ако успея да дойда, живот и здраве, мисля, че ще се чувствам по-добре - вече съм била на една среща Mr. Green и съм виждала доста форумци очи в очи.

И аз като Бу се чувствах по същия начин. Но пък много ми хареса.Дано да успея да дойда на следващата. Grinning

# 112
  • София
  • Мнения: 6 743
Ходя редовно  Crazy
Обичам да се виждам с вас.Не се срамя и да обикалям (поняког за прикритие ползвам фотоапарата).Много приказвам  Embarassed Ако на някой съм надула главата, моля да си каже бързичко  Laughing Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт