Най-дългите коси в света!

  • 8 734
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ужас Sick.Направо е грозно ooooh!.

# 16
  • Мнения: 5 622
Бе чак гнус не ме е, ама че е грозно, грозно е  Stop

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Леле...аз до кръста едвам съм си пускала косата... колко ли време се отглежда такава четинка  newsm78 . Че не ми е гнусно - не ми е , ама и да можех не бих си оставила толкова дълга коса.
Виж от тези с дългите нокти на ръцете и краката и дългите бради ми се гади  Sick

# 18
  • Мнения: 2 407
Не ми харесва хич.

# 19
  • Мнения: 949
Тия направо са прекалили!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 044
 Sickотврат

# 21
# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Чак гнус не ме е, но погледнете ги тези коси, повечето са толкова рехави надолу, че по-добре без тях  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 792
  Странно, какво гнусно има в това, коса като коса просто някой е решил да не я отреже определен период от време, същото нещо  сме произвели и ние, които сме решили да я отрежем, какво е гнусното  newsm78, нагледно показаното (а не изхвърлено в кофата) произведено от тялото или това че някой има свой цели, които не са разбираеми от всички newsm78.
  Нищо гнусно не виждам.

# 24
  • Мнения: 3 376
 #Crazy Твърде дългички ми се виждат....как ли се поддържа такова нещо newsm78

# 25
  • Мнения: 2 804
И аз не намирам нищо гнусно  Rolling Eyes , друг е въпроса наистина , че на повечето не им е добре поддържана и краищата са оредя ли .
Моята баба е имала коса до глезените като млада булка и си я е сплитала на 60 плитки за да не и пречи , тая процедура се е вършела след къпането в неделя .
Аз също преди винаги съм ходила все с коса до под д-то , но при положение че не са ми оредели краищата .
Поостригвах се два пъти в годината по около 1 педя и имах чудесна коса .Обаче плитките ми не са били повече от 42 .
Сега след две раждания по оредя , но не е като да нямам и сега ми е почти до края на гърба .

# 26
  • Мнения: 522
Определено ми е гнусно.
Като някакви призраци са ми с тия коси.....пу отврат  Sick

# 27
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не са ми гнусни, но ми изглеждат доста зловещо, като излязли от филм на ужасите.....

# 28
  • Мнения: 271
На мен лично ми се струва гнусно, защото като ги гледам ги асоциирам с нечистоплътност. Точно за това казах, че въпреки че изглеждат чисти на мен пак са ми гнусни.

# 29
  • Мнения: 1 313
 Аз не мога да го разбера това. Според мен такава коса ти затормозява изцяло ежедневието и непрекъснато пречи! Обичам дълги коси, но това е прекалено. А и къде е удоволствието от косата, като единственото, което можеш да направиш е да я сплетеш на плитка, защото пусната няма как да я носиш!?

  Въпрос на избор явно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт