Цветя за терасата - 4

  • 27 011
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 770
Аз снощи измислих при червения оксалис да бучна трите ми останали грудки от другия,четирилистния. Така ще имам микс. 😍🤗

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
Ени, без снимка не се приема.

Аз си набучих от бялото колениче при цикламеното. Надявам се по Коледа да нацъфтят и двете едновременно.

Да се допълня с нещо интересно и полезно, а и лесно приложимо.

https://www.facebook.com/diycraftandproject/videos/536626060376976/

Последна редакция: нд, 26 апр 2020, 14:53 от karzz

# 62
  • Мнения: 14 770
Ще покажа като изкарат и четирилистните детелинки. 🤗

# 63
  • Мнения: 861
Момичета , преди две три седмици някъде си посях семена Немезия , още нито едно не е покълнало,  да чакам ли още или да ги описвам?

# 64
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
навсякъде пише, че покълват до  5-10 дена при температури 15-22 градуса.  Sad

# 65
  • Мнения: 6 584
Аз направих последен опит с останалите ми семена от грамафончетата. Ако поникнат, ще ги разделим по братски с Nat:)

# 66
  • Мнения: 861
навсякъде пише, че покълват до  5-10 дена при температури 15-22 градуса.  Sad
първо отначало ги бях заявила с фолио,  за да са на топло , може би седмица стояха с фолио,  после го махнах , но още няма нито едно покълнало.

# 67
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
зареди друго, а тези ги наблюдавай още седмица.
ей така, за всеки случай.
много са красиви немезиите Sad Sad

# 68
  • Мнения: 861
зареди друго, а тези ги наблюдавай още седмица.
ей така, за всеки случай.
много са красиви немезиите Sad Sad
Утре ще взема нови семена! Ако се случи и поникнат ще ти изпратя с удоволствие:)

# 69
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
Simple Smile Simple Smile те да поникнат. аз и на снимка мога да им се радвам Simple Smile

# 70
  • Мнения: 202
Здравейте.
Качвам две снимки, на едната има поникнали латинки, на другата, по- малките стръкчета, са астри. Да пресявам ли в по- големи саксии или още е рано? Въобще,как се гледат тези цветя?

# 71
  • Мнения: 2 892
Момичета, страхотни цветя показвате! Искам да направя нещо такова https://craftsmanbg.files.wordpress.com/2010/02/1725735-blue-pot-xl.jpg , какви цветя са подходящи да се комбинират? И да се похваля купих си петунии "Звездно небе".

# 72
  • София
  • Мнения: 6 009
Аз не смея още нищо да изнеса на терасата, много студено ми се струва нощем. Само коледничето изнесох и два импатиенса нова гвинея засадих. Бегонията ми се чувства толкова добре в детската стая на източен прозорец, че май там ще си я оставя, поне докато не станат адкси жеги. Цяла зима се скъса да цъфти.
И каланхоето дето толкова го мислих дали да го пресадя, докато цъфти го пресадих. Горкотото, толкова му е била малка саксията, че корените му бяха тръгнали да излизат настрани. И него не смея да го изнеса.

# 73
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
моите са на балкона още преди последния сняг. азалията даже забравих да прибера в снега, но като гледам - харесало ѝ е.
Simple Smile ако не забравя ще снимам кактусите.  "градинката" на Горинич младши:)

# 74
  • София
  • Мнения: 6 009
Моята е северо-западна, адски студена и сенчеста. Но пък имам едни сукуленти, цяла зима изкараха там, гледам живи са. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт