Пъзели 29

  • 48 366
  • 730
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: X
Някой знае ли дали в ozone има черен петък и намаленията на пъзели добри ли са?

# 556
  • Мнения: 496
Здравейте.
Това май е най-бързо наредения ми пъзел хаха, но имах нужда от нещо такова.
1000 части Heart Eyes

# 557
  • Мнения: 496
И още един бърз пъзел Hug
Anatolian от 1000 части - Грамофон, Марти Х. Сегелбаум Heart Eyes

# 558
  • Мнения: 1 979
Някой знае ли дали в ozone има черен петък и намаленията на пъзели добри ли са?

# 559
  • Мнения: 1 460

Поддадох се на намалението и си я купих и аз, пътува към България Simple Smile Благодаря за информацията!

# 560
  • Мнения: 1 979
За доставка, колко ви взеха? Защото за тази, която искам аз ми начисляват още 17,65 лири за доставка и така вече цената не е много изгодна.
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B000EWC0NY/ref=ox_sc_act_image_ … L5A1OLE&psc=1

# 561
  • Мнения: 4 028
С превозвач доставката е безплатна, само плащане на превозвача 2-2,50 лв на кг

# 562
  • Мнения: 1 979
Да, права си. Аз също ползвам превозвач и не съм забелязала, че прихваща доставка до Бг. Hug

# 563
  • Мнения: 496
Пъзел Bluebird от 1000 части - Еднорози, Ейдриан Честърман Heart Eyes

# 564
  • Мнения: 2 371
1500 части, не беше много лесен

# 565
  • Мнения: 2 223
Мадами, някой поръчвал ли е рамки от Озон? Пише, "няма стъкло", да разбирам, че са с плексиглас, или нишо няма, което е безумно, ама все пак реших да питам. Някой да првпоръча бяла рамка за 2 к части?

# 566
  • Мнения: X
Мадами, някой поръчвал ли е рамки от Озон? Пише, "няма стъкло", да разбирам, че са с плексиглас, или нишо няма, което е безумно, ама все пак реших да питам. Някой да првпоръча бяла рамка за 2 к части?
В Джъмбо има големи бели рамки мисля ,че стават за пъзели.

# 567
  • Русе
  • Мнения: 994
Мадами, някой поръчвал ли е рамки от Озон? Пише, "няма стъкло", да разбирам, че са с плексиглас, или нишо няма, което е безумно, ама все пак реших да питам. Някой да првпоръча бяла рамка за 2 к части?
Аз съм поръчвала рамка,черна за 1500ч.Няма плексиглас,няма стъкло.Само рамка от ПВЦ,и от опаковката,която е дебел картон се изрязва гръб.Това,че няма нищо отпред ме отказа да поръчвам повече такива рамки.

# 568
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Не ви ли стават много тежки със стъкло? Моите са без нищо отпред.

# 569
  • София
  • Мнения: 8 561
Без нищо отпред на мен ми харесват повече, защото няма никакви отблясъци. Но пък трябва да се залепи пъзела, не може да се затисне. Купувала съм си рамки от Икеа, а единствената ми без нищо отпред, я направи ММ и ми беше любимият закачен пъзел, защото се виждаше добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт