Обзор 2020 г.

  • 38 932
  • 380
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 244
Barsa, постопли ли се водата?
Ние сме от 01.07 в Сънрайз ол суит..ще пиша отзиви.

# 61
  • Мнения: 1 686
Около 23-24 градуса е водата. Племенницата ми работи на рецепцията на Сънрайз. Там си има хора сега. Около 300-400 каза снощи. Днес чакаха немци.
  Сега след плажа гледам че се зареждат и чистят доста магазинчета. Някои заведения също започват днес да почистват.
Плажът се чист всяка вечер

# 62
  • Мнения: 427
Снощи във фейса ми излезе, че Риу Хелиос са отворили.

# 63
  • Мнения: 1 686
Да работи. Има стотина човека. В закрити помещения се ходи с маска навсякъде. За храна се слагат  ръкавици. Слагаш си храна в чинията и после изхвърляш.Навсякъде има дезинфектанти.

# 64
  • Мнения: 478
Barsa, постопли ли се водата?
Ние сме от 01.07 в Сънрайз ол суит..ще пиша отзиви.
Ние сме от 4.07,пиши моля те,отзиви като се настаните-храна,плаж,всичко което се сетиш

# 65
  • Мнения: 1 686
Приятна почивка момичета.
Препоръчвам за хапване Морска Перла. На централни плаж. Уникални миди правят. И другата храна е вкусна де. Цените са повече от нормални. Персонала е добър. Всичко става бързо.

# 66
  • На зелено
  • Мнения: 653
Някой, ако е вече бил тази година в Мирамар може ли да сподели отзиви? Все още се чудя дали да канселирам нашата почивка. Интересно ми е как е оргинизирано всичко около басейните и изхранването?

# 67
  • Мнения: 427
Някой, ако е вече бил тази година в Мирамар може ли да сподели отзиви? Все още се чудя дали да канселирам нашата почивка. Интересно ми е как е оргинизирано всичко около басейните и изхранването?

В темата "На море в България" има недобри отзиви от една дама. Постове 309,  314 и 337.

# 68
  • Мнения: 22
Аз ще питам за Сънрайс ол суит. Има ли някой с тазгодишни отзиви?

# 69
  • Мнения: 729
Относно Мирамар.. Като правих резервацията за края на Юли ги разпитвах разни неща... това е един от отговорите за изхранването в създалата се ситуация и за другите ресторанти освен основния..

“ Здравейте!
 
                Всичко Ви е включено в цената. Чедъри и шезлонги на плажа и на басейна са безплатни.
Към момента работят осовния ресторант, Снек бара и бара на басейна. Ситуацията е доста динамична, но се надяваме възможно най-скоро всички ресторанти в хотела да отворят.
Закуската и вечерята са на бюфет, а обяда е на меню. На бюфета пред ястията има плексиглас и гостите не ни сипват сами, а наши колеги им помагат, за да не се пипат приборите от всички.
 
 
Хубав ден!”

Да се надявам че
до тогава нещата ще са заработили както трябва

Някой, ако е вече бил тази година в Мирамар може ли да сподели отзиви? Все още се чудя дали да канселирам нашата почивка. Интересно ми е как е оргинизирано всичко около басейните и изхранването?

# 70
  • На зелено
  • Мнения: 653
Благодаря ти за споделеното! Полезна е информацията.
Значи освен с просторни и чисти стаи, включени чадъри на плажа, прекрасни условия за деца, Мирамар предлагаше и разнообразна храна. Това беше един от големите му плюсове, най-вече за семейства с малки деца. Очавах да имат промени в организацията по изхранването, но не и чак такива. Сет-меню за обяд?! Това е смешно за тях. Разбирам и сипването от служители по чиниите на гостите, защото всеки да пипа общите прибори и аз не смятам, че е ок. Но един потребител коментираше, че предлаганата храна е на 30% в сравнение с предходни години. Това е вече уау с негативен знак. Трябва да сервират гурме храна за цените им при това положение.

# 71
  • Мнения: 427
На сайта на Мирамар пише, че чрез меню ще се осъществява храненето до 14.07. Както и че е във външните части на заведенията. Също при нужда ще бъде въведено хранене на смени. Нищо не пише за разнообразие.

# 72
  • Мнения: 1 067
чрез меню ще се осъществява храненето до 14.07

Защо ли ? Защото няма чужденци !

Защо да се хабят за малко българи и малко румънци.

# 73
  • На зелено
  • Мнения: 653
Да, защото българинът не мрънка или по-скоро мрънка, но най-често не се оплаква чрез писмена форма, а и директно на хотела. Или може би е по-добре като немците, чрез фирма и после на тях оплакванията. После те се разправят с хотела, но ако имат неизпълнени условия, било по настаняване или изхранване, връщат/възстановяват пари.
Не съм казала, че хотела обещава разнообразие от храна, а че това се предлагаше в предните години. Като плаща човек 1000 евро за 1 седмица/2 възрастни, очаква и това да получи.

# 74
  • Мнения: 1 686
Почиващи те са малко сега и затова и храната е е по малко. В нормално време при запълнен капацитет всеки ден се знае колко храна е нужна. Сега не знаят утре 10% или 50% ще са хората. Приготвена та храна ще се изхвърли после ако приготвят на 100 %. Или пък да сервират няколко дни ли? Качеството държат.
Персонала също е намален драстично. И не само в Мирамар. Навсякъде е така. Не мисля че някъде ще се запълни на 100% капацитета за да се работи като други години

Общи условия

Активация на акаунт