Време е за ИКЕА! - Тема 30

  • 34 531
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 325
Здравейте. Някак спечелих 2500 точки, имам още 200, харесах си стол за около 700 точки, но...тия 2500 ми ги приспада като 10 лв🤔.Това да не би да е, защото са спечелени от игра, а само другите, натрупани с покупки да се заменят по друг начин?И, ако може някой да ме ориентира, каква е цената(приблизително) за доставка, до адрес, до 20 кг, в случая до Варна?Благодаря предварително.Сигурно се  е дискутирало всичко това вече😒, но...

# 61
  • Мнения: 1 511
Здравейте. Някак спечелих 2500 точки, имам още 200, харесах си стол за около 700 точки, но...тия 2500 ми ги приспада като 10 лв🤔.Това да не би да е, защото са спечелени от игра, а само другите, натрупани с покупки да се заменят по друг начин?И, ако може някой да ме ориентира, каква е цената(приблизително) за доставка, до адрес, до 20 кг, в случая до Варна?Благодаря предварително.Сигурно се  е дискутирало всичко това вече😒, но...
Точките, отбелязани при продуктите, не са цената им в точки, а точки, които получавате при покупката им.

# 62
  • Мнения: 68 643
Правилно са ти приспаднали 10 лв от цената на артикула.

Доставката ще си видиш в сайта преди финализиране на поръчката.
Зависи от кг.

# 63
  • Мнения: 1 325
Благодаря ви много, прекалено добре звучеше да пазарувам за точки, че и толкова малко😁

# 64
  • Мнения: 19 007
Махнали ли са доставката с получаване от паркинга на магазина в София или аз бъркам нещо, излиза ми само Варна?

# 65
  • Мнения: 3 096
То в тоя магазин остана ли нещо изобщо? Колко неща гледам, нищо не е налично...

# 66
  • Мнения: 68 643
Аз чакам още безплатната доставка 😃😄

# 67
  • София
  • Мнения: 9 919
Аз чакам още безплатната доставка 😃😄
Ти си голям оптимист... Laughing

# 68
  • Мнения: 68 643
Нали? Инат съм...запънала съм се.
Кат кокоши г@з са се стиснали тия гърчуля.

# 69
  • Мнения: 22 867
Аз чакам още безплатната доставка 😃😄

И аз чЕках, ама днес се прежалих и пуснах поръчка. Разни дреболийки имах, то половината изчезнали, та да не остана хептен капо.  Обещават ми след 15 дена да ги получа, ама можело и да се забавят, щот били претоварени. Та, кога пристигнат, нЕма да ги бързам. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 68 643
Те изчезват...но пак се появяват наличностите. Всеки ден получавам известия за върнати наличности.

Не ми е спешно. Чакам си аз...

# 71
  • Мнения: 895
Такава пародия е взимането от магазин, че по-добре пускайте до вкъщи ако ви се чака....днес загубих над 2 часа и много нерви.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Аз три неща исках основно, допълних още с това-онова и изчезнаха... Появи се след ден едното и докато огледам кое от допълненията да пусна, пак свърши. Така си играх на криеница до онзиден и като се появиха 2 от 3, пуснах, че и се регистрирах за играта с Мастъркард. Днес се появи и третото и какво да правя, пуснах пак и им писах да ги питам дали не могат да се обединят двете поръчки, въпреки че предполагах какъв ще е отговора. Е, познах, че и бързо ми отговориха. Та за да си ползвам изтичащите точки, прежалих 2 доставки :/ Дано поне дойде всичко!

# 73
  • Мнения: 22 867
Те имат ли изобщо някаква опция за обединяване на поръчки? Ако пуснеш една и в същия ден, да кажем, се присетиш за още нещо? newsm78

# 74

Общи условия

Активация на акаунт