Идеи за покана на кума

  • 3 639
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте, ще сключваме само граждански брак тази година след няколко седмици и искам да поканя най-добрата ми приятелка за кума, поръчала съм готина картичка и ми се иска да я сложа в някаква кутия, но какво друго ще предложите да сложа в нея? Благодаря 😊

# 1
  • Мнения: 1 176
Предполагам, че не е това отговора, който искаш, но ти я познаваш най-добре, имате си спомени, история, шеги между вас - мисли в тази посока и ще стане трогателно. Simple Smile
Иначе прегледай пинтрест, там има жестоки идеи - аз имах концепция пряко свързана с нещо, което винаги я радва, и с препратка към темата на сватбата. Направих й подаръче (на много символична стойност) , което хем ще остане за спомен, хем не е от прахосъбирачките.
Заради него пренебрегнах различни варианти от пинтрест борда си с надписани френски макарони, къпкейкове, чаши, вино/шампанско, бижута, скрабъл... Сигурна съм, че ще намериш твоето нещо, пробвай да търсиш за maid of honor proposal Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 87
Супер класически вариант е алкохол и сладко Grinning
На моята ѝ взех кутия бонбони Baileys и на нея закачих самата покана.
Иначе да - нещо, което ще и хареса, нещо, което е вътрешна шега, нещо, което е препратка към приятелството ви или моменти заедно.... такива неща.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Синът ми получи 20-левова банкнота, на която е написано "Ще ми станеш ли кум?". Много ѝ се зарадва и си я ламинира. Сватбата ще е догодина.

Общи условия

Активация на акаунт