Тест за овулация - въпроси / тема 11 /

  • 47 456
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 113
[quote author=ddnn96 link=topic=1208369.msg40634332#msg40634332 date=1587903563]
Здравейте! Според вас този тест положителен ли е?

Да, положителен е .О ще настъпи до 48ч
[/quote]
Благодаря много!

# 16
  • Мнения: 371
Момичета,

Знам, че не е положителен, но според вас кога се очаква - ден, два?

# 17
  • Мнения: 237
Момичета,

Знам, че не е положителен, но според вас кога се очаква - ден, два?



Не можем да гадаем, единствения метод който ще покаже е да правиш тест и утре и вдругиден

# 18
  • Мнения: 216
При мен като е така теста още на следващия ден ми е положителен, тестовата черта ми става по-тъмна от контролната. Успех!

Момичета,

Знам, че не е положителен, но според вас кога се очаква - ден, два?


# 19
  • Мнения: 371
Благодаря ви!

# 20
  • Мнения: 237
Здравейте момичета, днес се отложи часа ми за преглед, единствено се консултирах с моя Аг.
Ако не ми дойде МЦ ще трябва пак да пия противозачатъчни за да предиЗвикаме Мц... Sad
Въпроса ми е колко дни още да чакам за да ги почна, ако смятаме че на 23.04 отново имах +тест за О, а трябваше да мо дойде около 22-23, и съм с нередовен Мц , правих и тест за Б -
Вие какво мислите

# 21
  • Мнения: 67
Здравейте,момичета !!!
Случвало ли ви се е да имате положителни тестове 3;4 поредни дни ?

# 22
  • Мнения: 67

Как ви изглежда ? Simple Smile
Аз от много взиране, вече се обърках..

# 23
  • Мнения: 237

Как ви изглежда ? Simple Smile
Аз от много взиране, вече се обърках..
Положителене е!
 Няко може ли да ме посъветва при +тест за О на 23,кога най-рано мога да направя тест за за Б

# 24
  • Мнения: 341
Здравейте,момичета !!!
Случвало ли ви се е да имате положителни тестове 3;4 поредни дни ?

Моите положителни тестове са винаги 2 поредни дни. Веднъж ми се случи да имам 2 поредни дни, после няколко дни отрицателни, после още 1 ден положителен..но го отдадох на неправилно тестване по скоро.

# 25
  • Мнения: 978
Здравейте, моля изкажете мнение за clear ovu test, досега винаги съм си купувала oview и много си ги харесвам, но сега нямаха и ми дадоха от този. Какво мислите, бива ли го, отчита ли с ясни черти?

# 26
  • Мнения: 54
ggirl, много съм доволна от clear ovu. Дават добри резултати, лесни за разчитане ✌🏻
Скрит текст:
Здравейте, моля изкажете мнение за clear ovu test, досега винаги съм си купувала oview и много си ги харесвам, но сега нямаха и ми дадоха от този. Какво мислите, бива ли го, отчита ли с ясни черти?

# 27
  • Мнения: 978
Мерси, значи ще ги ползвам 🥰

# 28
  • Мнения: 341
Ggirl, ползвала съм и на двете марки- на Clear Ovu са някакси по-наситени чертите и съответно, поне за мен по-ясни резултатите. Последния месец правих успоредно дигиталния на Clear Blue и Clear Ovu и Ovu-то си беше безпогрешен, ако приемем, че дигиталният е точен Relaxed

Пп: А и Ovu си има и тест за бременност в опаковката, който ме мотивира още повече да съм на режим забременяване NerdSatisfied

# 29
  • Мнения: 978
Даа на това и а се изкефих, след като го забелязах Grinning

Общи условия

Активация на акаунт