Тест за овулация - въпроси / тема 11 /

  • 47 551
  • 736
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 515
Да, отрицателен е все още.

# 331
  • Мнения: 681
Здравейте,
Имам един много тъп въпрос, но ще го задам все пак Grinning Днес бях на фоликуметрия и док потвърди наличието на жълто тяло. Това означава, че е имало овулация и тя е преминала или че предстои? До колкото ми е известно е първото, но исках да потвърдя Simple Smile Идеята ми е, да продължаваме ли с бебеправенето или за този цикъл каквото било-било?

# 332
  • Мнения: 67

Моля за мнение Simple Smile
Този тест положителен ли е .. ?

# 333
  • Мнения: 42

Моля за мнение Simple Smile
Този тест положителен ли е .. ?

Според мен е отрицателен.

# 334
  • Мнения: 84

Моля за мнение Simple Smile
Този тест положителен ли е .. ?

Отрицателен е.
Втората черта трябва да е еднаква по наситеност или по тъмна от контролната. Когато е така със сигурност ще разберете и видите разликата!
Успех!

# 335
  • Мнения: 408
Извинявам се за въпроса си,но спазвате ли правилото за 2 часа преди тест за ову,да не сте пили течности и да не сте ходили до wc. Питам,защото аз никога не съм го спазвала и все не ми се появява втората много наситена черта.

# 336
  • Мнения: 710
Извинявам се за въпроса си,но спазвате ли правилото за 2 часа преди тест за ову,да не сте пили течности и да не сте ходили до wc. Питам,защото аз никога не съм го спазвала и все не ми се появява втората много наситена черта.

Да, спазвам, макар и с доста усилия, минимум 2 часа до когато издържа (случвало ми се е да се отнеса и да стоя по 3 4 часа без да съм ходила до WC) - появява се втора наситена черта, но не мога да кажа дали е от въздържанието. Попринцип е възможно, защото колкото повече време не си ходил до тоалетна, толкова повече ЛХ се насища в урината.

# 337
  • Мнения: 2 907
От моя опит да споделя, че два поредни месеца не спазвах правилото и нямах наситена втора черта. На третия го спазвах и имах. Ако пак ми се наложи да правя тестове мисля да си го спазвам правилото.

# 338
  • Мнения: 67

Здравейте .
Нормално ли е да е чак толкова наситена тестовата ..
Имала съм положителни тестове ,но чак контролната да избелее не ми се е случвало.

# 339
  • Мнения: 408

Здравейте .
Нормално ли е да е чак толкова наситена тестовата ..
Имала съм положителни тестове ,но чак контролната да избелее не ми се е случвало.
Да нормално е показва положителен тест

# 340
  • Мнения: 84

Здравейте .
Нормално ли е да е чак толкова наситена тестовата ..
Имала съм положителни тестове ,но чак контролната да избелее не ми се е случвало.

Тест линията е по-тъмна от контролната линия: положителен резултат
Две видими черти с еднакъв цвят: положителен резултат

Тестът е положителен Flowers Four Leaf Clover

# 341
  • Мнения: 237


15ти ден, мисля че все още му трябва, вие какво ще кажете?
миналия месец О на 17ден проследена с фоликуметрия

# 342
  • Мнения: 42

Мисля, че още малко му трябва.

15ти ден, мисля че все още му трябва, вие какво ще кажете?
миналия месец О на 17ден проследена с фоликуметрия

# 343
  • Мнения: 34
Какво мислите момичета?

# 344
  • София
  • Мнения: 616
Какво мислите момичета?
Отрицателен е. Продължавай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт