питане след резултат от хормонално изследване?

  • 3 460
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 880
Знам, че при проблеми с щитовидната жлеза симптоматиката е много неприятна - сърцебиене, задух, паника, изпотяване, тремор. Ти имаш ли някакви подобни оплаквания? А напоследък преживяла ли си стрес, което би довело до повишаване нивото на адреналина? За да се отдаде това губене на килограми на депресивно състояние?

ами от всички тези изброени неща нямам нито едно като симптоматика. понякога като се уплаша и притесня \или нервирам\ сърцето ми започва да бие бързо, обаче предполагам, че е характерно за всеки.
не, не съм преживяла стрес, напротив даже, много добре се чувствам Peace

# 16
  • Мнения: 286
Хм, просто идея нямам от какво може да е провокирана тази засилена обмяна. Лекарите какво казват? Пробвай да хапваш орехи с мед, аз когато исках да напълнея си бях купила БИРЕМА-бирена мая на таблетки, прочиства кръвта освен това. Пиех доста време и качих само 2 кг., но аз тогава имах доста лични проблеми, работех, заедно с това учех и се дипломирах, и т.н. и слабостта я отдавах на преумора и стрес. Сега, след като родих съм с 7-8 кила отгоре, и не мога да ги сваля пък. WearyБаща ми е много доволен - казва доживях да те видя с бузи newsm62 Извинявай, отплеснах се.
Каза, че имаш проблем със стомаха, ами наблегни на изследване в тази област, след като очевидно щитовидната ти жлеза е добре. Показателите ти са 100 пъти по-добри от моите например. Хайде, не се отчайвай и отказвай! Всяко нещо си има отовор! Ще го намериш! newsm10

# 17
  • София
  • Мнения: 3 880
да, установи се, че имам проблеми с хеликобактерпилори в стомаха и сега провеждам лечение. понякога един от симптомите на тези бактерии е загубата на тегло. но пък след като гастрита ми е доказан преди 9 години едва ли ги имам от скоро тея бактерии Wink
благодаря ти, че сподели. ще пробвам и бирена мая. моите родители не могат да ме познаят, аз винаги съм била с минимум 10 кг отгоре на теглото си в момента. тъпото е, че майка понеже ме вижда веднъж в седмицата и има някакви съмнения, че съм анорексичка и разпитва мъжа ми. знам, че се притеснява, няма как да я убедя, че изобщо и дума не става за хранителни проблеми Wink
мерси за съпричастността!  bouquet обикновено на проблеми като моя се гледа с насмешка, защото по принцип е прието човек да не се оплаква като е хилчо, а обратното Wink

Общи условия

Активация на акаунт