Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през април

  • 35 176
  • 1 330
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Аз бих.

# 1 306
  • Мнения: 14 078
Отивай, отивай. Ще направиш салата от краставици, ще нарежеш кашкавал и ще ни поканиш. От нас лЮкарството. Аз и десерт ще донеса, че трябва да си поддържаме фигурите някои.

# 1 307
  • Мнения: 14 784
Хаха да ги взема за морето. 🤪🤣
Ами ние така или иначе всеки ден ядем краставица,кашкавал също хапваме,пък ако е гаден поне кучето ще намаже. 😃 Ще идем сигурно.

# 1 308
  • Мнения: 424
Ние си взехме дажбите от ДГ. Мн съм доволна и Краставиците са вкусни и пресни и кашкавал е добре на Пършевица. Децата са доволни, сега им режа постоянно да си хрупкат, а те много обичат.

# 1 309
  • софия
  • Мнения: 4 180
ММ се прибра драматично натъжен от...и той не знае от какво. Раздава го леко обиден, горд, примирен с тежката си орисия. Пффф. Сто пъти го питахме какво има, "нищо" казва, с прискърбие. Ей ся ше седна да му се моля. Обмислям да се карантинирам и да си лягам.

Да тъжи бе, като види, че ен му обръщаш внимание и рязко ще му мине. Аз така правя когато мъж ми прави фасони. Ходи си пийни нещо или полегни, па на него когато му мине.

# 1 310
  • София
  • Мнения: 10 325
Речено, сторено. Легнах си. Joy

# 1 311
  • Мнения: 2 015

Лека нощ! Това е добра идея и много правилна.

# 1 312
  • софия
  • Мнения: 4 180

Добре си направила. И аз мисля да последвам примера ти - отивам да нахраня таралежите и се катурвам да спя, че утре ще съм работна.

# 1 313
  • Мнения: 14 784
Оо мойто чаве отнесе плувката! 😍 Днеска по-раншко. 🤗
Отивам за фас и после и аз полегвам. Едва ли да заспя,ама така да си се сгуша на топличко и да си ровя из нета. 😍

# 1 314
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Не знам защо се чудиш, Ени. Отиваш, разбира се.

п.п. За кашкаваля имам предвид.

Последна редакция: чт, 30 апр 2020, 23:09 от demmy.

# 1 315
  • софия
  • Мнения: 4 180
Момичета, къде изчвезна Есме - сега се усетих, че от няколко дни не е писала тук. Дано всичко при нея е наред.

# 1 316
  • Мнения: 14 784
Деми,обърка ме с Пийк? 🤔 Или темите обърка? 🤣 Ама ако е за мене-да,сигурно ще отида. Що пък да оставям нещо,дето ни се полага. Аз така и за детските още не съм подала документи. Все викам те 30 лв,и с тях и без тях,обаче като си дам картата и си ги превеждат,за годината си се събират. Ама съм си патка,ко да ви кажа...

# 1 317
  • Мнения: 1 190
Оооо, ние с моето бебешко, гледаме "От местопрестъплението"... Нече да отнаса...
А тая глава, ме съсипа неска... 😤
А, тия детски и аз ги прежалих... Още не съм ходила, няма и да хода...
Айде Ени, зими крастЕвиците и да тръгаме, че Кротето чака 😁

# 1 318
  • Мнения: X
Искам да благодаря за новата функционалност на екипа на бг мама, за директно споделяне на мнения, която ни обясняваха подробно, съвсем наскоро, как е съществувала и преди, но сега е една идея по-лесно. Трябваше да ми "светне лампата", още когато забелязах, че е добавена нова функционалност, вече не само по Фейсбук и Туитър, но споделяне и във Вайбър. Никога не е било проблем за мен да харесам някое чуждо мнение по погрешка, скролвайки по страниците, но споделяне на мнение директно по Вайбър, докато телефона ми се "лангърка" в чантата, ми дойде прекалено много, особено когато се случи с неподходящия човек. Независимо дали това, което стана е със мое мнение, или с мнението на някоя от Вас, не искам повече никога да ми се случва отново. Това е публичен форум, но въпреки всичко, искам да запазя до колкото мога своята анонимност.
Благодаря за годините, прекарани тук. Споделяхме и добри и лоши моменти. С това дълго писанИе Ви казвам довиждане. Ще предприема действия по оттегляне на съгласията ми. Не искам да се разделяме, по тази причина ще прочета още веднъж много внимателно правилата, за да намеря начин да се завърна, но този път още по-анонимна. Бъдете здрави.

# 1 319
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Деми,обърка ме с Пийк? 🤔 Или темите обърка? 🤣 Ама ако е за мене-да,сигурно ще отида.
JoyJoyJoy Шизофренията не спира да ме тресе Joy

поправих си поста

Общи условия

Активация на акаунт