Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през април

  • 35 171
  • 1 330
  •   1
Отговори
# 30
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 162
И аз стискам палци на Мария!

Имам нужда и аз понякога да се оплача, та дори за глупости....
ММ пътува, сама съм и често си споделям тук.....
И аз ке оплаквам, че съм качила.....

# 31
  • France
  • Мнения: 12 500
Айде и аз да цопна тук.
Скрит текст:
Бременна съм и цяла седмица е някакъв ад. Така ми се гади. Не мога да стоя права, не съм гладна, нещо нетипично за мен. ММ твърди, че и първия път съм била такъв парцал, явно съм почнала да забравям. И сега в най-голямата карантина ще ходя по болници понеделник. Боже, Боже, дано всичко мине добре, ако знаете, как ме е наплашила гинеколожката ми... още на никой не съм казала.
Направо е ад.

# 32
  • Мнения: 1 190
Фил Hug
Хора, притеснявам се за Косите на Вероника PensiveUnamused

# 33
  • Мнения: 2 774
Пристигам и аз.
Жалвам се, че ще трябва да се стегна и да се развъртя и да отметна един вагон домакинска работа. После ме чакат задачите на шестокласника, че е омазал ситуацията яко.
Когато си при двама работодатели се вземат и се представят болнични и при двата, ако не се случи това няма да изплатят и единствения билничен. Не може на едното място да си болен, а на другото да работиш. За отпуските не важи - можеш да си в отпуск при единия , а при другия на работа. Не са длъжни да дават на работника отпуск по едно и също време, могат да го разрешат, ако искат.

# 34
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 162
Е, чудесна новина в скрития текст!
Безпроблемна бременост, Philomena!

# 35
  • Мнения: 39 278
Ми честито Филомена Heart. Ще има да разказваш как по време на пандемия си била бременна.

# 36
  • Мнения: 3 025
Страхотна новина, Филомена! Лека бременност ти желая!
Тази година много бременни. Мои 2 приятелки също всеки момент ще родят. И аз се вълнувам с тях, все едно и аз ще раждам.

# 37
  • Мнения: 14 830
Айде и аз да цопна тук.
Скрит текст:
Бременна съм и цяла седмица е някакъв ад. Така ми се гади. Не мога да стоя права, не съм гладна, нещо нетипично за мен. ММ твърди, че и първия път съм била такъв парцал, явно съм почнала да забравям. И сега в най-голямата карантина ще ходя по болници понеделник. Боже, Боже, дано всичко мине добре, ако знаете, как ме е наплашила гинеколожката ми... още на никой не съм казала.
Направо е ад.
Филомена:gift_heart:. Всичко ще бъде наред. Само спокойно. Стреса допълнително те напряга. Моя близка така повръщаше, че отслабена жестоко. Ама каква хубава мома си има

# 38
  • софия
  • Мнения: 4 180
Айде и аз да цопна тук.
Скрит текст:
Бременна съм и цяла седмица е някакъв ад. Така ми се гади. Не мога да стоя права, не съм гладна, нещо нетипично за мен. ММ твърди, че и първия път съм била такъв парцал, явно съм почнала да забравям. И сега в най-голямата карантина ще ходя по болници понеделник. Боже, Боже, дано всичко мине добре, ако знаете, как ме е наплашила гинеколожката ми... още на никой не съм казала.
Направо е ад.
Честита бременност Hug Лека и безпроблемна бременност! И гледай да не се тревожиш много. И братовчедка ми сега е бременна, ходи и тя по болниците на прегледи.

# 39
  • Мнения: 3 025
С това ИП поне населението ще се увеличи догодина.

# 40
  • Мнения: 5 234
Идвам и аз тук да споделям и мрънкам.
Оказва се, че нямам приятелки, с които да споделям, когато имам нужда. Дано да е от ИП, ама надали. Sad

# 41
  • Мнения: 1 190
Даже, ще трябва да наваксва Stuck Out Tongue Winking Eye

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 541
Хехе,ще излезе вярно, че благодарение на пандемията ще има бум на бебета.
Честито на Филомена.

# 43
  • Мнения: 3 025
Декемврийчета и Януарчета ще са от ИП бебетата. Мойта рогата зодия.

# 44
  • Мнения: X
Фил, честито! Не се притеснявай, ще се наредят нещата, само спокойстие ти трябва.
Аз си мисля за Пийкок, каково се случва с нея. Така и не прочетох последния ѝ пост, защото докато стигна до него и го бяха забърсали, а вече няколко дни не се появава в другата тема.

Общи условия

Активация на акаунт