Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през април

  • 35 166
  • 1 330
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 14 829
Обещала съм си вече, че поне ще се опитам.

И пак стана време за ядене и пиене и от това се оплаквам. Всеки ден едно и също. Интериора вече един и същ  на хола дори ми писна. Ще взема да сменя поне покривката на масата с тея червените, поне да ми изглежда, че съм в механа тази вечер.
Ми да. Слагаш 1 шише люкарството, салата, надува сръбска музика и ето ти механа. Може и някой кючек да друснеш за по реалистично. На масата отгоре.

# 1 261
  • Мнения: 1 723
От рано ще започна днес с лЮкарството, че после не мога ви догоня. Един Бейлис тука ми се е опънал и смятам да го довърша днес. 😀

# 1 262
  • Мнения: 424
Да си измрънкам дремнах следобед и все едно се събудих друг човек. Едвам гледам, апатично ми е, от пуснато и кофти. А децата свежи като репички, подскачат и се забавляват. 😁
  Заляха и дивана с литър вода, та час го суших със сешоар... Милия диван за 5години какво ли не видя и направо му разказахме играта, ама ще се сменя всичко кога тези хали станат поне на 7/8 и двамата. 🤭🤭

# 1 263
  • София
  • Мнения: 11 477
Ох, много ме дразни това "незнам" Confounded И в тази тема, и в другата, и навсякъде Confounded

# 1 264
  • Мнения: 1 076
Лелеее, при нас е слънце грее, дъжд вали!
Джолева, ти ли си на аватара?

# 1 265
  • France
  • Мнения: 12 465
Пак ми стана много зле. Мускулите на гърлото ме болят вече от повръщане.

# 1 266
  • Мнения: 14 829
Лелеее, при нас е слънце грее, дъжд вали!
Джолева, ти ли си на аватара?
Ъхъ. Ама китосана.

# 1 267
  • софия
  • Мнения: 4 180
Сестра ми сега ми сервира новината, че от другата седмица се връща на работа в офиса. От 13.03 досега работеше хоум офис, ама сега ще ги връщат по офисите. Таман бях спокойна за нея, ама сега и нея ще трябва да мисля. И да се оплача,че и аз утре съм на работа. Поне утре е празник, та се надявам да е по-спокойно.

# 1 268
  • Мнения: 11 951
Аз се чух със сестричката. Ще ставам леля, а даже не съм я гушнала. М@ мка му!

# 1 269
  • Мнения: 1 076
Лелеее, при нас е слънце грее, дъжд вали!
Джолева, ти ли си на аватара?
Ъхъ. Ама китосана.
Много си готина! Не съм се китосвала от месец и половина аз.

# 1 270
  • Мнения: 1 190
Аз се чух със сестричката. Ще ставам леля, а даже не съм я гушнала. М@ мка му!
Еее, лелчеее... Честито!!! HugStuck Out Tongue Winking EyeKissing Heart

Справих вечерата... Шкембе и бира... От мене толко! 😍😁😘

# 1 271
  • Мнения: 8 511
Оплаквам се че свеки тотално е изтещяла. Втора седмица ми ходи по нервите, но днес чашата преля.
Щерката ми се оплаква, че цяла седмица баба ѝ по няколко пъти на ден идва да ползва нашето WC и днес детето я попитало, защо ползва нашата тоалетна и дали нейната е развалена. Тя не ѝ дала отговор и си слез ала на етажа.
Отивам при свеки и ѝ задавам същия въпрос. Отговор: Като се качвалa на нашия етаж и и се прихождало до WC.
Не знам какво да я правя тази жена вече. Имам съмнение, че ми взима и пари от чантата /вече не държа повече от 20 лв./ и цигари.
ММ нищо не смее да каже на майка си.

# 1 272
  • Мнения: 11 951
За втори път ще ми е, ама таз сестра я чакам отдавна. Много ми е криво, много. Днес слушах брифинг как гражданите ще си идат комфортно по селата... Ми... оффф
Като ви казвам, че ще изгризя  стола...

Сега прочетох Вита. Вита, режи от кокал. С тоалетни не се хаби.

# 1 273
  • Мнения: 4 872
Тета, 'Св. Марина' е извън града, както ти е написала Ева. Евентуално нещо в града и с такси до болницата.

# 1 274
  • Мнения: 14 829
Оплаквам се че свеки тотално е изтещяла. Втора седмица ми ходи по нервите, но днес чашата преля.
Щерката ми се оплаква, че цяла седмица баба ѝ по няколко пъти на ден идва да ползва нашето WC и днес детето я попитало, защо ползва нашата тоалетна и дали нейната е развалена. Тя не ѝ дала отговор и си слез ала на етажа.
Отивам при свеки и ѝ задавам същия въпрос. Отговор: Като се качвалa на нашия етаж и и се прихождало до WC.
Не знам какво да я правя тази жена вече. Имам съмнение, че ми взима и пари от чантата /вече не държа повече от 20 лв./ и цигари.
ММ нищо не смее да каже на майка си.
Ами тя затова си позволява. Защото синът и си мълчи.
И защо се качва на етажа ви по принцип.

Общи условия

Активация на акаунт