Един глупав въпрос

  • 1 153
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 533

Аз досега не съм имала проблеми - когато помоля са ми затопляли. В повечето случаи обаче предпочитам да седнем в кафето/ресторанта, пием напр. вода и храня девойката. Така ми е по-удобно.

При пътуване ползвам уреда за затопляне, който е показала Biba. Много е удобен и за ежедневна употреба.
Ако пък искам да храня с мляко съм сипвала в шишето току-що преварена вода и слагам в термочантичка - така след около 3-4 часа температурата достига точно за приготвяне на млякото.
За дълъг път напоследък купувам и готовите млека (Folgemilch с някакъв плодов вкус).

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 22:52 от *Diana*

# 16
  • Мнения: 1 128

А за баирите наистина освен да топлиш предварително май друг начин няма...иначе трябва да палиш огънче Wink

Хе-хе, това с огъня ми хареса.  Laughing
Благодаря за картинката, такива неща съм виждала, но не знаех че и за кола стават. Всъщност и за вкъщи няма да е зле да си има, че ми омръзна да варя води.

Пак да попитам, има ли някой опит с ресторанти и кафенета, дали ще ми затоплят бурканчето ако не консумирам при тях. Все пак не мога да консумирам винаги когато бебето огладнее.

     Аз доскоро работех в магазин за дрехи(не бебешки) и доста мам4ета са ме питали дали имаме микровълнова,за да си стоплят храта на бебетата.Никога не ми се е струвало странно и винаги сме ги топлели.Не сме гледали дали си купуват нещо или не.Така 4е предполагам в заведение или ресторант няма да се впе4атлят въобще.Нещо съвсем нормално си е.Действай смело.

Общи условия

Активация на акаунт