Препоръчайте ми маска за коса

  • 6 614
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 90
Има една италианска серия продукти за коса ' Cristian of Roma ' не съм сигурна дали така се пише . За първи път си купих ' серум за изтощена коса ' от едно изложение в НДК , а иначе се предлагам само във фризьорски салони . Много съм доволна Peace След едно тотално изгаряне на косата / след изрусяване / се оправих единствено с тяхната маска за коса с моркови , много е добра , както и останалите им продукти . Горещо препоръчвам Simple Smile

# 16
  • Мнения: 154
az ti prepora4vam da polzvash i te4ni kristali za kosa,mnogo  dobre se otraziavat na kosata.a za prodyktite na "cristian of roma"az sashto sam gi problava i sa mnogo dobri.drygiat variant sa prodyktite na REVLON.te sa profesionalni ima gi samo po salonite i texnite maski sa mn.dobri,polzvala sam edna za boiadisana kosa i sam mn.dovolna.

# 17
  • Мнения: 357
az ti prepora4vam da polzvash i te4ni kristali za kosa,mnogo  dobre se otraziavat na kosata.a za prodyktite na "cristian of roma"az sashto sam gi problava i sa mnogo dobri.drygiat variant sa prodyktite na REVLON.te sa profesionalni ima gi samo po salonite i texnite maski sa mn.dobri,polzvala sam edna za boiadisana kosa i sam mn.dovolna.

Аз исках да си купя кристалите,влязох в един козметичен магазин и продавачката ме обеди,че косата ми изглежда много жива и че нямам нужда от тях.Тук много ги хвалят всички и бях решила да ги пробвам,ама продавачката ме отказа  Wink

# 18
  • Мнения: 27 524
И от мен един глас за продуктите на Ревлон - много съм доволна. Цените им не са убийствени и са хубави. Миозотис също е добра - червената кутия с плацента и костен мозък. Иначе като по-обикновени, но достатъчно добри - продуктите на Лореал. Зависи вече от косата ти - жълтата и червената им серия за мен са най-добрите (съответно за суха и за боядисана коса).

# 19
  • Мнения: 870
Последно си взех една маска за еднократна употреба на Gliss Kur от серията "Цялостно възстановяване 19" и много ми хареса, ако косата не е дълга стига и за 2 пъти. Тази маска я има и в голяма опаковка и ако ти допадне може да си вземеш голяма. Доволна съм също и от маските на Avon тази с маслина и за боядисвана коса, мисля че имат и за обем.

# 20
  • Мнения: 357
Ха така и сега какво да правя?Коя маска да си взема  newsm78 ?Благодаря ви за съветите ще взема да поизляза тези дни по магазините да разгледам тези,които ми предложихте и да си купя някоя. Благодаря ви за съветите   bouquet

# 21
  • Мнения: 27 524
Така е, така е - всички предлагаме след метода на пробата и грешката. Купуваш, пробваш и пак така  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 5 079
Ейвънските не са лоши! Peace

# 23
  • Мнения: 511
Препоръчайте маска, подходяща за суха коса?  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 27 524
Препоръчайте маска, подходяща за суха коса?  Rolling Eyes

Жълтата серия на Лореал и задължително течни кристали  Peace

# 25
  • Мнения: 165
Ot godini polzvam  Miosotis-4ervenata kutiq Wink

# 26
  • Мнения: 357
Ot godini polzvam  Miosotis-4ervenata kutiq Wink

Тази маска никога не сам я ползвала,Блонди също ми я предложи,а и съм чела доста добри отзиви за нея във форума.Mani-mani можеш ли да ми кажеш за каква коса е подходяща и какав би трябвало да е ефекта от нея?   bouquet

# 27
  • Мнения: 154
az sashto davam edin glas za miozotis,mnogo sa dobri i se yseshat vednaga efekta Wink

# 28
  • Мнения: 84
Последно си взех една маска за еднократна употреба на Gliss Kur от серията "Цялостно възстановяване 19" и много ми хареса, ако косата не е дълга стига и за 2 пъти.


Наскоро и аз си бях взела точно тази - за проба. Оказа се изключително добра за косата ми, въпреки че е нормална, а не суха. Препоръчвам ти я с удоволствие!!! Peace

# 29
  • Мнения: 324
Абе я си забъркай вкъщи 1 жълтък, 1 с.л. кисело мляко, 1 с.л. зехтин, 1 с.л. алкохол концентрат /ракия, уиски/ и 1 ампула вит. А. Завиваш косата с найлонов плик и хавлиена кърпа, стоиш 2 часа и отмиваш. Ефектът е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт