Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 13

  • 88 959
  • 770
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 459
Доволни ли сте от дезинфектанта за пране, тяхната си марка Denkt Mit или нещо подобно?

# 586
  • Мнения: 238
Някой пробвал ли е еликсирите за лице на Флора Ис?

# 587
  • Мнения: 1 224
Доволни ли сте от дезинфектанта за пране, тяхната си марка Denkt Mit или нещо подобно?

Аз съм доволна,но не слагам на всяко пране.

# 588
  • Мнения: 1 349
И аз съм доволна и не слагам на всяко пране. Използвам го само, когато пера спортни дрехи, кърпи, чаршафи и обувки.

# 589
  • Мнения: 22 845
И аз съм доволна и не слагам на всяко пране. Използвам го само, когато пера спортни дрехи, кърпи, чаршафи и обувки.
Аз също

# 590
  • Мнения: 3 459
Ясно, благодаря!
Аз мислех че се слага на всяко пране.

# 591
  • При децата ми
  • Мнения: 6 062
Момичета, ползвали ли сте препарата за почистване на перални "Денк Мит" и доволни ли сте?

Ето този:

# 592
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Аз съм доволна. Три перални съм чистила с него.

# 593
  • Мнения: 3 124
И аз него ползвам, но на новата ни пералня има и програма без препарат.

# 594
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
И  аз съм доволна от препарата, ползвам го няколко пъти в годината.

# 595
  • Мнения: 15 313
Някой пробвал ли е еликсирите за лице на Флора Ис?
Аз. Хубави са. Те всъщност са бленд от масла. Сега за застудяващито време са много приятни. Но пак казвам това са масла, не е серум, мазнеят си, но се абсорбират сравнително бързо. Подходящи са за нормална и суха кожа.
Пп Сега видях в друга тема, че вече си купила такъв еликсир, дано ти хареса. Аз съм доволна. Grinning

# 596
  • Плевен
  • Мнения: 108
Много моля за препоръка за кола маска за тяло, с затопляне, сигурно ще ми трябва и уред за затопляне. Предварително благодаря. Последно си купих ленти за депилиране Balea, след лентите почти всички косми останаха, оскубах ги с пинсета. Имам епилатор на Braun, трета серия, работи си, но ужасно дрънчи, засега няма да си купувам нов, от девета серия, скъпо ми е, а и също е ужасно шумен. Досега съм си правила кола маска един път вкъщи, ужасно болеше, но после там, където я бях поставила,нямаше косъмчета няколко месеца. Надявам се за преопоръка на кола-маска, от която боли търпимо и има ефект.

# 597
  • Мнения: 917
Уред за затопляне препоръчвам на Перфект от Лили, под 30лв беше, върши си работата чудесно. Ленти - каквито вземеш, да не са прекалено тънки, да не са и от много твърдите, абе няма такова значение. Самия патрон кола маска ако имаш възможност вземи от т.нар. магазин за професионалисти, тоест фирмите, които зареждат салоните. Из градовете имат и физически магазини и продават свободно. Не са скъпи, около 5лв, но определено има разлика от това, което би купила от джъмбо или дрогериите. На мен любимата ми се казва Биталко, светло синя е и е много приятна и "мека" на кожата.
Ако нямаш тази възможност - патроните на Перфект (пак от Лили) също са добър вариант.

# 598
  • Мнения: 1 370
Глас и от мен за патроните и нагревателите на Перфект. Ползвам от години и съм много доволна, всичко се маха. Предлагат се и в ДМ.

# 599
  • При децата ми
  • Мнения: 6 062
Аз съм доволна. Три перални съм чистила с него.

Как го използвате? Както е описано на етикета ли?

Благодаря за отговорите!

Общи условия

Активация на акаунт