Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 13

  • 89 090
  • 770
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 432
За комбинацията на различни продукти потвърждавам и при мен е така. При някои има кир ефект, при други не. Почистващ продукт с "кир" ефект имам един гел на ревюел, но той си е с такъв ефект при измиване.

# 61
  • Мнения: 6 962
Препоръчайте нещо за почистване на грим, което не щипе на очите.
От сто години ползвам лосиона на Биотен с памук и искам да разнообразя.

# 62
  • Мнения: 4 596
Двуфазната мицеларна вода на Гарние (жълтата) - не щипе, почиствам с нея дълготраен и водоустойчив грим.
А защо трябва да се разнообразява почистващ продукт, от който сте доволни? Аз не сменям продукт докато не го развалят.

# 63
  • Мнения: 6 962
Ами не е лесно за обяснение  😁 омръзнач ми е просто. Взимачла съм 2-3пъти  по нещо различно и все го изхвърлям.

# 64
  • Мнения: X
Аз ползвам черната Нивеа и ми е трета бутилка, няма да я сменя, не ми дразни очите и почиства чудесно.

# 65
  • Мнения: 6 962
А, ето, сетих сеза причина - Биотен струва около 4лв., на промоция - 3 и нещо, а е само 125мл.

# 66
  • Мнения: 1 331
Препоръчайте нещо за почистване на грим, което не щипе на очите.
От сто години ползвам лосиона на Биотен с памук и искам да разнообразя.
Аз ползвам т.мляко на Билка и съм доволна, ползвала съм го и за очи, не ми щипе, но на другия ден имам остатъци от спиралата. Но, аз ползвам основно водоустойчиви и затова грима чистя с двуфазния на Сефора.Ползвах двуфазния на Лореал-щипе ми и върши същата работа като Билката-пак имам остатъци от спирала😁

# 67
  • Мнения: 36 003
Препоръчайте нещо за почистване на грим, което не щипе на очите.
От сто години ползвам лосиона на Биотен с памук и искам да разнообразя.

"черната" нивея - два варианта е - с и без мазен компонент
аз ползвам "мазната", дъщеря ми - другата
и от двете сме доволни

# 68
  • Мнения: 6 962
A мазната тип двуфазна ли е?

# 69
  • Мнения: 36 003
да, изисква разклащане за смесване, но е най-малко мазната "мазна" вода, която съм ползвала

# 70
  • Мнения: 48
Здравейте, миже ли да ми препоръчате продукт за почистване на лице, от който се получава “кир ефект” и съшо така добър околоочен крем за тъмни кръгове. Simple Smile
От който се получава "кир ефект" или от който не се получава такъв ефект?

От който СЕ получава “кир ефект”

# 71
  • София
  • Мнения: 1 434
Вероятно питането е за скраб ThinkingRolling Eyes

# 72
  • Мнения: 4 596
Има такива гел-маски, които се отстраняват като кир, но определено не са моите продукти.

# 73
  • Мнения: 36 003
маска с отлепване?

# 74
  • Мнения: 4 596
Не, с изтриване са. Все едно си търкаш кирта в банята, само че на сухо по лицето.

Общи условия

Активация на акаунт