Свекър ми си позволява да ми отваря дамската чанта....

  • 5 553
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 569

  Побеснявам само като чета. Close Close Close Как така ще ти рови в чантата ????   Дори и да е отминал момента те съветвам да му го кажеш в прав текст, ей така както си стоите, че има нещо което не ти харесва и почваш по същество.

# 16
  • Мнения: 1 370
Дори и от добро чувство да го прави, да иска да подаде на детето шишето, би трябвало да те попита дали може да бръкне в чантата ти.А пък може да те чувства много близка и затова да си го позволява

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 337
Наистина пресилени изказвания  #Crazy Пестете си нервите, дами, не побеснявайте заради подобни глупости! Неприятно е, да, но чак пък такова превземане, айде нЕма нужда  Stop

# 18
  • Мнения: 431
Какво толкова е станало?! Shocked

# 19
  • Мнения: 542
Дори и от добро чувство да го прави, да иска да подаде на детето шишето, би трябвало да те попита дали може да бръкне в чантата ти.А пък може да те чувства много близка и затова да си го позволява
Да, съгласна съм.
Можеш да си направиш... експеримент - напълни си чантата с един пакет дамски превръзки и тампони и следващият път като бръкне - да рови в тях! Може пък и сам да се откаже Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 1 517
Какво толкова е станало?! Shocked
Е, ти пък - гадно е. И аз не обичам да ми ровят из чантата. Не, че крия нещо - тя си сто отворена. Децата ровят за дъвки, а таткото като я види претъпкана с женски боклучки и му се отщява  Joy
А ти просто му го кажи в прав текст. Културно, учтиво, с такт, като една истинска Дама. А ако се направи на утрепан - ами  #2gunfire го.
 Peace

# 21
  • Мнения: 1 517
Sorry на mitrewa и Лизбет за обръщението "ТИ" в горния постинг, ама късно се сетих да погледна никовете.  Blush

# 22
  • Мнения: 396
Да, съгласна съм.
Можеш да си направиш... експеримент - напълни си чантата с един пакет дамски превръзки и тампони и следващият път като бръкне - да рови в тях! Може пък и сам да се откаже Laughing Laughing
newsm12 newsm12 ще помисля по въпроса,той го заслужава!!

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Просто му кажи в прав текст, че ти е неприятно да ти рови в чантата. Моите хора никога не са си го позволявали.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Кажи му, че в дамска чанта не се бърка! Ако иска да ти я донесе, за да извадиш ти играчката или шишето - това е друг въпрос!
Peace

# 25
  • Мнения: 268
наистина не е никак приятно  newsm78 . В моята 4анта,се бърка,само след даване на съгласието ми. Мацките са ти дали някои съвети,ти сама можеш да си прецениш как да го откажеш от тези му волности,според мен първо му понамекни,ако не разбере направо си му го кажи и толкова. Peace

# 26
  • Мнения: 2 924
ако не държиш водата там не мисля ,че свекър ти ще я отвори. Поставяйки в дамската си чанта нещата на детето ,което е негово внуче и съответно и негово дете, така да го кажа, ти превръщаш обекта, т.е чантата от лична територия  в обща:) Човека не приема тази чанта като твоя ,а чанта в която е водата ,която ще утоли жаждата на внучето. Има детски чанти. Предлагам след като не искаш никой друг да нарушава територията ти да слагаш детските неща в подобна, неутрална чанта:)

# 27
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Peace Съдейки по моят татко, който си е голяма блейка ( на него съм се метнала Mr. Green) и той така би постъпил. Но иначе не обича да рови и като го помоля - аз или мама - винаги ми връчва чантата, за да се ровя аз. Абе - мъже - какво да ги правиш!!!

# 28
  • Мнения: 242
ако не държиш водата там не мисля ,че свекър ти ще я отвори. Поставяйки в дамската си чанта нещата на детето ,което е негово внуче и съответно и негово дете, така да го кажа, ти превръщаш обекта, т.е чантата от лична територия  в обща:) Човека не приема тази чанта като твоя ,а чанта в която е водата ,която ще утоли жаждата на внучето. Има детски чанти. Предлагам след като не искаш никой друг да нарушава територията ти да слагаш детските неща в подобна, неутрална чанта:)
Подкрепям горното мнение  Peace

# 29
  • Мнения: 494
Все пак опитай! Никога не е прекалено късно! Не го отлагай във времето, защото после ще се ядосваш повече!  Peace  bouquet

И все пак ако не схване  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт