я кажете колко кг. сте свалили?

  • 2 617
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Ееех,Вени,още почти нищо не съм свалила Embarassed То след тия 10кг за 2 дни Shocked, моите 3 за една година нищо не са Joy
Поздрави!   bouquet

# 16
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
От 72кг.,сега съм 52кг. и имам да свалям още 3-4кг.Свалих ги с НВД много разходки,сладкото не мога да огранича и там ми е проблема.

# 17
  • Мнения: 5 790
Бях качила 30 кг. С раждането свалих 9.
Сега съм по-слаба от преди да забременея.
Започнах с ябълков оцет на таблетки в комбинация с НВД, много вода и много движение.
Сега гледам да ям по 2 пъти на ден, като последното хранене да не е по-късно от 19 часа, за да поддържам тези килограми, че всичко на Д-то ми се лепи.

# 18
  • Мнения: X
По време на бременността качих около 18 кг, които 2 месеца след раждането бяха изчезнали. Оттам нататък се обърнах към диетолог и за 7- 8 месеца свалих трайно 10 килограма. Последните 2 килограма обаче ги свалях много бавно, отне ми около 3 месеца ooooh!
Сега хем си хапвам всичко, хем съм си слабичка  Hug

Искам само да допълня, че съм върл противник на всякакви хапчета, чайове и химии за сваляне на килограми Sick Ограничаваш храната и яко движение- това му е цаката. Peace

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
За 8-9 месеца свалих 25 килограма. С помощта на диетолог, почти без спорт Sad.
Сега съм качила няколко кг  Cry (малко се потпуснах миналия месец) и имам да свалям още 5 кг, за да си достигна нормалното тегло.

# 20
  • Мнения: 1 448
За 10 месеца - 10кг, никави тестени изделия, сладко по малко, много движение и хапване 1-2 пъти дневно. Това последното не е много правилно, ама ако хапна веднъж нямам спирачка  Tired

# 21
  • Мнения: 1 064
Аз свалих 14 килограма от март досега, остават ми 3. Първо спрях сладкото, тестеното, газираното и бирата /не пия алкохол/. Щом отслабването спря, минах на Страхотната диета - направих я два пъти, значи 1 месец. После минах на Майкъл Търмънд - пак два пъти. Върнах се на Страхотната, но не подейства. Направих си 1 месец почивка с умерено хапване, но без определена система и така свалих още 1.5 кг. Сега пак правя Търманд, но уви - не действа. Явно не бива да повтарям диетите. Та това е - редуване на режими и с малки почивки между тях за психическо равновесие. 

# 22
  • Мнения: 739
15кг за 8м. /след раждането/ с лунната диета, салати и ранна вечеря с айрян и чай само дълго време и спорт, естествено. Сега се чувствам отлично, пак на преди да забременея кг.-те, но ми се ще още 2-3кг да изчезнат ....

# 23
  • Мнения: 105
По време на бременността качих 17кг. Като родих за 3 месеца свалих 20кг.

# 24
  • София
  • Мнения: 35 952
За 2 месеца 7 кг - като 2-та са бонус.
От Страхотната диета свалих 5 /за 40 дена/ , след това още 2 от самосебеси, но вече се храня като спазвам същият режим.

# 25
  • Мнения: 7 263
Свалих 4 килограма със стария изпитан глад - плодове, вода, чай.
Засега вече почти месец ги задържам, което е добре. Остават още 5-6 килограма - мисля да намаля храната и да мина на салатки, сирена и месо.
Да огранича максимално сладко, пържено, тестено, мазно и полека лека да ги боря. Не издържам вече на глад.
Опитах се да направя диетата на Пиер Дюкен - но се отказах още на втория ден - не е за мен.

п.с. Бъдете хора - каква е тази Страхотна диета???!

# 26
  • Мнения: 524
За 3 месеца 11кг за сега. Спорт 3-4 пъти седмично+лунна диета+японско чудо 1 път+ сега страхотна диета+ високо протеинова диета веднъж+ 1 седмица супата....

Аз държа да свалям бавно затова след всяка една диета почивам около седмица , като ям умерено и нормално.

Имам ощемногоо , но за коледа се надявам да съм пак във форма Mr. Green

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
След второто раждане смъкнах в родилното 5 кила и после нищо . Та като стана малкият на 5 месеца започнах с ограничаване и спорт и сега от 92 кила съм 77  Laughing

# 28
  • Мнения: 89
За 4 месеца 20 кг. Само на салати,много вода и бягане сутрин на стадиона.

# 29
  • София
  • Мнения: 35 952
Свалих 4 килограма със стария изпитан глад - плодове, вода, чай.
Засега вече почти месец ги задържам, което е добре. Остават още 5-6 килограма - мисля да намаля храната и да мина на салатки, сирена и месо.
Да огранича максимално сладко, пържено, тестено, мазно и полека лека да ги боря. Не издържам вече на глад.
Опитах се да направя диетата на Пиер Дюкен - но се отказах още на втория ден - не е за мен.

п.с. Бъдете хора - каква е тази Страхотна диета???!

Страхотна диета

Общи условия

Активация на акаунт