Защо мъжете казват трудно "Обичам те!"

  • 6 692
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405

   Значи имало все още жени, за които е по-важно мъжът им да им каже 150 пъти на ден "Обичам те!", отколкото да направи нещо мило-да им подари цвете примерно   newsm51 Аз да речем предпочитам да направя второто нещо smile3525 smile3525 smile3525
.......................
Може, ама според мен да се доказва е доста по-ефектно smile3521

...........................
Бирата от мен, доказването от теб
 beer beer3 beer2 cheers Drunk Wine Glass
Пък ще чакам ...



# 76
  • Мнения: 3 634
Ние сключихме договор.
Понеже той не е от типа на тези които го казват всеки ден, а аз съм от този тип дето обичат да го чуват всеки ден... та всеки ден аз ще го питам дали ме обича, а той съответно ще отговаря с ДА или НЕ!

# 77
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Защо само мъжете?
Според мен зависи от човека. Аз също казвам трудно "обичам те". А от друга страна, не държа всеки ден да ми го казват. За мен по-важни са делата и жестовете.

# 78
  • София
  • Мнения: 44 121
ние пък си го казваме постоянно и то искренно Wink а за протокола той първи ми го каза и хич дори не му беше трудно Wink

# 79
  • Мнения: 490
Ние сключихме договор.
Понеже той не е от типа на тези които го казват всеки ден, а аз съм от този тип дето обичат да го чуват всеки ден... та всеки ден аз ще го питам дали ме обича, а той съответно ще отговаря с ДА или НЕ!




 hahaha , ей това ме разсмя, как Да или Не бе, ами ако ти каже незнам?

# 80
  • София
  • Мнения: 2 381
Защото, както са казали и няколко други съфорумки/ци преди мен мъжете трудно изразяват чувствата си. Особено за първото "Обичам те" мноого трудно отлепят. Обаче проблемът е, че както се казва: "Жените обичат с ушите", май така беше...  newsm78 и все искаме някой да ни казва, че ни обича, независимо, че ни го показва с разни жестове, подкрепата си и т.н.
На приятеля ми, с когото сме заедно от много години, аз му го казах първа и то също трудничко. Казах му: "Искам да ти кажа нещо..." и той: "Какво, че ме обичаш?" и аз: "Да". Отговори ми: "Знам и аз те обичам." И така...

# 81
  • Мнения: 5 026
 А когато казват "Обичам те!" означава ли, че е така? Според мен е важно да го показва.

# 82
  • София
  • Мнения: 7 097
Може би се чувстват уязвими, един вид разкриват си душичката прекалено и се страхуват да не злоупотребим с чувствата им.

# 83
  • Мнения: 694
Като се замисля за осем години не ми го е казвал. Поне нямам спомен, а тези думи за първи път казани не се забравят. Но знам, че ме обича, поне го доказва.

# 84
  • Мнения: 2 673
моят мъж явно е изключение  Mr. Green доста често ми го казва - всеки ден  Heart Eyes, но и го показва още по-често Heart Eyes baby_neutral

# 85
  • Мнения: 494
А когато казват "Обичам те!" означава ли, че е така? Според мен е важно да го показва.

И според мен по важни са действията отколкото думите .Искам да ми го показват ,а не да ми го казват. smile3521

# 86
  • Мнения: 1 517
Ние сключихме договор.
Понеже той не е от типа на тези които го казват всеки ден, а аз съм от този тип дето обичат да го чуват всеки ден... та всеки ден аз ще го питам дали ме обича, а той съответно ще отговаря с ДА или НЕ!




 hahaha , ей това ме разсмя, как Да или Не бе, ами ако ти каже незнам?
Аз съм я чувала тая реплика  Joy аз го питам (шеговито) "обичаш ли ме", а той, сериозен, мисли мълчи...и накрая "незнам"  ooooh! първо ми идеше да го фрасна с нещо, пък после ми стана смешно.
Той много често така се извърта - питам "харесва ли ти еди коя си дреха" - "ми незнам"  #Cussing out

# 87
  • Мнения: 620
Зависи от мъжа......за някои не е никак трудно - МНОГО влюбените или антипода им (бройкаджиите) Laughing
Виж на мен ми беше по-трудно....преди Laughing Wink

# 88
  • Мнения: 2 759
      Защото смятат, че не е редно да се лъже  Sick

# 89
  • Мнения: 2 591
аз пък се дразня най-вече на това, че аз казвам "обичам те", а той - "и аз", ама "и аз" не звучи като "обичам те"  Sick

Общи условия

Активация на акаунт