Нощни смени

  • 5 912
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 462
В казармата се научих, че сънят и храната са свещени.  Търси си нова работа.

# 16
  • Мнения: 2 040
Работих 4 месеца като администратор в хотел със следния режим - дневна, нощна и 2 дни почивка .. и така издържах докато не влязох в 5 месец (бременна) и излязох болничен, а след това по майчинство .. Този месец трябваше да реша дали да се върна на старата работа или да търся нова, щото майчинството свършва другия месец,  и категорично отказах на първото .. Вече с дете, просто съм сигурна че немога, а и честно казано - неискам дори да се пробвам ...  Peace

# 17
  • Мнения: 953
работих сервитьор и барман близо 5год.не ми е тежало въпреки че като се прибирах сутрин сина тръгваше на училище и идваше в ресторанта след това за да се видим.не е лесно но се справях и имах време да ходя и по разни институции- пощи,банки,сметки за плащане.сега немога да ходя и ги плаща сина.а ако трябва нещо да свърша излизам от работа.лесна работа няма.всяка си има и хубавите и лошите черти.

# 18
  • Мнения: 5 622
 Моята професия е такава, че започна ли работа, 99% ще имам нощни смени.

Имала съм и преди и не ми е било криво. Просто ми допада повече работното време дневна/нощна/2 дена почивка, от колкото всеки ден на работа  Stop

# 19
  • Мнения: 1 403
Аз преди като работих, нощната ни беше само за да 4истим. Направо ни се взимаше акъла от 4истене  ooooh! Помня как 4аках с нетърпение да стане 7 сутринта  Crazy

# 20
  • Мнения: 1 065
Аз също работя повече от 10 години на график- 4 дни дневна смяна ,2 дни нощна и 2 почивки.С работата нощно време не съм имала никакъв проблем ,но понякога много ми се иска да не ходя на работа почивните дни ,когато семейството ми е в къщи.Но за това са колегите-те взимат и моето дежурство,а после когато на тях им се наложи аз работя по 2 смени (16 часа)

# 21
  • софия
  • Мнения: 376
аз също карам нощни смени,на другия ден ми е много зле,спя до обяд,а после ми е криво и ме боли глава,особено ако е било тежко дежуртво,а те повечето са такива.

# 22
  • Мнения: 1 462
Аз преди като работих, нощната ни беше само за да 4истим. Направо ни се взимаше акъла от 4истене  ooooh! Помня как 4аках с нетърпение да стане 7 сутринта  Crazy

Мдааа...

# 23
  • Мнения: 7 640
нощните си имат и добри страни, ама който каже- ми след това си свободен ден, ми иде да го  #2gunfire

# 24
  • Варна
  • Мнения: 6 873
4 години работех по график дневна, нощна, 2 дена почивка, учех редовно и си гледахме Гого. През сесиите обаче го пращах при нашите. Не ми беше трудно, предполагам защото тогава бях на 20 и малко години. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт