Ръмжи и пъшка - от какво може да е?

  • 8 797
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Продалжава да е същото Sad, тази нощ беше от 2 - 3 ч., скубе се, дърпа си ушите, мърда с глава, мърда рязко с ръце и крака, но не се събужда.
Описах тези неща на педиатърката вчера, отговора беше, че това не я притеснява - но мен ме притеснява... Confused

# 16
  • София
  • Мнения: 2 686
Абсолютно същите сме. Неистовото реване вечер го преживявам, ама сутрешното пъшкане ми е смърт. Не мога да спя, защото си мисля, че ще се събуди всеки момент. Колики са.

# 17
  • Мнения: 251
Напълно нормално е. Моята бебка също е много дива и то почти през цялото време. Нямала е досега колики.

# 18
  • Мнения: 8 242
И Тони ръмжи и пъшка. Като малко мече е  Crazy И много пръцка.. Най-вече сутрин е така, но понякога и през деня преди да ака и вечер дори.
Обикновено в такива случаи караме колело и му масажирам коремчето.. После го слагам по коремче и си изпръцква всичко и.. се укротява.

# 19
  • Мнения: 5 103
Ръмжахме и пъшкахме до скоро, а колики нямаше newsm78 така,че не знам какво беше и при нас.

# 20
  • Мнения: 1 272
И моята хубостница правеше същото сутрин рано - все едно имахме прасенце, отшумя...

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Ох, благодаря ви - успокоих се малко  bouquet
Притеснява ме , че си дърпа ушите и се драска - според мен не спи спокойно, това не е сън Sad

# 22
  • Мнения: 6 164
Кристиан се държеше по същия начин, когато коликите бяха по-леки. Когато са силни - рев, но като са по-поносими ги приемаше "по мъжки" и само пъшкаше.

# 23
  • Мнения: 380
И при нас е същото. Ник има колики и плачка през деня. А нощем се почва напъване от 3 и продължава до 6,7 сутринта. Не се буди, само пъшка и ръмжи, някой път проплаква за малко. Аз естествено не мога да мигна, защото е доста шумничко Crazy.
Дано отмине скоро този период.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт