ЗНАЕТЕ ЛИ НЕЩО ЗА НАТУРАЛНО ЛЕ4ЕБНАТА КОЗМЕТИКА

  • 3 971
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
и какво като е ако наистина е хубава тая козметика и помага   офффффффффффффф побаркала сам се с тези сърбежииииииииииииииии  Cry Sad ужассссссссссссс някои ако я ползвал ама ако насистина е доволен да пишеееееееееееееееееее или там с каквото може да помогне някоииииииииии  Confused Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry #Cussing out #Cussing out

# 16
NAJ UMRQLATA KOZMETIKA SA TEQ OT KOSMOFARMA MI6OK NEZNAM KOI SI TI AMA SE DRAJ PO-PRILI4NO.
AKO E ITALIANSKA KOZMETIKA NQMA DA E TOLKOVA EFTINO.
HORATA SA POLUDQLI ??? NITO KOSMOGARMA LI KVO E TAM NITO NI6TO TUK V BG E SVQSTNO.
STIGA STE SE PREVAZBUJDALI  #2gunfire

# 17
hehe teq 6te se izbiqt ednite hvalqt drugite kazvat 4e firmata e umrqla ...abe ujas balgarska rabota..ne vi li omrazna da se qdete nali sme ve4e v evropeiskiq saiuz be.nqkoi ako naistina e polzval taq kozmetika i ako naistina e le4ebna da pi6e..ama samo koito q polzval

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
САВСЕМ СКОРО МИ ОТКРИХА АЛЕРГИЯ КЬМ КОЗМЕТИ4НИ ПРОДУКТИ А АЗ СЕ 4УДЕХ ЗА6ТО СЛЕД КАТО СЕ НАМАЖА ДОРИ И С КРЕМОВЕ НА НИВЕА,ГАРНИЕР....МИ СЕ ЗА4ЕРВЯВАШЕ КОЖАТА А ОТ ВИШИ НЕ НО ВИШИ Е АДСКИ СКЬПА КОЗМЕТИКА А И СКАЛПА НА КОСАТА СТАВАШЕ 4ЕРВЕН ДОРИ И ОТ ШВАРЦКОПФ И МЕ САРБЕШЕ СЕГА ПОЛЗВАМ БИЛКОВИ НАТУРАЛНИ МАСКИ ОТ ИТАЛИАНСКА ФИРМА CОSМОFАRМА И СЬМ СУПЕР ДОВОЛНА КАЖЕТЕ МИ ВАШИЯ ОПИТ ЩТЕ СЬМ ВИ МН БЛАГОДАРНА Joy

много зависи какво разбираш под "натурална козметика" newsm78Вси4ки(или пове4ето) претендират ,4е произвеждат такава.....
В много козмети4ни салони правят кремове в зависимост от кожата.Слагат разли4ни продукти,вклю4ително етери4ни и базови масла.Аз си ги правя(е,някои неща де,не вси4ки) сама щото си ползвам масла за много неща и си забърквам Party

Незнам какво да ти кажа,много е относилтелно и зависи много от кожата и на кого и какво ще попаднеш Wink

  bouquet

# 19
Майка ми също е алергична към съставка която се съдържа в почти всяка козметика. И ползва само Талодерма и е доволна. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт