За тези, които четат любовни романи № 36

  • 59 372
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 161
И двете книги за тия ММА - ци ги препрочетох, много ви харесаха. Но да призная, поръчах си един куп книги наскоро и вчера произволно грабнах Последната жертва на Карън Робъртс...то нали трилър, ама романтичен и аз като чуя Жертва и съм там...Толкова ми хареса тази книжка, толкова ми беше сладък този дух Майкъл, че сега направо ми е скапано и се чудя какво да подхвана. Много се надявам да преведат и другите от поредицата, видях още три и развитие на историята с докторката и секси привидението 😊 Превода беше порядъчен, но историята кърти 😊 И да изкажа страхопочитание към Мия Шеридън и Оцеляване. Отдавна не бях ревала така от радост 💖

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 325
А стига бе, вярно ли такъв е края? Още повече не ми се чете вече.
И аз май се отказвам да я чета. Иначе
Скрит текст:
Лаура изглеждаше щастлива накрая.

# 47
  • Мнения: 2 808
Аз съм много разочарована от поредицата на Касандра Клеър "Реликвите на смъртните". Първите 4 книги ги прочетох за няколко дни, нищо, че малко тийн пада в началото ми хареса. И така първа, втора, трета, днес довърших четвърта - края е изсмукан от пръстите само и само да има продължение. Няма лошо да се пишат поредици, но в тази, вече в 4-та книга двамата главни не могат да се преборят със злите сили. Сега пък ново двайсет добрия и лишия се сляха в едно, дори и да ги има преведени следващите части си мисля, че няма да се втурвам да ги чета.
Така се разочаровах и от "Братството на черния кинжал", стигнах до средата и ми секна музата за четене. Някога може и да я довърша, но няма да е скоро.
Започнах Дъщерята на дявола, харесва ми, отивам да си я дочитам.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Аз съм много разочарована от поредицата на Касандра Клеър "Реликвите на смъртните". Първите 4 книги ги прочетох за няколко дни, нищо, че малко тийн пада в началото ми хареса. И така първа, втора, трета, днес довърших четвърта - края е изсмукан от пръстите само и само да има продължение. Няма лошо да се пишат поредици, но в тази, вече в 4-та книга двамата главни не могат да се преборят със злите сили. Сега пък ново двайсет добрия и лишия се сляха в едно, дори и да ги има преведени следващите части си мисля, че няма да се втурвам да ги чета.

Четвърта и за мен е най скучна от всички. Това занимаване със Саймън и любовите му едва го избутах.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Реликвите съм ги добутала до последната и така и не я прочетох. Спомням си, че едната беше адски скучна. Даже на хартия ги имам, чиста загуба. Джейс и Клиъри все не можеха да изконсумират връзката хаха п.с нали така се казваше момата?!

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Реликвите съм ги добутала до последната и така и не я прочетох. Спомням си, че едната беше адски скучна. Даже на хартия ги имам, чиста загуба. Джейс и Клиъри все не можеха да изконсумират връзката хаха п.с нали така се казваше момата?!
А накрая успяха Laughing
Даже в другите книги
Скрит текст:
вече са сгодени

# 51
  • Мнения: 2 808
Не може да бъде, бях решила, че до края на поредицата ще са си разделини по една или друга причина. Stuck Out Tongue

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Не може да бъде, бях решила, че до края на поредицата ще са си разделини по една или друга причина. Stuck Out Tongue
А няма споко, но пък аз очаквам да имат проблеми в другите поредици на Касандра.
Скрит текст:
Последно се появи Джейс от друг свят, в който Клиъри е умряла и сега не се знае, тоя лош ли ще е, добър ли ще е, защото в неговия свят работеше за Себастиян. Дали ще иска да раздели Джейс и  Клиъри Thinking
А чела ли си Адски устройства.

# 53
  • София
  • Мнения: 30 186
Еееее, след уточнението на ·٠• Hrisi•٠· ми мина мерака да чета книгите. Не обичам книги с такъв край.

Despina, мерси! Аз я имам, просто не си спомням нищо от сюжета. Ще я прочета пак, за да не се губи нишката.

# 54
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Аз нали съм крайно любопитен човек и не мога да се сдържам. Прочетох епилога на третата книга на руски и с малко помощ от преводача. Разбрах как завършват книгите по 365 дни.
Скрит текст:
Масимо и Лаура се развеждат. Той я е осигурил добре финансово. Тя се жени за друг и има дъщеря.
жива да не бях! тва направо не го очаквах Grinning

# 55
  • Мнения: 2 808
А чела ли си Адски устройства.
Когато започнах поредицата за Реликвите бях решила, че ще прочета и Адски устройства, след края на 4-та книга на Реликвите и всичко това, което сподели за останалите части по-скоро бих казала не. От чисто любопитство може и да започна поредицата, но видя ли пак такова престараване с измислици-премислици без край ще я зарежа и повече няма да посегна към книгите на тази авторка.
И да попитам за една поредица, става въпрос за Саманта Шанън - дали е преведена на български език третата част от поредицата за Пейдж Махони. "Сезонът на костите" и "Орденът на ясновидците" са двете преведени книги, уж щяха да преведат и пуснат и другите книги, но вече няколко години пълно затишие.

# 56
  • Мнения: 737
Аз нали съм крайно любопитен човек и не мога да се сдържам. Прочетох епилога на третата книга на руски и с малко помощ от преводача. Разбрах как завършват книгите по 365 дни.
Скрит текст:
Масимо и Лаура се развеждат. Той я е осигурил добре финансово. Тя се жени за друг и има дъщеря.
жива да не бях! тва направо не го очаквах Grinning

Крайно си затвърдих мнението, че няма да я чета. Предпочитам любовни романи, защото винаги има " оженили се и заживели щастливо", не искам да чета тъжни неща. Благодаря за инфото, спистихте ми изгубено време и разочарование

# 57
  • Мнения: 1 130
И аз прегледах набързо 365 дни, но бляк. Нюансите е класи над този филм. Във филма доста неща са изпуснати от книгите. А като прочетох ревютата за тях.. ама чудя се защо публикуват толкова зле написани истории!? И не знам дали някой забеляза, но авторката се е сложила на корицата на втората книга. А и промяната към русо на Лаура изобщо, ама изобщо "няма нищо" с външния вид на авторката. Както и да е, не смятам да губя мозъчни клетки да чета това....

Последната седмица прочетох всички книги от The Broken Lands Series на T.A. White - https://www.goodreads.com/series/218354-the-broken-lands Heart Толкова приятно изненадана не съм била от много отдавна. Всичко си има в сюжета и заобичах всеки един от героите. Първите три са за Shea и Fallon, а третата е за Eva и Caden. Надявам се писателката да напише още истории за същата поредица! Сега обаче имам book hangover....  Нямам никаква идея какво да чета. Grinning

# 58
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Ако забелязвате, че постоянно вися в тази тема е, защото чета Двор от скреж и звездна светлина на  Сара Дж. Маас и книгата ми е толкова интересна, че предпочитам темата пред нея Laughing Сериозно в тази книга става ли нещо интересно. Имам чувството, че ще заспя.

# 59
  • Мнения: 161
И аз прегледах набързо 365 дни, но бляк. Нюансите е класи над този филм. Във филма доста неща са изпуснати от книгите. А като прочетох ревютата за тях.. ама чудя се защо публикуват толкова зле написани истории!? И не знам дали някой забеляза, но авторката се е сложила на корицата на втората книга. А и промяната към русо на Лаура изобщо, ама изобщо "няма нищо" с външния вид на авторката. Както и да е, не смятам да губя мозъчни клетки да чета това....

Последната седмица прочетох всички книги от The Broken Lands Series на T.A. White - https://www.goodreads.com/series/218354-the-broken-lands Heart Толкова приятно изненадана не съм била от много отдавна. Всичко си има в сюжета и заобичах всеки един от героите. Първите три са за Shea и Fallon, а третата е за Eva и Caden. Надявам се писателката да напише още истории за същата поредица! Сега обаче имам book hangover....  Нямам никаква идея какво да чета. Grinning
Това с The broken lands ме грабна и бих искала да го прочета. Откъде се снабдявате с такава литература на английски език,аз все още не мога да се ориентирам, но мисля, е бих могла спокойно да се справя с подобен прочит 😊

Общи условия

Активация на акаунт