Добър зъболекар в Русе.

  • 2 201
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Моля да ми препоръчате надежден зъболекар в град Русе. Четох стари теми, а бих искала да получа актуална информация. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 4 016
Зъболекарите се специализират в различни неща, споделете за каква процедура, за да знаем към кого да ви насочим?

# 2
  • Мнения: 5
Зъболекарите се специализират
 в различни неща, споделете за каква процедура, за да знаем към кого да ви насочим?
По принцип ми трябва общопрактикуващ такъв, на когото да мога да се доверя, че наистина знае какво прави

# 3
  • Мнения: 4 016
Аз поради обширен проблем бях обиколила по-голямата част от зъболекарите в Русе, и в крайна сметка се спрях на др. Милчев от клиника Дукови. Когато имаше неща, в които има по-добри специалисти от него, ме насочваше към тях (останах мнооооого доволна от доктор Д-р Иван Велков, работи в комплекс Евас, но до колкото знам той се специализира в работа със коренови канали, запълване, чистене и т.н)
От към обяснение др. Милчев е много внимателен и знаещ, от към болка обаче не толкова, предупреждавам.

# 4
  • Мнения: 5
Аз поради обширен проблем бях обиколила по-голямата част от зъболекарите в Русе, и в крайна сметка се спрях на др. Милчев от клиника Дукови. Когато имаше неща, в които има по-добри специалисти от него, ме насочваше към тях (останах мнооооого доволна от доктор Д-р Иван Велков, работи в комплекс Евас, но до колкото знам той се специализира в работа със коренови канали, запълване, чистене и т.н)
От към обяснение др. Милчев е много внимателен и знаещ, от към болка обаче не толкова, предупреждавам.
Благодаря ви за мнението. Ще се радвам и други хора да се включат, за да мога да събера поне още малко информация

Общи условия

Активация на акаунт