Изпитани сайтове за парфюми - 25

  • 55 532
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
Получих от Нотино Bvlgari Omnia Crystalline Eau De Parfum, но не е моя.Колежка го приюти.
Сега чакам пак от Нотино-Omnia Crystalline-тоалетната вода .Надявам се да е ароматът, който съм ползвала преди години.Не знаех, че EDT и  EDP имат такава разлика в аромата.Е вече, знам.
Хубав ден на всички!

# 16
  • Мнения: 602
Чакам в понеделник Omnia Cristalline edt от Notino, за колежка го поръчах. Имам желание да се сдобия с Elie Saab Royal, Salvatore Ferragamo Signiorina misteriosa и Thierry Mugler Alien eau Extraordinairy, та ще дебна за добри оферти. Grinning

# 17
# 18
  • ново
  • Мнения: 5 977
Благодаря за новата тема, Радика ❤️ Имам пълна кошница в емаг и парфимо и се чудя коя от двете да изтръскам 😀

# 19
  • Мнения: 6 301
Момичета, някоя от вас ползвала ли е Афнан пърпъл?

# 20
  • Мнения: 2 883
https://www.notino.bg/guerlain/mon-guerlain-parfjumna-voda-za-zheni/ 67лв без кода 50 лв
Лесен ли е за харесване ?

Благодаря за новата тема Simple Smile
 Моля да препоръчате някой подобен за харесване на този Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Him или този евентуално къде мога да намеря на достъпна цена ?

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 10:15 от ani-ali

# 21
  • Мнения: 3 917
Благодаря за новата тема 🌺
Чакам поръчки от Нотино 😊

Последна редакция: ср, 29 апр 2020, 09:52 от Ellinor*

# 22
  • Мнения: 2 028
Благодаря за новата тема! Flowers Bouquet
Аз вече взех да се замислям дали да не преустановя пазаруването от Нотино. Имам Lancome La nuit tresor musk diamond повече от месец, но му дойде редът да бъде отворен едва снощи и изненада- поредното черно нещо, плуващо в парфюма. Каже ми това нормално ли е? Какъв е този мой късмет? Особено в тази красива бяла бутилка ми е като трън в очите!

# 23
  • Мнения: 2 971
Благодаря за новата тема 🌷
Очаквам една поръчка от Нотино, с Диорите на ниски цени и топ -козметиката за мен към момента-Filorga 🍀Пиша отново, защото на някой може да му е от полза-бях сторнирала поръчката , но в понеделник им писах ако може да ми я активират отново и вчера направо ми я пуснали с хубавите цени .Адмирации за Нотино-номер едно са.Та в понеделник очаквам пратка, но кой знае-в събота имам повод и може да се изненадам приятно.
Момичета, спирам с поръчките- гледам рафтовете и ме е срам-честно!Това е последната.Чак по Коледа живот и здраве ще се активизирам/ I hope 🤞/

# 24
  • Мнения: 8 763
В парфимо има безплатна доставка над 99 лв.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Благодаря за новата темичка. Flowers Hibiscus
Чакам две поръчки от Парфимо.

Ина-Мина, ако е редовен парфюма, какво те интересува дали плува някаква прашинка в него? Може при наливането да е попаднала..Simple Smile)
Убедена съм, че ако взема да се взирам в моите бутилки, в тях също ще има.Simple Smile)

# 26
  • Мнения: 6 493
Благодаря за темата, Радика! Simple Smile

Ще си пусна в Парфимо няколко набелязани 30-чки. Дали тестер Satine на Lalique е с капачка?

# 27
  • Мнения: 2 028
Ако ми се беше случило със Swiss Arabian, например не би ми направило силно впечатление, но от Ланком някак си не го очаквах. За редовността мога само да гадая, поне докато не отворят Дъглас, защото както винаги го взех на сляпо. Grinning Иронията в случая е, че не се налагаше да се взирам. Просто на бялата бутилка страшно много си личи.
Имах тестер Лалик Сатен 100 мл. от Елинор и беше с капачка.

# 28
  • Мнения: 556
elitanik, Alien Eau Extraordinaire  60 мл в Елинор мисля, че излиза изгодно с код april ,който все още важи Hug

# 29
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Дебна Dior Addict , но май май няма да ме огрее като гледам Sad

Общи условия

Активация на акаунт