Изпитани сайтове за парфюми - 25

  • 55 477
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Да похваля Елинор, взех си тестер за без пари Guess Sunkissed с капачка и празен ход.

# 31
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Яд ме е , че пак изпуснах 50мл Мон , това 100мл шише което купих ми е огромно и грозно.


ina-mina
имам един парфюм на DKNY с такава черна прашинка в него, беше закупен от фрагрансдирект и нямам никакво съмнение за автентичност ... явно се случва ...

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Парфюмо пак са вдигнали някои цени заради безплатната доставка.
Chant Extase беше 50,90 лв и днес е 69,90 лв. Щях да поръчам с още един, но не и на тази цена.

# 33
  • Мнения: 1 246
Flowers TulipБлагодаря за новата тема, Радика! Flowers Tulip

Получих Диорчето от Нотино. Малък разкош Heart Exl Винаги изпускам промоциите, но сега нацелих. Smiley
Празех ход, кутийката е супер, аромата перфектен. Много доволна!
Скрит текст:

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Ако ми се беше случило със Swiss Arabian, например не би ми направило силно впечатление, но от Ланком някак си не го очаквах. За редовността мога само да гадая, поне докато не отворят Дъглас, защото както винаги го взех на сляпо. Grinning Иронията в случая е, че не се налагаше да се взирам. Просто на бялата бутилка страшно много си личи.
Имах тестер Лалик Сатен 100 мл. от Елинор и беше с капачка.

Аз с Нотино не съм имала проблем, но никога не знае човек. Simple Smile)
Върни го, за да не те глождят съмнения, те поне имат добра политика на връщане. Simple Smile)

# 35
  • Франция
  • Мнения: 898
Радика, благодаря за новата тема - стилно и прегледно оформена Flowers Tulip
В момента поръчвам само пробички, но ще ви следя за интересни предложения.

# 36
  • Мнения: 1 575
Благодаря за полезната тема, Радика Flowers Bouquet ! Много ми хареса и на мен оформлението.

Влязох в Notino да видя какво има останало на Guerlain и :

Браво!

Аз чакам промоция на Lancome и JPG.

# 37
  • Мнения: 5 001
Имам още 2-3 желания и да следя темата 🙂

# 38
  • Мнения: 40
Благодаря за темата!

Пристигна ми поръчката от Елинор - тестер на Chanel Allure и FERRE CAMICIA.

Тестерът беше с празен ход, с капачка, и транспортна кутия.
Уникален аромат, много ми харесва.

Като цяло съм доволна от елинор, за втори път поръчвам от тях. И двата пъти обаче се забавиха с доставките. Тази поръчка е от 21 април. Не е прекалено дълго, но датите в сайта им не отговарят на реалността.

# 39
  • София
  • Мнения: 9 470
А не е вярно, само Сефора и Дъглас не работят. Всички други парфюмни бутици в София си работят и то вече удължиха работното време, че бяха със съкратено.
На Витошка нито Бюти Зоун, нито бутика на ЕЛ работеше последно.

Пристигна ми поръчката от Нотино в точно определеният ден. Всичко точно.
Парфюмчето е толкова посредствено, колкото и Joy на Dior.
Толкова от мен с  поръчките. Диор не са моето. За пореден път се убеждавам.

# 40
  • Мнения: X
Пристигна ми поръчката от Нотино в точно определеният ден. Всичко точно.
Парфюмчето е толкова посредствено, колкото и Joy на Dior.
Толкова от мен с  поръчките. Диор не са моето. За пореден път се убеждавам.
Miss Dior Blooming Bouquet ли последно поръча, че вече забравих кой какво ... И аз имам същите чувства към Диор май.

# 41
  • Мнения: 2 230
Дами, наскоро някоя тук си купи Лалик Солей - може ли да сподели откъде и дали е доволна? Flowers Hibiscus

# 42
  • София
  • Мнения: 859
И аз се разпитвам с доставка от Нотино. Веднага отворих и се напръсках с Miss Dior Blooming Bouquet. Много е подходящ за сезона, но се чудя защо ли толкова ми прилича на Bright crystal. Може да е само в моята глава, но правя асоциация с него Wink

# 43
  • Мнения: 551
От Нотино са ми изпразнили кошницата, кодът също вече е невалиден - ядосах се, но поне ще се отрази добре на бюджета ми. 😀

# 44
  • Мнения: 1 339
Вече кодът в Нотино не важи. Т.е. няма никакви продукти.
Но за последно успях да си взема 50 мл. Мон.

Общи условия

Активация на акаунт