гадене-момиченце

  • 7 165
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 375
Нито в началото ,нито в края ми се е гадило,а имам момиченце,другата бабина диветина е, че като имаш киселини бебето ще е с коса,аз нямах киселини ,а Мила се роди с огромна коса.

# 61
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Според мен бабини деветини!

Абсолютно! Много са малко тези на които не им се е гадило. И на мен ми се гадеше в началото на бременността, но на имам мъж.  Grinning Имам приятелка която не спря да драйфа през цялата бремнност, а има момче.

# 62
  • Мнения: 176
Ами аз нямах подобно неразположенио както в началото, така и до края на бремеността си, а имам дъщеря Wink
Не бях чувала за това поверие, но мисля, че голяма "бабина девитина"...както и приказката че ако бременната започне да губи хубостта си, значи ще има момиче, защото това малко момиче й взима от красотата...
/Леле това не прозвуча много скромно, нали....а аз имах съвсем друго предвид - надявам се че ме разбра  Joy/

# 63
  • Мнения: 2 242
до колкото знам гаденето е свързано с хормон - и той най-важният (този който задържа плода до образуването на плацентата). Моята кумица нямаше никакво гадене и се оказа, че нивата на този хормон са й в долни граници. За съжаление лекарите го откриха късно, но при втората бременност пи хормонални и нямаше никакви проблеми.

Колкото до статистиката - не съм имала повече от 1-2седмици гадене, а резултата се вижда на лентичката ми  Wink

# 64
  • Мнения: 2 000
И двата пъти не ми се гадеше, но аз имам 2 момчета, тъй че не знам тази теория дали е вярна  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 581
При първото се скъсах да повръщам - момиче! Отгоре на това не търпях миризми ама никакви...Ужасно беше. С това което нося нито съм повръщала, нито ми е станало зле. Казаха, че пак е момиче. Едва ли има нещо вярно в това.

# 66
  • Мнения: 56
Според мен са глупости,аз нямах никакво гадене, а родих момиченце!

# 67
С дъщеря ми само ми се гадеше. Сега много повръщах. Като разбера пола ще ви споделя дали като се повръща е момиче  или момче.
 Laughing

# 68
  • Мнения: 559
На мен ми се гадеше много до 3-я месец, имам момиче Simple Smile

# 69
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Не ми се е гадило, а имам момиченце.

# 70
  • Мнения: 1 029
И на мен ми се гадеше през първите месеци и родих момиченце. Но според мен няма никаква връзка едното с другото, въпреки че много пъти съм чувала за това твърдение.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 1 439
И при двете ми бременности ми се гадеше цели 3 месеца, а имам едно момче и очаквам още едно   bouquet Така, че си е чисто суеверие..

# 72
И аз си мисля, че това са щуротии.
Скъсах се от повръщане до средата на четвъртия месец, а ме увериха, че ще имам момче

# 73
  • София
  • Мнения: 5 079
На мен също много ми се гадеше в началото и то предимно - вечер... Shocked А родих момче. hahaha

# 74
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Гадеше ми се в началото от всичко и по всяко време за около 10 дена, родих момче

Общи условия

Активация на акаунт