Епилация по време на бременност

  • 2 337
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 90
Интимните части с бръсначка , останалото с епилатора

# 16
  • Мнения: 603
Как се стигате на интимните части???? newsm78
Аз за краката, подмишниците и интимните части ходя на кола маска, но последния месец няма да ходя, а ще пусна епилатора в действие.

# 17
  • Мнения: 6 164
И аз с епилатор и самобръсначка, макар че през бременността нещо не ми растяха много-много космите. Беше голям кеф! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 8 505
С епилатор до края Peace

# 19
  • Мнения: 252
Привърженик съм на кола маската, но вече не ми понася особено добре, а имам и без това доста контракции,  така че пробвах с бръснач, но не успявах сама да се почистя добре. От известно време ползвам депилатоар за чуствителни части - намазваш с шпатула или дори с ръка, чакаш от 5 до 10минути според указанията и с хавлиена кърпа забърсваш с лек натиск и нищо не остава. Най-доволна съм от Стреп и още повече от Виши, още повече че имам супер чуствителна кожа.

# 20
  • София
  • Мнения: 626
Моля да споделите какви методи на епилация ползвате; аз до 16 г.с. - кола маска, но разбрах, че не е препоръчителна. Какво мислите?
мисля ,че всички са възможни но без кола маска

# 21
  • Варна
  • Мнения: 407
Аз до последно си ходех на кола маска при моята козметичка. Проблеми не съм имала. За всеки случай пиех преди всяка процедура Ношпа. И аз съм чувала за това, че кола маската може да предизвика контракции, но при всяка жена е строго индивидуално.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 686
До последно ходих на кола маска и се обезкосмявах изцяло.

# 23
  • Мнения: 1 353
 Почиствах краката си, а и всичко останало с кола маска до края на бременността и продължавам. Чувала съм, че не е препоръчително, защото може да се появят разширени вени. При мен не стана така. Нямаше никакви особени проблеми. Само обривите и сърбежа, който си получавам от край време

# 24
  • Мнения: 5 391
Епилатор и бръснача Simple Smile

И аз същото Peace

# 25
  • Мнения: 1 104
За краката и подмишниците - епилация. Но за триъгълника лекарката ми забрани всякакви коломаски, кремове и т.н. Единственото разрешено е бръсначката - поне при мен.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
Използвах епилатор и кола маска /за интимните части/- не съм имала проблем
Дори в деня на термина-20ти отидох на кола маска че вече не можех сама Laughing- козметичката малко се притесни да не ме заболи но какво от това-най лошото в случая е да започна да раждам- а ми беше време- е не родих- чаках чак след 9 дни Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 60
Кола маска и епилатор

# 28
  • Мнения: 1 064
...аз също се двуумя, защото вече ми е трудно сама да се почиствам...досега все на кола маска ходех, но откакто съм бременна само си правя "интимна прическа"...с наближаване на великия ден незнам какво да правя... newsm78...страх ме е да не предизвикам контракции, а доки ми каза, че няма проблем...
stes, от тези кремове не е ли възможно да се предизвика алергична реакция или дори гъби4ки?!?

# 29
  • Мнения: 176
Кола маска. Седмица преди термина отидох за последно с идеята да не ми правят тоалет в болницата. И при мен нямаше предизвикани котракции въпреки че козметичката ми доста се беше притеснила  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт