Отговори
# 15
  • Мнения: 1 462
Момичета, споделете ми моля мнения за метеоритите на Guerlain. Със суха кожа съм, не ползвам пудра по принцип. Знам, че са легендарни, но какво ги прави такива? Благодаря Ви предварително! Тая карантина зли се отразява на джоба. Grinning

# 16
  • Мнения: 345
Момичета, споделете ми моля мнения за метеоритите на Guerlain. Със суха кожа съм, не ползвам пудра по принцип. Знам, че са легендарни, но какво ги прави такива? Благодаря Ви предварително! Тая карантина зли се отразява на джоба. Grinning

Реално нямаш голяма нужда от тях, глезотийка са си, но  сякаш оставят един перлен воал, който наистина ти озарява лицето. 😍 Въпреки че съм с комбинирана кожа много добре ми се отразяват и за мен си оправдават всяка стотинка, а и са доста икономични.
Щом ти си със суха кожа ще придадат още по-голяма свежест на лицето. 🤩

# 17
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Момичета, споделете ми моля мнения за метеоритите на Guerlain.
Имам компактни, купувани заради "легендарността им" Ползвам ги изключително рядко, колко да кажа, че не съм си хвърлила парите на вятъра. По добър продукт от този вид за мен са озаряващите пудри на Hourglass.

# 18
  • София
  • Мнения: 431
Не съм разглеждала летни колекции. Мернах някаква на Les Beiges и бих погледнала на живо.

Благодаря за темата 🌸

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Метеоритите обострят сухотата на кожата и според мен не са маст хев продукт точно за такъв тип кожа, а да си ги имаш ей така 🤔 не знам точно защо 😊. По- разумно би било финансите да се пренасочат за нещо по- ползваемо.

# 20
  • София
  • Мнения: 31
Метеоритите са страхотни !!! Моите са на 2 г вече, не знам кога ще свършат. Аз ги слагам на цялото лице и в Т-зоната ми действат доста добре, блърват леко, кожата е по-сияйна и естесвена. И аз съм забелязала лек изсушаващ ефект. Имам 02 и са ми една идея светли, имаше в Нотино за към 40 лв онзи ден, но някой е бил по-бърз Grinning Глезотийка са , но ако ги намериш на добра цена не им се чуди Wink

# 21
  • Мнения: 144
Благодаря за новата тема. ♥️
Честно казано нищо не ми е направило особено впечатление от летните колекции, които предстоят.
Относно метеоритите - за мен си струват и са подходящи за всяка кожа. Ползвах си ги ежедневно и дори ги изхабих. 😀 Сега мисля да си поръчам новите пролетни, които не са май нови, а просто старо лансиране в нова пролетна опаковка. 🌺

# 22
  • Мнения: 5 362
Момичета, споделете ми моля мнения за метеоритите на Guerlain. Със суха кожа съм, не ползвам пудра по принцип. Знам, че са легендарни, но какво ги прави такива? Благодаря Ви предварително! Тая карантина зли се отразява на джоба. Grinning

Реално нямаш голяма нужда от тях, глезотийка са си, но  сякаш оставят един перлен воал, който наистина ти озарява лицето. 😍 Въпреки че съм с комбинирана кожа много добре ми се отразяват и за мен си оправдават всяка стотинка, а и са доста икономични.
Щом ти си със суха кожа ще придадат още по-голяма свежест на лицето. 🤩
И аз така мисля. Глезотия са, но кефът цена няма.

# 23
  • Мнения: 3 942
И аз много си харесвам метеоритите, придават много приятен блестящ завършек на грима. Моите са на повече от две години, като половината опаковка дадох на майка ми да ги ползва и все още не са свършили. В Нотино ги гледах на 30 лв, но не съм поръчвала.

# 24
  • Мнения: 31 157
Метеоритите са иконичен продукт /топчета, не пресовани/, но има големи специфики при ползването им и много хора, които не ги знаят се разочароват. Имам всякави вк. много колекционерски и ползвам абсолютно винаги, когато се гримирам за завършек върху цялото лице от над 10 години. Един от най-любимите ми продукти въобще. Правят фотошоп ефект на лицето ми.

# 25
  • Мнения: 22 835
Благодаря за темата.Нищо не съм гледала от никакви колекции,но ви чета с удоволствие.

# 26
  • Мнения: 1 102
Денси, можеш ли да споделиш какви са тези специфики? Аз много си ги харесвам метеоритите, а и дълго време вече чи карат.

# 27
  • Мнения: 31 157
Денси, можеш ли да споделиш какви са тези специфики? Аз много си ги харесвам метеоритите, а и дълго време вече чи карат.
Как ги ползваш и нанасяш ти? С каква четка?

# 28
  • Мнения: 1 102
С четка за пудра на KVD. Използвам ги като финиш.

# 29
  • Мнения: 31 157
За да има силно изразен фотошоп ефект се прави пудра на дъното, като с махнат тампон се разтръсква силно кутията. От пудрата се взема с не пухкава и голяма четка и така ефекта е върховен.

Общи условия

Активация на акаунт