Мъже, плачете ли?

  • 3 819
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 896
Определено много повече харесвам емоционално интелигентните мъже, които са наясно какво чувстват и как да го изразят. Това е сила, а не слабост.
Също бих искала синът ми да знае, че е нормално всеки човек, бил той и мъж, да плаче когато е тъжен, а това може да научи ако някога види баща си. Виждала съм мъжа ми да плаче веднъж само, но се радвам че може да го прави.

# 16
  • Мнения: 260
Последният път когато плаках истински беше доста отдавна, на погребението на баща ми, тогава бях на 14 години. От тогава насам, колкото и да искам никога не съм успявал да го направя истински, не знам защо, но не се получава. Очите ми се насълзяват малко, огромна болка ме стяга в гърлото, но никога не мога да го направя истински и да ми олекне, както е било като дете. Понякога е много неприятно, да искаш, а да не можеш. Случвало ми се е да имам ситуации в които знам, че ако си поплача ще ми олекне, сам съм и няма никой край мен, и пак не мога, не знам защо?  newsm78

# 17
  • Мнения: 98
Жоре, бате, голям мачо си. Неам аз кво да правя в една тема с мъж кат тебе. Айде жив и здрав да си.

 newsm10 браво Свил

# 18
  • Мнения: 819
Жорко пак се изказа невероятно "мъжки". Пази Боже от такива "мъжкари"- ми да, кво ше ми плаче, друго си е да налиташ на бой по кръчмите!Направо ми се издигна в очите!/На това му се вика" мъж като л...о на дъжд"  Joy/

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327

О, да, истинските мъже плачат! И то не заради собствената си глупост  Stop, а заради нещо наистина ценно. Дано никога не се сблъскаш с истинската нужда да плачеш, защото мъката, извираща от сърцето ти, не пита мъж ли си!!!

Моят мъж е плакал пред мен. И продължава да плаче. Драмата в живота ни не прости и на него... Видях и баща си, и дядо си , и чичо си, и братовчедите ми да плачат...
Слава Богу, после ги видях да се просълзяват от радост  Hug

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 16:44 от Дивиана

# 20
  • Мнения: 8 917
Плачат, да....и не виждам нищо срамно Peace

# 21
  • Мнения: 1 809
Напротив,истинските мъже не размахват юмруци,а слабите и комплексираните го правят!Да покажеш емоциите си не е признак на слабост Peace

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 16:50 от Дивиана

# 22
  • Мнения: 5 391

О, да, истинските мъже плачат! И то не заради собствената си глупост  Stop, а заради нещо наистина ценно. Дано никога не се сблъскаш с истинската нужда да плачеш, защото мъката, извираща от сърцето ти, не пита мъж ли си!!!

Моят мъж е плакал пред мен. И продължава да плаче. Драмата в живота ни не прости и на него... Видях и баща си, и дядо си , и чичо си, и братовчедите ми да плачат...
Слава Богу, после ги видях да се просълзяват от радост  Hug
Много силни думи...просълзи ме...

# 23
  • Мнения: 42
Плача мъжете-ДА!Даже и милото плаче пред мен .Много рядко.Но аз го насърчавам.Знам ,че така ще му олекне!

# 24
  • Мнения: 494

О, да, истинските мъже плачат! И то не заради собствената си глупост  Stop, а заради нещо наистина ценно. Дано никога не се сблъскаш с истинската нужда да плачеш, защото мъката, извираща от сърцето ти, не пита мъж ли си!!!

Моят мъж е плакал пред мен. И продължава да плаче. Драмата в живота ни не прости и на него... Видях и баща си, и дядо си , и чичо си, и братовчедите ми да плачат...
Слава Богу, после ги видях да се просълзяват от радост  Hug
Много силни думи...просълзи ме...

 smile3501Единственият мъж който съм виждала да плаче е баща ми .Обичам те тате .

# 25
  • Мнения: 495
моят мъж е проронвал по някоя сълза
ставало ми е много тежко, честно да си призная....

# 26
  • Мнения: 902
Успокоих се, че не съм само аз ревльо  Joy

НЕ си ревльо, Свил , не виждам нищо лошо.. и моят мъж плаче. Плака и на нашата сватба, zащото видя отново сестра си след дълги години, плака като се роди малката(ама как само.. ) раzплаквал се е като гледа картините , рисувани от покойния му дядо, zащото се сеща zа това, че са имали сериоzен спор и не са се сдобрили преди дядо му да умре, че дядо му си е отишъл преди да успее да му каже колко съжалява zа станалото..
Ей zа такива неща плаче .. и според мен е просто човешко...

# 27
  • Мнения: 902
Считате ли го за признак на слабост? В какви случаи плачете? Показвате ли се пред жените си в такова състояние?
Inspired by Baba Yaga в съседната тема Wink
Да открия и аз темата. Да плача. И не ме е срам да го покажа. Повече ме боли от думи отколкото, ако ме ударят.


И мен ме боли повече от думи, а често се бия по кръчмите защото има много неразбрани хора. Все пак смятам, че си здраво момче и ще се справиш да не се изпускаш защото истинските мъже не плачат. На всеки му се случва, но трябва да е рядко според мен. Аз последно например плаках като загубих едни пари на  хазарт и от тогава се стегнах и не съм залагал над 50 лева.

Жоро, раzбирам начина ти на мислене, но не подкрепям.
НЯма нищо общо с мъжественост .
Наистина няма..

# 28
  • Мнения: 61
естествена физиологично / психическа нужда. И мъжете плачем, нормално е. Мен не ме е срам да го призная а и не го крия.

# 29
  • Мнения: 1 517
естествена физиологично / психическа нужда. И мъжете плачем, нормално е. Мен не ме е срам да го призная а и не го крия.
БРАВО!

Общи условия

Активация на акаунт